Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 107108109110111 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2009 u 22:48
prošla sam kroz tvoj vrt nekoliko puta i ne mogu se nadiviti tolikoj ljepoti, sve ti je lijepo i lijepo uskladjeno, sve za 10

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 11:59
Hvala vam drage moje svima smile79
Vidim da se svima sviđa Podranea, i meni isto, nebi je ni ja imala da nema ovog foruma - Fremina smile78
Interesantna je i jako je narasla u ovih pola godine kod mene, cvjet na vrhovima grana, i jedna grana mi je puknula i iz nje su izbile dvije sporedne i obje će cvjetati, pa sam ja zaključila da glavne grane treba porezati da se zgusne i bude cvjetnija.

Noćas je puhala prva prava orkanska bura, jutros smo sve kupili po vrtu i susjedstvu, čak i stol ispred komina je odnjelo, ono što je u zavjetrini je ok, ali na udaru bure sve sprži listove.

Evo još malo detalja (iz zavjetrine) aster jer oni su u vrtu sada najupečatljiviji
Felicia se jako raširila i izgurala aster










Bijeli visoki ima tek nekoliko cvjetića, u društvu s plavim


...u društvu s crvenim



život je more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 12:37
ma šta da kažem pa u tebe uvijek novi biljki koje su stvarno prekrasne . ma da ne kriješ još gdje ja sve to ne mogu više pregledavati -izabirati . ma hajde ukratko moje su sve--uh kako sam sebičnasmile232-------ali šta mogusmile78
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 13:28
Majstorice, više niti ne znam kojim sam sve riječima opisivala motive iz tvojeg čarobnog vrta, pa se mogu samo ponavljati.
Kod tebe je sve tako prirodno i savršeno skladno, vidi se da si prava umjetnica.
kako kamenjari i tuđi vrtovi?
Lijepi pozdrav, Lantanasmile120
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 13:37
Koliko imaš lijepog cvijeća!
Kaj je ono crveno-žuto na petoj sličici,baš je lijep cvijet?
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 13:40
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

ma šta da kažem pa u tebe uvijek novi biljki koje su stvarno prekrasne . ma da ne kriješ još gdje ja sve to ne mogu više pregledavati -izabirati . ma hajde ukratko moje su sve--uh kako sam sebičnasmile232-------ali šta mogusmile78

Samo reci Niho koje nemaš i tvoji su. smile78
život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 13:43
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

Majstorice, više niti ne znam kojim sam sve riječima opisivala motive iz tvojeg čarobnog vrta, pa se mogu samo ponavljati.
Kod tebe je sve tako prirodno i savršeno skladno, vidi se da si prava umjetnica.
kako kamenjari i tuđi vrtovi?
Lijepi pozdrav, Lantanasmile120


Hvala Sara, ma ja ti uvije nešto novo posadim, rasadim i tako se malo pomalo skupilo svega i svačega.
Onu dolje padinu ću još dosaiti ovu jesen jer je sada presuho, a nemam ni vremena jer evo i danas radim (sada se malo švercam).
život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 13:46
Originalno poslano od člana piramida piramida napisao:

Koliko imaš lijepog cvijeća!
Kaj je ono crveno-žuto na petoj sličici,baš je lijep cvijet?


Piramida ono je lantana, ona ima nekoliko godina i već je veliki grm. Na proljeće ću imati lantana sa korjenom, a sad ti mogu ponuditi ili reznicu ili sjeme. Javi se što bi htjela.
život je more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 15:06
Ja jednostavno ne znam mimoići tvoju temu-i tvoj vrtsmile57
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 20:36
Lantana, zaboravih zahvaliti za onaj odgovor na Trišinoj stranici za sedum palmeri, dakle hvala. Vjerujem da ti nisam već postala dosadna s pitanjima, ako jesam, a, kaj možeš, moraš biti finaWinkWinkWink
 Taj sedum palmeri, možda nije prigodno, ispričavam se unaprijed, posadila sam s još nekim sedumima u jednu teglu i odnijela u lipnju na tatin grob.
I zamisli molim te ti njega, tamo se rasvacao na groblju, a meni na balkonu neće!
Lijepo pozdrav, do novih slika
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 22:21
Sara znam ja to i kod nas ga sade u kamene vaze na groblju i niti tko zaljeva i uvijek je lijep i cvate, ja sam mojoj mami posadila kameni cvijet i najljepši je koji sam ikad vidjela, a cvate ko lud, za oboje vrijedi malo vode, puno sunca.
život je more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 22:26
Ej Lantana o kojem je cvijeću riječ što si posadila mami -baš me zanima jer ne poznam ga baš kao vi po tim imenima 
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 22:42
To ti je Niho jedan sukulent, kameni cvijet je ovaj sivi





život je more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2009 u 12:01
A predivan samo što on ne bi mogao da kod mene prezimi a tako je predivan baš za takva mijesta i bila bi ponosna da svojoj mami tako nešto posadim.  evo baš sam se rasplakala ko luda jer stvarno naše su mame zaslužile sve da im se da od nas dok smo živi  koji imaju uvijek da ih neko posijećuje i voli-jer meni je jako teško bez njesmile220i voljela bi nešto imati od nekog cvijeća da se posadi koje će uvijek biti uz nju  ne bitno na vrijeme
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2009 u 21:20
Niho nebi kod tebe mogao zimi van, smrzo bi se, ali zato ti možeš staviti neku ekriku i krizantemu, to je baš lijepa kombinacija za jesen. Za erike znam da  one dobro podnose hladnoću i dugo cvatu.
život je more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2009 u 21:41
Hvala ti lantana imaju krizanteme ali sve to nekako kad iscvijeta ružno izgleda -ali sve u svemu hvala ti 
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Fermina-Daza View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1594
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fermina-Daza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2009 u 21:46
Taj kameni cvijet (nisam znala da se tako zove ) imam i ja u kamenjaru ali mi nešto slabo napreduje.Mislim da je to zato što je u sjeni od one velike aloje.
Kojoj porodici on pripada?Znaš li mu pravi naziv?
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2009 u 21:53
Fermina pogledaj malo na netu pod Graptoveria. Kameni cvijet ga zovu kod nas, a negdje za hoyu kažu kameni cvijet. Ja ga isto imam u kamenjaru i s godinama se malo proširio, ali ima lijepi cvijet. 
život je more
Na vrh
Fermina-Daza View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1594
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fermina-Daza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2009 u 22:09
Vidila sam.Ima ih raznih.
Izgleda mi da se ova naša zove Graptoveria aff. small titubans.
najviše na nju sliči.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2009 u 22:12
lantana sve ti je prekrasno!smile169
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 107108109110111 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.