Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj senjski vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj senjski vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 101102103104105 152>
Korisnik
Poruka
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2012 u 19:31
Slike su fascinantne, ali nebi htjela biti tam kad tak puše. Tu bura ne da ide do kosti, propuše ona i kroz kosti.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2012 u 20:59
Slike su prelijepe ali mislim da ih je bilo bolje gledati malo  izdaleka, kroz prozor.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2012 u 23:00
Slike Senja od 12.02.12 me podsjecaju na ono iz skole "Cuvaj se senjske ruke"    Wink
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2012 u 22:39
Zimske slike Senja su bajkovite dok ih ovako gledaš udobno zavaljena na kauču. Ja se držim one: Čuvaj se senjske bure!!
Sutra je novi dan.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2012 u 15:54
Ljudi procvao mi je amarilis, sama biljka ne izgleda baš reprezentatitvno, jer nema listova, ali cveteki su mi baš lijepi. Molim, bez ljutnje, u nekoliko poza:
 
 
 
 
Uskrsni kaktus je pun pupoljaka:
 
 
 
prcvao je još jedan cvjetić na orhideji:
 
 
To je to, serbus!
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2012 u 16:50
Zakaj bi se ljutili, drago nam je da s nama podijelis ono kaj te veseli Thumbs%20Up
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2012 u 16:51
Kako je lijepo cvjetno kod tebeClap
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2012 u 17:34
amarilis, uskrsni kaktus, orhideja Clap
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2012 u 23:29
kad sam vidla tvoje snjeznje slike odma sam izletila na terasu da se uvjerim da mojim biljkicama nece bit nista LOLova zima mi je uterala stah u kosti LOLfini amarilis imas,ja sam dobila par pred ovu hladnocu,posadila sam ih u vrt ,pa sto bog da..nezanm bas puno o amarilisima 
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2012 u 00:09
Nakon zaleđene senjske bure tvoje lijepo rascvjetalo cvijeće je raj za okice. Po postu se vidi kolko su te usrećili i uživaš u njima, a i mi s tobom. Hvala ti. 
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2012 u 09:49
ovo prija oku
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2012 u 09:55
sara amarilis je prekrasan, a lišće će krenutio kad odcvjeta,
meni je na jednom što sam ga imala prije par godina samo lišće tjeralo, cvijeta nikad pa sam ga presadila u vrt, a onda je nekim čudom nestao, da li su puževi kumovali ili nešto/neko drugi, ne znam, nije ni važno

uskršnji kaktus je prelijep i boja i oblik cvijeta Thumbs%20Up

a i orhideja nimalo ne zaostaje za njima
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2012 u 10:12
Lijep je amarilis. Kod mojih isto bude samo stapka sa cvijetom onda poslije naraste list.
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2012 u 08:36
Neki dan stojim na stanici u Draškovicevoj ,i tek onako dignem pogled kad gore amarlis do amarlisa...tako da mi se svidio taj cvijetak ...al nazalost nemam previse mjesta za kucne biljke .Uskrsni kaktus je predivan ...

Ja moram svekin nekak natjerat da procvijeta ...
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2012 u 09:05
RSarice, lijep je amarilis a cvjetić kaktusa prekrasan!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2012 u 23:25
Uskršnji kaktus je predivan tako jaka boja uffff krasan smile71
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 20:50
Carol, mali kaktus, moon, kamenjar, ananbistrica, gio, natalija, milica 7, Cvijetomanijak, Anaida i forzicija, hvala na posjeti i lijepim riječima koje je uvijek drago čuti.
 
ovo je jedna kućanica kojoj ne znam ime, moram je dati na identifikaciju:
 
 
Moja Diffenbachia oerstedii, koju odmilja zovem "blitvarka" jer zaista podsjeća na blitvu dobro je provela zimu:
 
 
 
Kalanchoa, neka iz  rodova madagaskarskog zvončića, tko bi ih sve znao, po običaju  loše sam slikala:
 
 
Crassulla rosularis, nažalost teglica je ispala u pravom planu, umjesto biljke:
 
 
I za kraj  rascvjetana Kalanchoe pumila:
 
 
to je to, pozdrav svima koji navrateSmile!
 
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 23:15
Calanchoe pumila je privukla moju pozornost. E, da mogu, sad bi je ja okretala na sve strane da je bolje vidim.
Sutra je novi dan.
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 23:46
Sara, ona prva biljka je fikus, mislim da je ficus elastica. Pogledaj negdje kak se njeguje, jel se mora rezati da se grana. Inače naraste jedan visoki štap koji moraš zavezati za potporanj i onda nije lijepi (barem meni), izgleda kao da fali tajnica uz njega Wink. A kad se razgrana, to je čisto drugačija priča.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2012 u 13:25
lucy i anabistrica,  hvala vam na posjeti.
 
Za sve ljubitelje čuvarkuća i one koji će to tek postati, moj novi ljepotan:
 
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 101102103104105 152>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.