Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - proljeće - trenutak inspiracije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


proljeće - trenutak inspiracije

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 81>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 13:44
Kutijica je još uvijek prazna, tek se treba napuniti...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 14:07
a kaj cekas.....hehehe daj kutiju meni dofuraj ja bum ju napunila i cuvala...jako cuvala
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 14:08
boce su divne
 
bdw sljiokica, ja sam delala jucer s njima i posipala po mokroj boji-ja i stan se svijetlimo, ne znam kak bu dalje bilo, no odlucila sam kad na podlogu naljepim kutije da bum prelakirala tak da se ne truse i da kalendar potraje jos koji advent
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 14:26
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

boce su divne
 
bdw sljiokica, ja sam delala jucer s njima i posipala po mokroj boji-ja i stan se svijetlimo, ne znam kak bu dalje bilo, no odlucila sam kad na podlogu naljepim kutije da bum prelakirala tak da se ne truse i da kalendar potraje jos koji advent
I kod mene je bilo šljokica svuda, a bilo je kasno za usisavanje...nadam se da je moj dragi to danas obavio...
A stavljam ih kada prelakiram predmet,znači na kraju...
 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 14:27
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

a kaj cekas.....hehehe daj kutiju meni dofuraj ja bum ju napunila i cuvala...jako cuvala
 
Red je da je ja napunim....samo što moji ne jedu baš te suhe kolače, a ja napravim i donesem na posao...a tu me dočekaju tri muška i pojedu brzinom svjetlosti...LOL
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 15:04
Proljeće se raspištoljila s radovima.. bravo bravo tako i treba!!
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 17:45
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

znacu buba mar ana putu k meni
 
A komentar gornje slike??? Jesi zaboravila ili nije vrijedno spomena???LOLWink
Čuj meni je neugodno pitati je gdje se ide skitati, ali je otišla tramvajem, eh sada gdje stvarno ne bih znala...LOL



neugodno???? zakaj??? danas je bio dan kad sam "odradila" puno kava i nalaženja....i usput proljeće baš mi je bilo drago da smo se družile....moramo to ponoviti....s jassicom naravno
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 22:57
k meni je isla, bez brige, oma sam ju i opljackala za kutiju jednu...nego ja sam uspjesno rijesila problem sljokica, jednostavno sam premazala cijelu stvar s decoupage lakom i super je, naljepila gore sve ostalo, sutra stavim slike
 
buba maro disiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 23:04
tu saaaaaammmmmmmm!!!
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 23:09
ihihihihi  kaj bumo oma dobile spotanciju,,,hehehe...dooooooooooobrrrrooooooooooooooooooooooo
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2008 u 15:21
Tko će vas špotati, ja sigurno neču, a za kavice sam uvijek otvorena bubamaro, pogotovo za ljude s kojima mi je jako, jako ugodno u društvu!!!
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2008 u 18:00
puf...dobro smo prosle
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 09:45
 
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 11:09
Pa ti si dragau par mjeseci postala profesionalka, famozne su mi boce i danas kradem sinu njegove od viskača i idem te probati oponašati (smijem li!) Ma moraš mi dozvoliti jer mi se stvarno sviđaju, prosim te!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 11:14
Sve što vidiš možeš kopirati, jer vjerujem da nikada ne ispadne baš isto,  a i da ispadne koga briga...A daleko sam ja još od profesionalke...
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 12:07
Ajme ženo, očito dugo nisam bila u tvojoj galeriji, maaaajko božja, super radova..četvrtasti tanju, okvir na morske motive i one, neznam što su, limenke sa grožđem...čista petica, reci mi s čim si lakirala one limenke, došle su kao da su tvornički lakirane, stara svaka ti čast...smile55, nastavi raditi, ide ti ko profički.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 12:17
hvala na pohvalama, a na dozama od nesice je lak u spreju...
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 12:45
smile227 ovi zadnji radovi su mi super! smile141
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 13:03
ma supač, ajme što si ti vrijedna, i ja bi puno napravila ali nema se vremena koliko bi ja htjela
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 14:04
Originalno poslano od člana ančica ančica napisao:

ma supač, ajme što si ti vrijedna, i ja bi puno napravila ali nema se vremena koliko bi ja htjela
 
Ančica, kako god se izračunam uvijek mi fali 4-5 dnevno da stignem sve...ni ja na žalost nemam vremena koliko bih htjela, ali imam dobrog muža koji mi čuva dijete kada me lupi inspiracija...
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 81>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,235 sekundi.