Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 106107108109110 159>
Korisnik
Poruka
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 01:04
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Cvijeće se budi pa i ono za koje si mislila da neće. Noviteti su jako lijepi, orhideja na akciji s takvim cvijetom - baš si imala sreće da si naletila na nju. Već si i u vrtu vrijedna Clap

 
Moon hvala ti što si navratila.U vrtu radim sve dane pomalo, naročito kad je lijepo vrijeme kako je ovih dana...Posla ima puno, a nije mi teško kad vidim kako sve napreduje...Moram iskoristiti ovo lijepo vrijeme, jer puno me još toga čeka....
Da i mene je čudila da je rascvjetana orhideja na akciji ( 29kn ), ali bila je, pa sam je uzela iako ponavljam nemam sreće s njima....WinkWinkBig%20smile
sutra je novi dan
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 01:19
Originalno poslano od člana Lora Lora napisao:

Uvijek prekrasno cvijeće

A kako će samo biti kad novi vrt bude u potpun osti u funkciji
 
 
Lora hvala ti na posjeti. Novi vrt je krenuo, ali kad će biti potpuno u funkciji, ko zna jer posla ima jako puno...Ne planiram ništa posebno, jer neću trošiti na skupe biljke, nego ću viškove odnositi tamo i svatko od vas ako ima viška može donesti i posaditi ćemo negdje, jer mjesta ima.Tamo će uglavnom biti trajnice koje ne traže posebnu njegu....Ta mi je ideja došla kad smo bile kod Bake Bee, sjećaš se...Morati ću napraviti i neki kutak za opuštanje tako da možemo i tamo dolaziti na kavu, odnosno ne na kavu nego na sok koje možemo donesti sobom...WinkWinkWinkBig%20smile
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 01:28
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

Tvoj se vrt probudio iz zimskog sna,uživam u tvojem dok se moj ne razbudiTongue
 
Mali kaktus, moj se je vrt probudio ... Ovih dana je prilično toplo pa imam dojam da su biljke zbunjene..Čisto sumnjam da će ovako i ostati jer nije to kraj zime još će nam ona pokazati zube...Nadam se da je ovih dana i kod vas zatoplilo i da ima pozitivnih pomaka u vrtu, tako da i vi na kontinentu ,možete početi čeprkati po vrtu....WinkWinkWinkBig%20smile
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 01:38

Na kraju da se obratim i vama drage moje GIO, VILMAČ i ENRIKOVA NONA...Hvala vam lijepa što svraćate u moje dvorište i razgledavate moje cvijeće. Dođite mi opet uskoro će biti novih slika...WinkWink

GIO ilex je lijepa biljka i meni se sviđa, iako ovaj primjerak nije baš reprezentativan. Nadam se da će se oporaviti...TongueTongueSmileWink
ENRIKOVA NONA  hvala što si došla u posjet mojim biljkama. Što se tiče hortenzije nema problema biti će grančica za tebe....SmileSmileWinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 07:01
Originalno poslano od člana jagoda jagoda napisao:

Originalno poslano od člana Nataly Nataly napisao:

Kupila si božikovinu, a ja je u svom vrtu nudila prije mjesec danasmile178
Za ostale biljke, naravno pohvala. Kupila sam i ja orhideju ali po 9 kn, već ocvalu. Zanima me da li ću je uspjeti natjerati da procvjeta.
 
Nataly očito mi je promaklo tvoje nuđenje božikovine, jer sigurno bi se odmah prijavila, obzirom da novi vrt ima mjesta za puno biljaka....Ako nije kasno prijavljujem se odmah, jer ona kupljena će više biti za balkon....Što se tiče orhideja ja sam totalni amater, neću nabrajati koliko sam ih poslala u DeadDead....Čitala sam savjete, slušala savjete ali uglavnom mi s njima ne ide, a sviđaju mi se...Uvijek ih ponovo kupim i kažem neću više...Ova ima dva cvijeta i uživati ću u njima dok traju, a nakon toga možda se stvari okrenu na bolje....WinkWinkBig%20smile



OK, donijet ću danas kod Mire...
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 10:57
Vidim da je kod nekih već po malo počelo buđenje biljčica. Moje su još u podrumu , u zimskom snu jer je kod nas još jako hladno. Svaki dan je ispod 0  a po noći je još hladnije pa moraju još čamiti u podrumu. Jedva čekam proljeće.
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 16:07
haj jagoda, uvijek nešto zanimljivo i poučno na tvojim vrtnim stranicama.
Drago mi je što si uspjela povoljno nabaviti tako lijepe biljke, a uređeni dijelovi u novom vrtu su me oduševili izborom cveteka koje si posadila. Bit će to zaista cvjetno proljeće.
lijepi pozdrav
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 17:52
Konačno sam uspjela pregledati tvoj vrti,prelijep je,uživala sam.
Na vrh
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 20:07
Prekrasno cvijeće a hortenzija posebno hvale vrijedna! :)
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2011 u 21:00
Jagoda hvala ,dali hortenziju da posadim odmah ili ju ostavim u vodi sta mislis kako se bolje prima smile79
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 00:27
Drage moje posjetiteljice NATALY, MILICA7, RETRIVER SARA, ARIM, ZELENIKA I ENRIKOVA NONA hvala vam na obilasku, dođite opet....
Mi u Primorju u odnosu na vas na kontinentu imamo bolje odnosno manje hladno vrijeme pa možemo ranije krenuti sa vrtom. Tako ja već po vrtu radim od sječnja zavisno o vremenu. Bilo je predivnih sunčanih i toplih dana pa sam puno toga posadila i presadila. Jučer i danas je kiša sve to lijepo zalila i sad će biljke bujati....
ENRIKOVA NONA ja sam hortenzije uvijek stavljala direktno u zemlju i uglavnom bi to bilo uspješno....smile92
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 00:37
Evo i malo novih slika...
Moja dva bijela amarilisa ..
 
 
kolibri amarilis, manji ali dupli...
 
 
 
rascvjetali veći amarilis artic white....
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 00:41
Kako su prekrasni smile227
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 00:48

Lanjske azaleje koje su uvijek na balkonu sada lijepo cvjetaju. Roza je potpuno rascvjetana, bijela ima malo manje cvijetova, dok crvena ima tek male pupove...Jedna mi je posađena u vrtu kraj kamelije još ne cvjeta, malo će kasniti...

 
 
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 00:57
Evo maloi drijemavaca, visibaba i veprine koji su iz šume preneseni u moj vrt...
 
 
 
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 01:11
Sada malo slika iz prirode sa područja uz Rječinu....Opet visibabe i šafrani ....
 
 
 
 
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 01:19
Predivno, treba ići u šetnjuClap
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 01:30
Noćne posjetiteljice Smrcko i Moon hvala što ste svratile....
Smrcko dobro si rekla treba ići šetati i uživati u prirodi....WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 07:04
Azaleje, amarilisi.. smile39. Kako lijepe slike za početak dana...
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 07:12
Jagoda i ja došla po svoju dozu ljepote i znanja. Danas sam vidjela puno lijepoga a naučila da i ja imam amarilis kolibri  i da mu je zato stapka kraća a cvjetovi dupli i brojni!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 106107108109110 159>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,330 sekundi.