Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anđelkin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anđelkin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 105106107108109 114>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2014 u 16:11
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Ljube vidim sve ti lipo rascvitalo a i komercijala krenula bez obzira na ručicu.smile55
Nisam ti neki stručnjak za ruže ali pogledaj pod engleske ruže meni liči na Tasing Georgiju


Je ljube to je ta,otpala joj osobna karta a ja malo češće slabo pamtim pa... a komercijala? imala sam ispomoć tjedan dana inače bi ove godine preskočili taj dio
A za tebe jedna nova iz mog vrta
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2014 u 16:14
Originalno poslano od člana desert rose desert rose napisao:

Od puno toga lijepoga, graničica i kadulja su mi smile120!

Hvala desert rose evo još malo kadulje
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2014 u 16:16
Originalno poslano od člana miska miska napisao:

Predivno ti je sve
a ljiljani i ruže su savršeni!

Miska draga ....hvala ti

Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2014 u 16:19
Originalno poslano od člana ajama ajama napisao:

draga krenulo je cvjetari su u redu ''postroj se''.da li ono ispred njih vidim ljubičastu daturu
ruže su prva liga.sve rascvjetane bravo


Ajama draga nije datura,ove godine ih nemam to je blue moon ruža

Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2014 u 16:24
Originalno poslano od člana ane6 ane6 napisao:

Anđo nema problema ako zašteka tu sam,samo ako se dobro ne primi ne odgovaraak za štetu,šalim se ako ti triba pomoći tu sam a usput ću ti škicati cviće koje nemam kako se čini toga je podostasmile72

Ej susjeda samo ti škicavaj...postupak znaš...hvala ti dušice ostalo mi je samo još stotinjak a to je sića..to mogu i jednom rukom

Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2014 u 16:26
Originalno poslano od člana @kaktus @kaktus napisao:

Ima tu prekrasnog cvijeća, uživala sam


Hvala kaktus 

Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2014 u 16:28

Ovaj je uspija izbjeći najezdu puža-čudovišta
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2014 u 16:28
prijavljujem setnju kroz tvoj vrt a posebno kroz krasne ruzice <3
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2014 u 16:28
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2014 u 16:29
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2014 u 16:30
I gospar se lagano proprema

Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2014 u 17:35
Predivno je u tvojem vrtu, jako mi se sve sviđa, ponajviše šatirana ruža!Truba ti je prekrasno oblikovana, a ružičnjak pun svakakvih ruža smile94
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2014 u 18:32
Koliko se ovdje krasote i ljepote šepuri bojama!!!! smile55

Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2014 u 22:18
dugo me nije bilo u tvom vrtu i vidim svašta novoga kao uvjek lijepo, ali ova ruža me je oduševila   
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2014 u 08:50
Vižitiram malo uz jutarnju kavicu... pa da ti se malo javim i ostavim trag... smile56
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2014 u 17:48
Anđelkad, kao i uviejk se nisam mogla dovoljno nadiviti
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2014 u 10:45
Originalno poslano od člana temzi temzi napisao:

Predivno je u tvojem vrtu, jako mi se sve sviđa, ponajviše šatirana ruža!Truba ti je prekrasno oblikovana, a ružičnjak pun svakakvih ruža smile94




Hvala temzić, uživaj draga
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2014 u 10:47
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Koliko se ovdje krasote i ljepote šepuri bojama!!!! smile55




Baranjko moja ,evo jedno stabalce fuksije za tebe

Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2014 u 10:49
Originalno poslano od člana Fany54 Fany54 napisao:

dugo me nije bilo u tvom vrtu i vidim svašta novoga kao uvjek lijepo, ali ova ruža me je oduševila   



fany draga evo još jedna nova za tebe

Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2014 u 10:50
Originalno poslano od člana bugicaza5 bugicaza5 napisao:

Vižitiram malo uz jutarnju kavicu... pa da ti se malo javim i ostavim trag... smile56


evi i ja tebi nešto ostavljam bugice

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 105106107108109 114>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,500 sekundi.