Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lovrina okolina
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lovrina okolina

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 102103104105106 120>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2013 u 10:55

Blago tebi kada imaš cvijećem bogati plac.

A što ti kaže muž kada mora kositi tvoju cvjetnu livadu, hmm ???
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2013 u 13:52
E, drage moje...da okončamo identifikaciju....te biljčice proglašavamo Salamonovim pečatom....većina vas ke tako rekla, pa onda nek tak bude!

Sa placa svaki dan nekaj "pobegne" za menom doma...jučer geranium magnificum ( nemam pojma kakvi cvijet, al kad sam rekla teti da imam nekoliko vrsta, rekla je da ovog sigurno nemam jer je rijetki, vidjet ćemo Tongue), danas neko mini srdašce, trajni lan i encijan....

jojjjjjjj, zbilja moram povezati ruke...ili možda bolje oči! Wacko

Livada je nekošena.....šala mala...livada je košena cik-cak...Big%20smile.....
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2013 u 14:12
otočić s bijelom aubertijom trenutno mi je naj naj
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2013 u 15:24
obozavam ovo vrijeme kad je sve puno cvjetica ..tvoj otocic sa bijelim aubrietama je predivan 
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2013 u 22:58
Pridružujem se Kamenjaru, obozavam ovo vrijeme smile57
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2013 u 23:13
Lovro, stvarno imaš sreću s tim placom gdi se snabdjevaš biljčicama koje onda lijepo uklopiš u svoj prekrasan vrtek.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2013 u 23:22

Lovro, pod hitno, podvezati i ruke i oči i ..... sjesti u smile115 i doleteti k meni !!  Imaš velliiku vrečicu od Anabistrice kod mene !! 
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2013 u 23:30
Originalno poslano od člana antonija antonija napisao:

većina nas tako vara muža, ja sam to doktorirala
lijepe proljetne slikice , probuditi će se i ljubičasta!


A ja danas kod bake Bee....magistrirala varanje muža i sebe same !!smile182

Tak kak mi tebi zavidimo na tvom placu, tak ti nama možeš zaviditi na Beino placu  !!Embarrassed
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 19:47
Originalno poslano od člana Lovro Lovro napisao:

...današnji ulov sa placa...
.............reće striček- viseća ivančica- živi bili, pa vidjeli!




viseća , baš je lijepe boje
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 20:15
Lovrek i ja ti zavidim na cvijtnom placu!!!Tako lijepo cvijeće za tako malo novca, tko bi mu mogao odoliti!!!
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 20:30
smile113komentar je suvišan
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 22:03
lovrek lijepo je imati takav plac,ali ja ti ne zavidim.moj novčanik je pretanak za takav plac.itako ga praznim samo na cvijeće
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 22:07
...joj, proljeće je i miriše trava, muž mi veli da nisam više prava(tj. da sam Wacko)

...moram vam priznati...danas sam, od kad traje proljeće, bila prvi put vani, u vrtu, među cvijećem i pčelicama....uživancija prava!

...hoću još van..il nek malo padne kiša...moram još očistiti dve sobe nakon malanja...a a...a

ma, plac je zarazan....nebreš doći doma bez teglice, pa da i žmirim...

Freeeeee, miša mu poljubim....kaj niste mogle ostaviti u Varaždinu? Dojti k meni na kavu posle uživancije ili ostaviti kod Vlatkich???
Ajd, ti to meni malo mazi i pazi, uskoro se vidimo...pa već dugo nije bilo kave!LOL
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 22:11
...ja nisam bila ni u BV, ni kod BB, šmrc...ali...vraćajući s posla samzavršila u vrtu kod svoje susjede Martine,i doma se vratila sa 3 kutije cvijeća....

a-ha, htjela sam vas pozdraviti sa ovim mirisnim pušlekom kaj mi je poklonila jedna bakica na placu...neznam kaj je to, možda ko zna?


Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 22:18
...susjedina donacija: ja sponzoruša!  Wink 

šarenolisna ajuga



zečja uheka



heutchera?



divokozjak- već su dva propali...ovaj je sad posađen na drugom mjestu...




Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 22:21
...astilba




Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 22:22
...poklon od Marte...to + judino drvo   smile78


Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 22:27



Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 22:31
ova je od GT...



ova je moja



a ova MINI-MINI je od MK...




Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 22:31
Lovro, ti nazovi Free i reci joj da biljke raspakira i metne u teglice sa zemljom da opstanu dok ne organizirate kavu. Moraš oprostiti Free kaj se nije sjetila da vrećicu da Vlatkichu jer je bila previše uzbuđena nakon haračenja po vrtu BB. A već je valjda u autu gruntala kaj bu kud posadila LOL
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 102103104105106 120>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.