Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - natine kućne čarolije :-)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


natine kućne čarolije :-)

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 102103104105106 109>
Korisnik
Poruka
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2010 u 23:32
savršeno!šablona na tanjuru-e to mi nebi nikad palo na pamet!genijalčka si doista!smile73
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2010 u 22:24
Tanjur mi je famozan.
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2010 u 11:43
zdjela, kutija, tanjur ...(zaboravih vitice) e pa što je slijedeće - to možeš samo ti       
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2010 u 18:32
tanjur ti je prekrasan
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2010 u 16:51
fala vam curice, baš mi je drago da vam se svidio moj tanjurček...
a sada vam pokazujem ovogodišnje adventske pločice...

 


Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2010 u 17:03
prekrasne su Natasasmile169
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2010 u 17:22
e ovi dvi zadnje su mi naljepše pločice koje sam vidla u zadnje vrijeme
Na vrh
Bi-Biljana View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 702
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bi-Biljana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2010 u 17:38
predivno... smile89....
Mi žene smo anđeli. Ako nam polomite krila, i dalje letimo - na metli....jer smo fleksibilne.
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2010 u 19:58
Nato super su ti radovi.
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2010 u 15:25
predivne pločice
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2010 u 16:16
tvoje su pločice svake godine zakon i kraljice foruma!!smile73
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2010 u 17:14
            prekokrasno             
Na vrh
patty View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 25 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje patty Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2010 u 20:41
Pozdrav i svaka pohvala za tvoje radove.

Zanimaju me slova na onoj tvojoj zadnjoj pločici za bebe-Dominik(na blogu). Jel imaš kakvu šablonu, kalupe?
Jako mi se sviđaju sva slova na tvojim pločicama. Gdje se mogu pronaći takvi krasni fontovi?
Na vrh
livija View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2010
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje livija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2010 u 23:34
e pa kad mi sad nisu oči ispale!! a nisam ni četvrtinu stranica otvorila...
ženo, ti si genije! smile39
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2010 u 20:49
slova radim sama, neka slikam,a neka radim kao ova zadnja strukturno....izradim si sama shemu... fontove imam u najnovijoj verziji windowsa
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2010 u 09:13
Ove posljednje pločice su zaista bajkovite!
Na vrh
malasuzi View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2010
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malasuzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2010 u 00:43
molim te Nataša, reci mi na što printaš one brojke na pločicama za djecu? jel to običan papir ili? kako ti se ne razlije boja? hvala
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2011 u 00:36
Volim tvoje radove, tvoju maštu i urednost-to već i ptice na granama pjevaju:)
Moram izdvojiti tanjur s vionilom-tako lijep i UREDAN tanjur ne znam kad sam zadnji put vidjela.
Ti spadaš u one osobe od kojih treba učiti.
I to je to!
Jesam šta zaboravila reći....ma ne, bila sam savim jasna, vjerujem!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2011 u 22:59
lijepo vas pozdravljam moje dame nakon gotovo više od mjesec dana... morala sam malo odmoriti, bilo je puno radova za božić, kao i kod svake od vas, a osim toga, konačno sam bila malo na odmoru i od škole i mojih đaka, pa sam kako se kaže "plandovala"... već pred sam kraj godišnjeg, postajalo mi je polako dosadnjikavo bez kistova i radova, pa sam bila jako sretna i zahvalana kada je kolegica zatražila da joj izradimneki dar za njeno kumče.... zadatak jebila zelena boja, jer je soba malene djevojčice zelena, ostalo je prepušteno meni na volju...
i tako, napala me zelena country faza i napalo me slikanje... dakle, ovdje nema dekoupage rada ali ni malo, sve je oslikano...nadam se da mi neće moderatori zamjeriti što rad stavljam ovdje...
sada, kada čitam sve vaše divne pohvale, vjetar u leđ aje još jači i još više imam volje i želje raditi...
puno vam hvala na podršci...












Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 01:01
Predivno.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 102103104105106 109>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,531 sekundi.