Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Skradnik_vrt u vikendici
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Skradnik_vrt u vikendici

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 07:44
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Ej ženo bome si se ti naradila. Sad ću te zamoliti da mi malo obijasniš ------kažeš da si stavila najlon da nebi rasto korov - Nije mi baš to jasno  a dobro bi mi baš došlo jer sam i ja jako puno posijala bašče, pa ako ti nije teško da mi kažeš- Ej ima li išta od dolaska jer uvijek je bilo starije sine poslušaj ako ti neće pametno reći neće ni blesavo . Pa molim te 
 
Niho, ja ti lani počela s najlonom. Neki ljudi stavljaju travu koju pokose i to je dobro, ali treba debeli sloj da kroz nju ne proraste korov, a ja stavim najlon, mora biti crni ili tamno sivi, a između najlona po dužini sam posijala
sve povrće, tako da ima zemlje slobodne samo 10 cm sa svaka strane, otprilike naravno. Preko najlona stavim sloj zemlje mjestimično da mi ga ne odnese vjetar. Lanjske godine tamo gdje je najlon uopće nije rastao korov, a ono malo uz mrkvu, peršin, blitvu, mahunu, sam nekako uspjela počupati.
Da sam gore stalno možda to nebi radila, ali ovako mi to olakšava pljevljenje, pa mogu više vremena posvetiti šetnji, gljivama, planinarenju i cvijeću.
 
Niho pa rekla sam da dolazim ovaj mjesec, obećanje izvršenje, mislim da bi to moglo biti onu subotu 16.5. ili 23.5.(evropski dan parkova) pabi to baš bilo prigodno.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 12:54
Joj kako sam sretna ali reko gripa je u pitanju -pa da nebi nas omela smile213i ovo sam trebala i ja onda primijeniti ali dobro mi dođe na još kojem mijestu . Hvala ti Triša .
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 14:41
Triša, nema smajlića koji "skida kapu"!A ja ti skidam kapu! Toliko napraviti na sve strane i još ove velike površine u Skradniku.... ma svaka čast!Clap
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 14:44
zaista sve pohvale i od mene stvarno si jako uspiješna ali baš na svim teritorijama
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 18:32
Hvala drage moje, čista rekreacija , volim se gibati, pa zašto ići na neki fitnes kad imam na toliko strana što raditi, a radove u prirodi obožavam.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 20:05
Ma šta bolan svaka čast ------mlada , lijepa -zgodna-ubiće me Branko---------- neka radi kad mogu ja sa svojih 40 šta je onda to za nju -jel tako Zlato moje -malo te hvalimsmile232 šuti i radi
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 20:46

Je, je ima nešto u tome, pa vidiš da smo istih godina smile96 ono na slici je samo maska - zato ja mogu rmbat koliko treba i baš uživam u tome, a ti samo lezi, i budi na forumu, vidi samo koliko si poruka natukla u tako kratko vrijeme.

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 20:54
smile96Nemoj bolan biti ljubomorna ovako me napadaju  a od tebe baš tražim podršku-ok sad slikam svoju bašču pa ćeš vidijeti ko ne radi ---------ja nosim sa sobom laptop i mm radi a ja se dopisivam sa vama na sred bašče . Ok nemoj se iznenaditi kad me vidiš kako radim u bašči to će biti extra slika -ja sva u goloj vodi od radasmile156
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 21:03
Ha, ha moš mislit, i ja laptop stavim usred vrta, ili u rupu u kojoj će biti jezero, pa sam stalno online, ionaki susedi misle da sam ćaknuta, što nije daleko od istine.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 21:12
Trisa, ovo ti je super sistem protiv korova.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 22:02
neznam ja koja se tu kojoj ima na čemu rugati-Wink ali po laptopima i nemogućim mjestima vas ziher vodimLOLLOLLOL
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 22:19
Pa znali smo to, ovo je bio izazov. Kad ja izvadim laptop i stavim ga vani na stol i kad susedi to vide, svi dođu vidjet, a ono Skradnik im je na internetu - pa mogu reći da im se to dopada.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 22:41

Ma Triša, to oni došli vidjeti hoće li na tvom laptopu biti one njihove vještice, misle da ti nešto čarobiraš i da će se uvjeriti i vidjeti vještice kako plešu kolo ( ne da mi smajliće).

Cure drage što se sadnje tiče ja se sjetim pokojnog Jože Pankretića koji je početkom devedesetih godina bio u nekoj ZG školi koja oko škole sadi cvijeće, pa su ga pitali kao čovjeka od iskustva kada je vrijeme za sijanje, a on veli " kada možeš skinuti gaće i golom guz...m sjesti u gredicu, onda možeš i sjeme posijati u zemlju". MOžete si mislit kako su se djeca smijala, ali to je logika seljaka u kojoj je jako puno iskustva.

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 08:02
Istina kat.rea. Kaže meni mm probajmo sijati mahune svakih 15 dana, pa žemo imati uvijek svježe. Malo morgen, kad je došlo vrijeme one od prije 15 dana bile su iste kao i one za 15 dana.
Gore ljudi kažu ništa prije 1.5. jer se boje mraza.
 
Što se tiče vještica, vjerovala ili ne, ali ima ljudi koji i te kako vjeruju u njih.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 12:43
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Ha, ha moš mislit, i ja laptop stavim usred vrta, ili u rupu u kojoj će biti jezero, pa sam stalno online, ionaki susedi misle da sam ćaknuta, što nije daleko od istine.





-----------Onda ne sipaj vodu u njega -tebi kad šune neka ideja o cvijeću ti samo uskoči u tu dupicu -ups rupicu i piši----------- onako te niko neće ni vidijetismile156
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 16:22
Možda nisam trebala otvoriti dvije teme, već sve smjestiti pod naše vikendice, ali kad je već otvorena evo nekoliko slika iz mog vrta, suša ga je dodueš "ubila", ali sada je palo nešto kiše pa će valjda biti bolje.
Pomidori već cvjetaju, pa je bilo neophodno da im stavim kolce. 18 pomidora onih duguljastih (pelati) dobro se drže, iako nisu baš veliki. ali su zato kolci ogromni - kaže mm donji dio zagnjili, pa druge godine koristimo te iste (mudrica moja).
 
 
mahuna niskih ima nekoliko redova (dugačkih 7 metara)
 
 
Crveno zelena salata bude jako fina, pregusta je i nekako malecka
 
 
rotkvicu već jedemo
 
 
crvena kapula mi je puno bolja od ljubičaste i uvijek tako svake godine
 
 
Divno je imati vrt, ali je to previše posla za jednu osobu, koja još voli lutati, lunjati, šetati, voziti bickl, brati gljive, baviti se cvijećem, pa ću dogodine vrt smanjiti, jer sam malo pretjerala.
No što je tu je, bilo je izorano, potanjurano, frezano, pa zašto ne posaditi.
 
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 16:26
Što ne čupaš tu travu iz luka pogledaj kako je zatravio -----------to je sad kritika a sad pohvala -biće svega kad dođemsmile50
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 17:50
Trava velika, zemlja tvrda ko kamen, što bude bit će ne zamaram se.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 20:07
bome bit će luka za vojsku jednu Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2009 u 00:09
Super si ti to napravila. Ja tuka kupila foliju crnu i zaboravila je staviti. Stavit ću je kad biljke mako provire da znam di su.

Znači crvena kapula bolja od ljubičaste. Ja sam uzela samo ljubičastu.

Za vrteksmile141
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,173 sekundi.