Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Razmjena salveta i nabavka materijala
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Razmjena salveta i nabavka materijala

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 89>
Korisnik
Poruka
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 07:50
    Bubamara 22, dobro jutro i dobro došla  smile75
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 10:39
Bubamara dobro nam došla!!!
 
A koliko ja znam - moraš točno izrezati motiv jer onda ti se dogodi to što se dogodilo tebi!!!
 
Ali sačekaj ipak naše profesionalce s odgovorom !!!
 
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 11:32
Originalno poslano od člana bubamara22 bubamara22 napisao:

bok! ja sam ovdje nova, a i nova sam u salvetnoj tehnici.......samo bih vas molila za jedan savjet....radila sam okvir za slike i ljepila motiv bubamara na bijelu mat podlogu (drvo), i sve je ok ispalo samo što se vidi rub tj. onaj dio salvete koji je bio oko bubamare, pa mi sad nije jasno zar svaki motiv moram rezati točno da ne ostane nimalo salvete oko motiva.......ili to nestane nakon lakiranja? molim za pomoć.........i hvala unaprijed


Dobro došla
Odgovorila sam ti na temi: Decoupage-salvetna tehnika-naši radovi
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 11:33
Originalno poslano od člana *Lela* *Lela* napisao:

Evo, samo da javim Leonardi, dobila sam salvete. Prekrasne su, hvala ti puno. Malo sam zauzeta s poslom, pa ne stignem ni pogledati šta ima novo, a i škola je počela.... 


Lela, jesu ti stigle salvetice?
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 16:57
puno hvala na svim odgovorima.....probat ću onda s preciznim izrezivanjem, nema mi druge.......Unhappy
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2008 u 14:50
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Da li je netko zainteresiran?
 
proljece, pa ovo je prekrasna salveta. bilo je nesto slicno u konzumu no dok sam dosla na red pocupale sve :( smrc....jako je lijepa i efektna. jedna bi mi bila vise nego dovoljna. poslikat cu svoje pa vam tu c/p napravim sto je za razmjenu :)
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2008 u 14:55
Originalno poslano od člana leonarda leonarda napisao:

evo cure moje ja od italije do slovenije završila kupiti salvete u poreču
ima viška
prvi red, drugi red sve osim delfina i treci red pticice. javi kaj kako i unaprijed hvaaaaaaaaaaaala na koji god nacin dogovorimo razmjenu :) za lijepe salvete pristajem na skoro sve :P
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2008 u 15:04
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

[IMG">http://i47.servimg.com/u/f47/12/17/41/08/dsc01310.jpg" />


Da li je netko zainteresiran?

 

proljece, pa ovo je prekrasna salveta. bilo je nesto slicno u konzumu no dok sam dosla na red pocupale sve :( smrc....jako je lijepa i efektna. jedna bi mi bila vise nego dovoljna. poslikat cu svoje pa vam tu c/p napravim sto je za razmjenu :)

Salveta je zaista efektna

Baš sam ovaj vikend napravila dva tanjura za svoje drage prijateljice
Kad poslikam, pošaljem sličicu
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2008 u 15:40
nego zene, recite vi meni gdje je ta ofertisima. zivim u dugavama no nije mi bed odvesti se gdje god. u travnom nisam nasla nis takvo a ni u dugavama. lokacije koje mi pasu su tresnjevka, pesca ili jarun :) naime tamo gravitiram jako cesto pa ono :) vesna je na tecaju rekla da tamo ima za kupiti jeftinih tanjura koji se daju efektno ukrasiti :)
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2008 u 15:46
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

nego zene, recite vi meni gdje je ta ofertisima. zivim u dugavama no nije mi bed odvesti se gdje god. u travnom nisam nasla nis takvo a ni u dugavama. lokacije koje mi pasu su tresnjevka, pesca ili jarun :) naime tamo gravitiram jako cesto pa ono :) vesna je na tecaju rekla da tamo ima za kupiti jeftinih tanjura koji se daju efektno ukrasiti :)


Imaš jedan u Utrinama.... u Šišićevoj
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2008 u 09:57
Proljeće,

sinoć sam ti spakirala malo salvetica. Nadam se da ću danas stići do pošte da ti ih i pošaljem

A onda...očekujem da nas zatrpaš novim radovima
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2008 u 13:00
hippy tnx, to bum valjda pronasla. tamo je onaj servis i renaultov salon, pa vjerojatno negdje prema stanici je trgovina. bum prosla na povratku doma :)
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2008 u 13:08
Ninochka
pošalji na pp adress....imam ja jos puno toga....ja ti posaljem od svake po jednu...a ti ako ih vec imas ....salji dalje...čenjđaj se s nekim...no problem...
smile230
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2008 u 13:36
Ovako Ninochka moraš mi poslati adresu na PP ako želiš da ti pošaljem onu lijepu salveticu.A što se tiče ofertisime ja često odem na staru Samoborsku, jer tamo ti je najveća ofertisima i stvarno nema šta nema, a sve skoro pa besplatno. Tek na kasi skužiš da si potrošio brdo love...
To ne možeš fulati, ako ideš prema Samoboru onda ti je s desne strane.
 
Na vrh
*Lela* View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 15
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje *Lela* Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2008 u 13:36
Hippy došle su mi salvetice, sviđaju mi se. Predivne su.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2008 u 13:37
Hippy, jedva čekam da dobijem... a ideja će biti to je bar jasno zar ne???
Pa vidjelo se jutros iz priloženog!!!
smile78
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2008 u 13:38
lela btw
 
jesi li dobila moje salvetice...ja ti ih poslala...daaaaaavno.....
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2008 u 13:41
Leonarda, da li se može dobiti jedna salvetica to jest ona sa ružama desna u srednjem redu???
Slika ti je tu gore malo iznad!
smile143
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2008 u 13:41
Originalno poslano od člana *Lela* *Lela* napisao:

Hippy došle su mi salvetice, sviđaju mi se. Predivne su.


E baš mi je drago
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2008 u 13:45
...naravno
 
samo odaberi i salji na pp. adress......ja u petak saljem tj.sutra
 
morat cu poslikati i ostale uzorke...imam ih puno......
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 89>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.