Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Salvetice od Franjice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Salvetice od Franjice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 18>
Korisnik
Poruka
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 14:54
franjčy......sve ti je predobro ispalo,ali........najnajnaj...onk umjetnicki i za moju dusu ..kovcezic.......majstorice
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 15:48
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Daj se Hippy ne izvlači, uopće me ne zanimaju izgovori!smile116 Dojedrit ću i gotovo, pa dosta je što me ignoriraš u Udruzi i ne želiš učiti nekaj novoga a sad još i ovoWink
 
covjece, ista uvijek ista. prvi tecaj s kim sam bila u grupi - s franjicom medju ostalim curkama. tko je bio najglasniji :P
 
a dalje od zemlje se ne moze pasti kaj ne :P
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 15:52
oprosti draga, upoznale smo i Jassi i čini mi se Ninočka da me naša draga Jassi ipak šiba svojim milozvučnim glasanjem. Ne ide mi samo u glavu odakle izvlači tu glasurinu iz tjelešca!
Na vrh
gortyna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2008
Lokacija: Sweden
Status: Offline
Bodovi: 173
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gortyna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 17:31
sve mi se svidja, ali Nizozemska posebno, prekrasno si to uradila
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 17:41
franjice nizozemska........mrakClap
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 17:44
Tu se više samo ne lijepi, tu se i pomalo farba, bravo, jako lijepo
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 20:06
franjice, ne mogu da se ne pridružim pohvalama...kaj će tebi savjeti iz udruge kad sama savladavaš sve bez problema?? pazi da ne bi one tebe pitale za koji savjetWinkLOL
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 09:55
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

oprosti draga, upoznale smo i Jassi i čini mi se Ninočka da me naša draga Jassi ipak šiba svojim milozvučnim glasanjem. Ne ide mi samo u glavu odakle izvlači tu glasurinu iz tjelešca!
 
nope draga, na tom prvom tecaju ste bile samo ti i proljece s foruma, ostale cure su dosle samo na forumsku kavicu :) hihihi :)
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 09:58
kaj ja se opce nederem i imam glas kao kolibrek malo veci..hihihi
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 10:26
da nojček moj uvijek si u pravu!
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2009 u 12:14
joj koka moja, kad mi dojdes??
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 22:02
Nekako je na ovom dijelu Foruma praznina i preglupa tišina pa da vas malo zdrmam i napravim se važna, pogledajte što uradih - slobodno se divite, padate u nesvijest - jedva čekam da odnesem kutijicu mojoj kumici pa da vrišti od radosti.
 
 
 
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 22:04
smile93stvarno je prekrasna!!!!!

ovo je medium lak?? prekrasno ti se raspucalo....vidiš nikad nisam radila s tamnom podlogom, bilo me uvijek nekak strah a vidi kako je to tebi divno ispalo!!!!

nemam riječi...
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 22:07
neznam za kumicu,ali ja bi,definitivno,vristala od radosti da dobijem ovako prekrasnu kutijusmile120
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 22:09
Predivno!!! smile211 Je li taj motiv Klimta salveta ili decoupage papir? Ili pak nešto treće? Gdje nabaviti? The Kiss mi je lijep, ali Hygiea i Fullfilment su mi posebno dragi...
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 22:16
Već tri mjeseca imam tu salveticu (smile78šaljem prema IRB) baš sam bila luda za njom i svašta sam htjela ali se nisam usudila i onda..pitala savjete, klečala za informaciju  mackala, packala, šmirglala, lakirala.  Savjet ne dobih . Jassi mi nešto rekla ai nitko od cura koje su radile dvokomponentim lakom nije odgovorio.... Dobro, uzdaj se u se i u svoje kljuse i moja je vizija ostvarena. Baš sam ponosna, bež lažne skromnosti.
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 22:18
Cry ja sam ti rekla kaj sam radila s lakom.... ma zezam se malo....

nek si sama skužila, tako je uvijek bolje...
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 22:20
franjice, i ja bih bila ponosna,..i ja sam pokušavala par puta sa tim 2k i nikako nisam bila zadovoljna do neki dan...tebi je prekrasno ispucalo...kutija je mrak, i ja bih vrištala da ju dobijem smile211
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 22:20
ja nisam ni mogla dati savjet kad mi samoj nije uspijevaloCry
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 22:27
 Ej, komadići, kako ste se samo na brzinu okupili, samo sam se malo zatresla i skoro svi ste tu. ...kako je lijepo vidjeti vas opet... smile83
Sad se moram ići spremiti za sutrašnju kavicu, pa onda za Riječku kavicu, pa onda za Istarsku kavicu. Kolko nas ima, joj kolko nas ima a ja bih htjela sa svima malo biti, od svih malo ljubavi i sreće dobiti i sa svima isto podijeliti. a nakon svega još i sanjam o jednoj kavici u Ladimirevcima... ljudsko srce nikad zadovoljno nije, u njemu se uvijek  poneka želja krije!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 18>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.