Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - dadinicino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


dadinicino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 104105106107108 139>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
ljiljus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2013 u 23:31
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Na terasi caruju lavić i zmaji

daj mi molim te napiši kakva je ovo begonija?
viđam ju , ne baš često, a jako mi se sviđa...
Lipik
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2013 u 23:56
Originalno poslano od člana anđelkad anđelkad napisao:

Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

A rezultat današnje zabave izgleda ovako...




   Hej baranjko..Sve se nešto mislim ..hm...a da ti otvoriš slastičarnu ha???? Bez uvrede za tvoje cviće-što jest jest-lipo je ali ...ma da ti isto probaš zaplovit u slatke vode?
 
U ove kasne sate morala sam se ponovo logirati. Taman sam malo sulfala onako za dušu prije spavanja bez pisanja ,  i odlučih zaviriti da vidim što ima novog, a ono draga moja naletim na minu. Ode san , sad si kriva što moram tražit normabel jer poslje ove sličice neće lako san na oči a ja ujutro radim. Pa ovaj šeširić (meni liči na šešir tortu ovako slikano) ne bi se postidile nositi ni dame na britanskom dvoru kad idu u posjetu Kraljici majci. Moraš im poslat sličicu pa će šeširđije imati posla kopirati te za sljedeću ženidbu princa, samo mala digresija, njihov šešir neće biti sladak ako tvoj. Ma bravo majstorice i ovo što je napisala naša Anđa upotpunosti se slažem, koliko god ti je cvijeće lijepo , a preljepo je, ali ovo je bogovsko, smile128
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2013 u 09:52
Slažem se sa curama, bez obzira koliko ti je  cvijeće lijepo, tek je blijeda sjena tvojih torti!!!!
Šteta što si tako daleko, meni će ovakva torta trebati u petom mjesecu
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2013 u 20:46
hajde cure da dadinici pohvalimo malo i cvijeće.
ja sam bila u dvorištu i vidjela koliko je truda uložila da uredi tuđe dvorište, sa koliko ljubavi čisti zapušteni vočnjak i pravi raspored biljkama.
torta je lijepa ali tu nije početnik kao u uzgoju biljaka i stvaranju vrta.
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2013 u 20:59
Aralija Hug
Tikvić Hug

Lijepo je čitati da vam se torta toliko svidjela. Hvala vam, drage moje, na lijepim komentarima.

Ne želim zvučati neskromno, ali volim reći da sam savladala znanje ukrašavanja torti. Daleko sam ja od vrhunskih majstora, ali volim to raditi, ipak je "tortarenje" moja prva ljubav.
I, kako Slavica kaže, radim to već dugo, od svoje 19 godine ozbiljno.... tada sam samostalno spremila prve svatove. (sad mi je tek jasno koliko sam stara Confused)

Slavice Hug 
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2013 u 21:01
LjiljusHug 
To je dragon vings.... ja ga od milja zovem zmajić. Begonija koja raste munjevitom brzinom i cijelo ljeto nemilosrdno cvjeta. Zaista ju volim.
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2013 u 21:21
Draga moja, to da ti je cvijeće predivno već sam ti puno puta rekla, ali tvoje torte doslovce obaraju s nogu.
Sve pohvale majstorice.
Osijek prelijepi grad na Dravi
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2013 u 21:48
Draga Dadinice,nisam ljubitelj slatkog iako je torta za casopis....vrt je ono ca imas svaki dan,tu se malo oznojis,veselis napretku i mirisu cvijeca i odmaras nakon rada.Vrt ti je krasno napredovao i puno ljubavi i truda si ulozila a po tome se ne vidi da si starasmile60 Kazu da si star onoliko koliko pise na osobnoj i to ti je jedini dokazsmile79
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2013 u 22:30
Lana, hvala ti, draga moja!smile72

Miška moja, hvala ti puno!smile78Zlo je u tome što na osobnoj puno piše... moram je sakriti!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2013 u 22:31
Moje čudnovate gljive obukle čipkane plesne haljinice.....
Sad su mi još ljepše!


Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2013 u 22:33
Lespedeza naprosto blista!
A procvjetao je i njen neobični vrh........




Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2013 u 22:35
Jedan lijep prizor sa terase....


Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2013 u 22:37
Malo novootvorenih cvjetića




Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2013 u 22:39
Malo onih koji će uskoro.....

Dama u žutom


I jedna dama koja još nije cvjetala, ali se sprema za eksploziju


Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2013 u 22:46
Eh.... a sad da vam pokažem svoj prvi korak u uređivanju parkovoćnjaka....

Mnogi će od vas biti u čudu zašto stavljam slike skoro gole zemlje i nečega nedovršenog, nečega što tek nastaje.
Objašnjenje je jednostavno - želim imati dokumentovan početak kako bih mogla pratiti kako se razvija, kako bih imala s čim usporediti nakon godinu-dvije.
Ovo što ću vam pokazati je nastalo na mjestu oooooogromne hrpe šuta i građevinskog otpada koji je tu stajao godinama.

Nešto kao kamenjar, ali ja više volim reći da je to uzdignuta gredica.




Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2013 u 22:48
Lijevo iznad toga


Desno iznad toga


Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2013 u 22:51
Sa lijeve strane "toga" sam isto napravila jednu malu polusjenovitu gredicu koja se polako spaja sa voćnjakom


"podnožje"


Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2013 u 22:56
zanemarite hrpe suhih grančica i još kojekakvog drloga..... sve je to još nezavršeno, nedočišćeno....
Treba tu još puno toga uraditi, posaditi, očistiti.... no, kako sam rekla, ovo je tek prvi korak!

I za kraj, pozdrav od najveće ljenčine na svijetu...


.... i hvala svim posjetiocima što su izdržali ovu torturu Smile


Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2013 u 23:15
Znaš draga gdje me ubosti i neka , ali neću nabrajati sve kratose što imaš da nešto ne bih uvrijedila, ali ovo što štvaraš pratim u koracima, a ljenčinu ne diraj to je njemu priroda dala, pročitala sam nedavno da mačke od 10g. spavaju 6 g. a od ostale 4, 30% troše na higijenu pa onad ti tvog zoveš ljenčinom, a samo spava 5. g i 11. mj. i 29 danaLOL
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2013 u 08:12
Pocetak tvog novog vrta....ne sumnjam u tebe jer sa toliko elana pobedices nasu SlavujkuWinkTongue,
ali mene sad trenutno zaokuplja ovo

nije normalnoooo,ako je jednog jutra nema ...znaj gde jeLOL

Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 104105106107108 139>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.