Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Proljeće- moj dnevnik radova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Proljeće- moj dnevnik radova

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 19>
Korisnik
Poruka
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 09:16
Slažem se sa svima. Tekst je predivan, pun topline i iskrenih osjećaja. Toga danas ima toliko malo, da kad eto i dobijemo potrebu nešto takvo podijeliti s drugima, mislimo da je to nešto "čudno". Nije...ne bi trebalo biti. Ali dobro si to rekla da danas postoje "neki drugi klinci", ali u svakom gradu. Dolaze drugačiji naraštaji. Neko je spomenuo robote...tako mi se čine. Nema toliko osjećaja s koliko smo mi rasli. Ali eto lijepo je kad te netko podsjeti da su osjećaji još tu među nama. Drago mi je da si se lijepo provela u voljenom gradu. I ja bi voljela jedan dan ( to mi je u trogodišnjem planu LOL), otići u svoj rodni grad... I sigurna sam da će me isto tako "napasti" emocije. Smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 09:34
Hvala vam na razumijevanju i podršci...
A sada vas častim slikama svojih novih ljubimica!!!
 
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 09:44
proljeće, super su ti verbene, posebna boja
 
a ovo ja još zovem "pet minuta straha", tako je uvijek kad švercam neku biljku preko "grane"Wink
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 09:57
Aha, znači nisam jedina... odmah lakše!!!
Ma ja ti inače svašta prenesem, kad je mesu u pitanju evo jedne zgode...
Kad sam jednom išla po mamu u Bosnu onda smo nosile puno šunki i kobasica domaćih, i sada se moja mama preplašila kako ćemo  na granici???
A mi natrpale u sve torbe i još smo stavljale u džepove od jakni a jakne na nama, stvarno si morao biti slijep da ne skužiš.I tako ti se moja mama ustrtala a ja joj kažem ti ništa ne govori kada dođemo na granicu, ti samo šuti a ja ću to srediti...I stvarno smo sve prenijeli bez ikakvih problema a to je bilo vrijeme kada su ljude vraćali na bosansku stranu da se riješe mesa... ali eto ja to uvijek nekako prenesem!!!
Thumbs%20Up
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 10:11
A da se  vratimo na cvijeće...
U nedjelju sam se opet počastila sa tri surfinije ljubičaste i mislim da će biti prelijepe jer su onako bogate, i sa tri pelargonije, koje sam jasno odmah posadila.Htjela sam ih jučer poslikati ali me kiša potjerala sa terse, tako da to budem danas napravila.
I da od mame iz Bosne sam uzela jednu staru tavu u koju sam opet nešto posadila...
Ali sve bude sutra priloženo!!!Tongue
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 10:12
.....ma mislim  da nitko ne tuce Rijecane u svercu, to je nama u krvi, doduse sada manje, ali  "stoljecima" se sveisvasta svercalo iz Trsta, a ja jos uvijek as vavek najdem jeftinije nego kod nasWink
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 10:47
Ma imaš pravo, mi smo to od vas učili!!!Ipak ste vi profesionalci...ali nismo ni mi za baciti!!!
A šta ti još uvijek ideš u Trst? Da li je to više iz navike ili se stvarno još uvijek isplati?
Moja kuma živi u Poreču, i oni također čestu skoknu do Trsta, mada kaže da se više ne isplati kao prije!!!
Tongue
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 10:51
verbenice su ko nacrtane Smile
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 11:48
Ah šta da ti kažem, crtala sam ih cijelu noć!!!
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 19:55

Proljeće, imam i ja jednu šatiranu verbenu, ljubičasto bijelu, kupila sam je kod nas na placi....stavila sam je u zemlju u mali vrt u gradu i veselo cvjeta....baš je slatka!

Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 20:12
Proljeće, malo si mi "udarila" na emocije s onim tekstom, drago mi je da si se sjetila lijepih stvari iz prošlosti i uspjela prošvercati tako super cvijeće.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 21:15
proljeće verbenice su preslatke, ja imam crveno-bijele, ali ove su baš super.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 22:52
smile57
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 23:52
          Sretan rođendan!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2008 u 13:39
Originalno poslano od člana xenia64 xenia64 napisao:

Proljeće, malo si mi "udarila" na emocije s onim tekstom, drago mi je da si se sjetila lijepih stvari iz prošlosti i uspjela prošvercati tako super cvijeće.
 
Nadam se da sam te "dobro" to jest pozitivno "lupila"!!!
Ah ništa čudno, vidiš da sam i sebe pravo "opalila", trebalo mi je par dana da se saberem, ali na kraju ipak sve dođe na svoje...smile155
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2008 u 13:42

Triša vidjela sam ja tvoje također su lijepe,ali ove ljubičaste ja još u Zagrebu nisam vidjela...

Eh ove godine prvi puta želim skupljati sjeme, jer više nema smisla od nekoga nešto žicati a ništa ne dati zauzvrat, od verbena, ostića,i vidjeću što ću još imati pa se možemo mijenjati, ako ti se ove moje sviđaju...
Rado ću ti ih poslati...
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2008 u 13:48
Super proljeće, naravno da ćemo se mjenjati, pa bar to nije problem, iznenaditi ćemo mi SilveK s našim sjemenkama.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2008 u 14:05
Tako je ...a ona će vrisnuti od smjeha ako joj se ja pojavim sa svojim sjemenjem,ha,ha,ha
Ali ne dam se ja, bit će nešto i od mene...
 
I tebi jedan ispravak, kažeš da nije nitko primjetio da te jučer nije bilo - e pa ja jesam, pročitaj si malo u svome dnevniku!!
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2008 u 14:08
Je hvala vidjela sam poslije, pa znam ja da si ti prava "cvjećka".
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2008 u 09:30
Stvarno si pravi umjetnik,Proljeće.Na trenutak čovjek pomisli da su prave a onda ispadne nacrtane,i to preko noćiLOL
Prekrasne su,ajme kako će to krasno izgledati kad se razrastusmile57
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 19>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.