Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće oko i ispred kuće.....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće oko i ispred kuće.....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 103104105106107 226>
Korisnik
Poruka
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2009 u 23:20
Evo od prvog Januara stavljam nove slike -Moram Vam pokazati Lantanine poklone smile79
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2009 u 23:22
a šta češ sutra radit..hoćemo slike smile51
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2009 u 23:37
Ma sutra samn zauzeta kao i svi ali vidjećeš odma ćeš zaboraviti na svoju cikasicu kad vidiš moje ljepoticesmile96
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2010 u 18:58
Ajde Niho ja pregledala tvoje slikice sa Lantanom,vidim ja dobila ti lijepe poklone,ali mi vidimo samo ukrasni papir,a što je draga unutra!!!??????smile198
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2010 u 20:01
Hej draga, snijeg ponovo zapao, a slika nema - kakvi su kaktusi - drže li se bodljikavo.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2010 u 23:10
Originalno poslano od člana lika1 lika1 napisao:

Ajde Niho ja pregledala tvoje slikice sa Lantanom,vidim ja dobila ti lijepe poklone,ali mi vidimo samo ukrasni papir,a što je draga unutra!!!??????smile198


-------- Ma mene je sramota sve to pokazati . Šta je sve ta žena donijela pa mogu sve oko kuće posaditi da ništa više ne kupujem LOLLOLLOL. A nešto mi se neda ja sam non-stop za njenim laptopom pa se uljenila LOLLOLLOL-ko seljak sam navalila EmbarrassedLOLLOL. E sad slijedi dobar mobitelLOLLOL
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2010 u 23:12
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Hej draga, snijeg ponovo zapao, a slika nema - kakvi su kaktusi - drže li se bodljikavo.


---Ma nek pada crko više izludiće me --a kaktusi prelijepi ------cvijetao mi Božićni kaktus .po prvi put-i prekrasan jeEmbarrassed
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2010 u 12:58
smile166     -Lantanin dolazak kod mene je i obogatio moju malu kolekciju cvijeća,a samo da izdvijim da sam najzad dobila i Maslinu pa ću je pokušati prilagoditi ovj gorskoj klimi--- i ima tu svega nebih da nabrajam u proljeće kako šta bude cvijetalo tako ću pokazivati ali evo ovako je stiglo u paketu,a ja sam ga odma posadila u jednu skupinu do proljeća da se nesmrzne.....

.
.


** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2010 u 13:01
smile114     A evo ga sada u vaznicama nek se širi i raste..........

.

** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2010 u 13:04
smile78         
-    A ovo se posebno postavlja jer je ovako u kamenu i školjki stiglo sa otoka

....
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2010 u 19:17
No,ovakve poklone bi svako želio da dobije,stvarno moraš biti ponosna.I samo lijepo čuvaj i njeguj to bilje da ti se primi i da nam sve poslikaš na proljeće kada se razraste,a to ti od srca želim .
Ovi kamenčići i školjkice i u njima posađeno cvijeće mi se posebno sviđaju
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2010 u 09:16
Joj, Niho, kojih lijepih stvari si nadobivala! Ova školjkica i kamen su stvarno posebni. Čuvaj to dobro!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2010 u 10:32
Vau, moram pozvat Lantanu u goste - predivno.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2010 u 13:38
Triša LOL
Niho, super su pokloni, stavrno si je Lantana dala truda i lijepo složila ove vazice i školjkice Big%20smile a tek ovaj kamen sa sukulentom Thumbs%20Up
moram negdje čupnuti pelcer ove krunice..sreća tvoja Niho da nisi bliže LOL

Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2010 u 13:40
niho,pokloni su odlični,nadam se da imas dovoljno mjesta za sve to posadit Smile
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2010 u 14:56
Originalno poslano od člana bigmamma bigmamma napisao:

Joj, Niho, kojih lijepih stvari si nadobivala! Ova školjkica i kamen su stvarno posebni. Čuvaj to dobro!



-----------Joj kako da ne čuvam bolan kad je to stvarno ze mene nešto posebno -jer od Lantane mije zakon sve Tongue
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2010 u 14:58
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Vau, moram pozvat Lantanu u goste - predivno.


----- Jesam ti rekla bolan da je neko zauzeo tvoje mijesto . DŽaba zoveš sve je prešla da bi meni došla  a tebi dvicaLOLLOLLOL
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2010 u 15:00
Originalno poslano od člana kontesaa kontesaa napisao:

Triša LOL
Niho, super su pokloni, stavrno si je Lantana dala truda i lijepo složila ove vazice i školjkice Big%20smile a tek ovaj kamen sa sukulentom Thumbs%20Up
moram negdje čupnuti pelcer ove krunice..sreća tvoja Niho da nisi bliže LOL


- Ma još tebe Kontesa da upoznam onda bi sve upotpunila a bićei za tebe svega -samo moram onda Trišu smanjiti da ništa ne dobije da bi tebi dala LOLLOLLOL
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2010 u 15:06
Originalno poslano od člana rose rose napisao:

niho,pokloni su odlični,nadam se da imas dovoljno mjesta za sve to posadit Smile


------ Ma Rose nije mi bitan poklon to najmanje ja kad sam vidjela Lantanu kao da sam vidijela sav svijet. Nešto mi je to posebno što se ne može mijeriti ni sa čim na svijetuTongue
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2010 u 15:15
bas mi je drago da si upoznala lantanu
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 103104105106107 226>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.