Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Basta-Gioiaa
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Basta-Gioiaa

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 104105106107108 258>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 11:09
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

draga, kako je jučer prošlo kod tebe? Na nevrijeme mislim.


Srecom nas je zaobislo.

evo prvog ljiljana
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 11:19
[QUOTE=Flavia] Krasno ti je kao i uvijek Gio Clap
Hvala Flavia,znala sam da ces odgonetnuti koji klematis imam ,a sto se tice ruza divan iim je samo cvijet,list je vec poceo da zuti ,dodje mi da ih sve povadim na jesen(sem zute)...iskreno nisam im dovoljnom poklonila paznje,ne znam koje je sredstvo najefikasnije za prskanje a da nije previse stetno...tako nesto vjerovatno ni ne postoji.

evo ruze penjacice Handel,koja ni ne lici na tvoju



Da li si odgonetnula kako se zove tvoja predivna penjacica ?Mislim na ruzu blistavo narandzaste boje,i lici mi na Salitu,pogledaj kod Ivana Topalovica Ako je to ta ruza rado bi je kupila

Vesterlend
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 11:24
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Prekrasni su ti božuri, posebno onaj bijeli, mislim da im kod mene ne odgovara tlo, a tako su lijepi, ma nema veze gledat ću tvoje Clap


i meni je bjeli poseban,u sredini je bljedo zut

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 11:26
rosa2,niho,korjeko cekam jos da procvjetaju dva bozura

jos jedna ruza
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 11:32
Što je lijep žuti božur!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 11:55
Sve je prelijepo ,božuri,ljiljan,ruže....smile120
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 12:03
Ma prelijepi svi kako samo žuti -smile39
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 14:57
hvala
posto je kisa prestala odoh presadjivati rasadu, dobro je natopila



i buduca crnooka suzana
kontesaa
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 18:45
cini mi se da je nikla stepska sveca

jos jednu sm posadila i pojma nemam gdje,nisam znala da se ne smije cjela zatrpati,a ne pada mi napamet da prekopavam vrt

Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 18:57
Aaaaaaaaaaaaaa,ljiljan već cvijeta??Predivno!Moji neće još zadugoo..Ruže i božuri su sjajni,posebno onaj bijelo-žuti!!
Uživala sam u tvom vrtu,Gioiaa...Kod mene kiša i hladno.Kao da je jesen stigla..:(
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 19:18


nikako da se otvori,a zeljno ga iscekujem...

ruze


luk

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 19:19
Originalno poslano od člana alisa alisa napisao:

Aaaaaaaaaaaaaa,ljiljan već cvijeta??Predivno!Moji neće još zadugoo..Ruže i božuri su sjajni,posebno onaj bijelo-žuti!!Uživala sam u tvom vrtu,Gioiaa...Kod mene kiša i hladno.Kao da je jesen stigla..:(


i kod mene kisa,al ije puno hladno
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 20:24
Draga gio, zadnjih par stranica sam pogledala ne jedan puta već dva puta.
Jednostavno me oduševilo šarenilo tvoga vrta, ali moji favoriti su svakako ruže.
I da, jezero je pre, pre, prekrasno sa ovim patkicama...kao iz nekog časopisa. To si ti sam radila ili?
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 01:03
nisam sama,samo zamislila a drugi odradili
drago mi je da si svratila

evo malo kisnih slika

nisam mogla odoliti,slikala sam ih po pljusku.

Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 07:21
Uživam u sunčanim slikicama iz tvog vrta, ali su mi i kišni božuri (kod mene su to katruže) lijepi.. Mirišu li??
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 09:05
Morala sam opet doći, ruže, paeonije, ma prelijepe su, a jezerce ufff


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 10:05
Ruže i heuchere, da samo to vidim u tvojoj bašti odmah mi je ljepši dan, koji je ružan i kišovit.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 10:07
Bijeli božuri Clap
život je more
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 10:24
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Uživam u sunčanim slikicama iz tvog vrta, ali su mi i kišni božuri (kod mene su to katruže) lijepi.. Mirišu li??


mirisu
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 10:26
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Ruže i heuchere, da samo to vidim u tvojoj bašti odmah mi je ljepši dan, koji je ružan i kišovit.


uz sve to i vjetrovit ,al mozda ce me odlazak a pijacu oraspoloziti.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 104105106107108 258>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.