Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 103104105106107 159>
Korisnik
Poruka
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2011 u 09:42
pedivno cvijeće, draga jagoda
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2011 u 09:54
Jagoda smile227
 
Nadam se da si maknula one važiće sa zida na balkonu....Wink
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2011 u 12:55
MIRA, SARA i BAKA hvala vam na posjeti i brizi ...BAKA naravno da sam maknula važiće još onaj isti dan, inače sve bi bilo u donjem vrtu, razbijeno i smrznuto....Nove slike će biti tek večeras jer ovo pišem i gledam našeg Ivicu Kostelića kako pobjeđuje svjetsku elitu u disciplini super-g, gdje nikad nije pobjedio, a danas se i to dogodilo...smile66smile117
Bravo Ivice, pravi si kralj snježnih padina ....
sutra je novi dan
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2011 u 11:10
sad sam kod tebe napunila baterije ,nagledala se ljepote
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2011 u 06:43
Jagodice, koliko si nam opet krasnih slika poklonila!!! Idem ih sada još jednom pogledati.. Kod tebe zaista uvijek, u svako doba godine, toliko toga cvjetnoga možemo vidjeti..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2011 u 10:54
Sve je kod tebe lipo i zanimljivo,naročito kupovine,u tome si zaista vještaClapTvoje kamelije uvijek ostavljaju bez dahasmile64
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2011 u 10:59
smile99
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2011 u 11:19
Već sam se nauživala u tvojoj temi od kamelija. Ovdje ima svega prelijepog, ali ja ipak jedva čekam sve tvoje kamelije!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2011 u 13:36
Tek danas sam u temi plavog cvijeća vidjela sliku Streptocarpusa. Imaš li još uvijek taj cvijet i kako se razmnožava?
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2011 u 13:41
 Prekrasno cvijeće za ovo doba godine, a kamelija ostavlja bez daha smile141
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2011 u 22:18
Kraljice samo malo sam prošetalaaaaaaa ali s e nadam na ljeto da ču i tu uživati ..kod tebe i da pijemo skupa kafusmile213
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 11:18
kamelija ti je kraljica!
 
bome si ti jako povoljno pazarila!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 11:43

wow, kako je cvijeće samo uživalo na suncu!

Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 13:00
Drage moje posjetiteljice hvala vam što i u ove ružne zimske dane posjećujete moj vrt gdje se uvijek nešto nađe za slikanje. Naravno da su kamelije zimske kraljice i sva sreća da ih imam jer sve ostalo je otužno....Ova zadnja bura pobacala je pitare sa kamelijama pa sam ih morala sklanjati na južnu stranu gdje nema bure....
Nije im se ništa desilo, možda je otpao neki pupoljak, ali ima ih još dosta...Osim njih vani su i azaleje i naravno gardenija koja je isto nekoliko puta bila na podu....Ali to su izdržljive biljke i preživjet će i ovu zimu i dočekati proljeće i nadam se slijedeću zimu....smile79
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 13:06
Originalno poslano od člana Nataly Nataly napisao:

Tek danas sam u temi plavog cvijeća vidjela sliku Streptocarpusa. Imaš li još uvijek taj cvijet i kako se razmnožava?
 
Nataly naravno da imam streptocarpus, vani je na zaštićenoj terasi....Kako se razmnožava ne znam jer nisam probala, ali dosta sliči na jaglace pa pretpostavljam da se može dijeliti ..Probati ću to napraviti pa ćeš dobiti dio..Inače kupila sam ga lani u MBMu na nekoj akciji dosta povoljno...smile160
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 13:08
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Kraljice samo malo sam prošetalaaaaaaa ali s e nadam na ljeto da ču i tu uživati ..kod tebe i da pijemo skupa kafusmile213
 
Važi Niho, biti će mi drago da pijemo kafu na mojoj terasi....smile142
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 13:14
Originalno poslano od člana antonija antonija napisao:

kamelija ti je kraljica!
 
bome si ti jako povoljno pazarila!
 
Antonija kamelija je stvarno kraljica, jer u ovim okrutnim uvjetima na zimi i buri biti živa još k tome i cvjetati je odlika samo kraljice ili kako se službeno zove KRALJICA SJENE...
Što se tiče povoljnog pazarenja mogu ti reći da tako uglavnom i kupujem, ali za to treba stalno biti u điru....smile115
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 13:17
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Jagodice, koliko si nam opet krasnih slika poklonila!!! Idem ih sada još jednom pogledati.. Kod tebe zaista uvijek, u svako doba godine, toliko toga cvjetnoga možemo vidjeti..
 
Anaida draga hvala ti za komplimente, drago mi je da obilaziš moju stranicu ali i kod tebe se ima puno toga lijepoga za vidijeti.....smile78
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2011 u 02:49
Evo malo novih slika iz vrta..Bilo je već lijepo poćelo nicati ali ovaj novi val hladnoće ja zaustavio napredak biljaka u vrtu...
 
Ova gaura bacila je mladice...
 
 
Visibabe i maćuhice u zajednici...
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2011 u 03:03
Zeza me comp pa mi je pola slika pobrisamo koje sam već stavila na stranicu...Nešto ću ponoviti....
 
Iglica ima pupoljak...
 
 
Gerbera je isto potjerala mlade listiće...
 
 
Kukurjek sramežljivo provituje, dok je drugi već u punom cvatu..
 
 
 
Malo sukulenata koji se dobro drže...
 
 
 
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 103104105106107 159>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.