Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - SunceRi-što nastaje u pomanjkanju materij
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


SunceRi-što nastaje u pomanjkanju materij

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 61>
Korisnik
Poruka
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 14:39
evo cure i dalje nemam platna pa sam završila počete kuglice i ukrasila malo stakla...


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 14:40
Žao mi je što se na slici VIDE tako jasni prelazi između salvete i kuglice i što se NE vidi da su sve kuglice bojane perla bojama...
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 14:49
kako su meni lipe ove tvoje kuglice,i uopce ne smeta sto se vidi prelaz Clap
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 15:03
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

kako su meni lipe ove tvoje kuglice,i uopce ne smeta sto se vidi prelaz Clap


vidit češ biti će lipo i staklo, samo da se posuši od laka...slikat ću ga za po ure pa ću staviti na net.
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 15:45
kuglice su jako lijepe. moze pitanje - kada obojis kuglicu i ona se posusi, kako naneses gliter da ti ne otpadne (u necemu grijesim jer mi je hrpa sljoka po cijelom stanu a na toj jednoj kuglici nis....mozda koja tockica)? ili ih uvaljas u prrah ili je to lak koji ima glitera? aj reci.. :)
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 15:59
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

kuglice su jako lijepe. moze pitanje - kada obojis kuglicu i ona se posusi, kako naneses gliter da ti ne otpadne (u necemu grijesim jer mi je hrpa sljoka po cijelom stanu a na toj jednoj kuglici nis....mozda koja tockica)? ili ih uvaljas u prrah ili je to lak koji ima glitera? aj reci.. :)


hej Ninochka, hvala na komplimetu...ovako, s obzirom da se radi o plastici isto kao na staklu radim s unutarnje strane, to vjerujem znaš...cijelu kuglicu premažem ljepilom, pa na ljepilo dok je mokro stavim šljoke na šljoke motiv i kad se osuši stavljam perliranu boju...koju god želiš , naravno...
ali ako imaš ljepilo sa šljokicama, koje ja imam ali ga se nisam ni sjetila staviti Confused, biti će ti još jednostavnije...
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 16:01
a to su one dvodjelne kuglice? ma da...mislila sam da su izvana radjene :) ma super su ;) svidjaju mi se :) sjedni pet kak je netko rekao ;)
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 16:52
Dolazim u napast da naručim te plastične kuglice!!!

Stvarno za 5!!
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 17:36
Originalno poslano od člana spring spring napisao:

Dolazim u napast da naručim te plastične kuglice!!!

Stvarno za 5!!


Ne dvoji, naruči ih, ja sam se u njih zaljubila u Italiji, kad sam gledala demonstraciju čuda...nešto tako uredno, prelijepo i profesijonalno uz malo truda i malo znanja...
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 17:38
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

a to su one dvodjelne kuglice? ma da...mislila sam da su izvana radjene :) ma super su ;) svidjaju mi se :) sjedni pet kak je netko rekao ;)


što si ti mislila da je to stiropor??? LOL ma glatke su ko lubinica, nema šanse dobiti takav izgled sa stiroporom...
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 18:04
Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Originalno poslano od člana spring spring napisao:

Dolazim u napast da naručim te plastične kuglice!!!

Stvarno za 5!!


Ne dvoji, naruči ih, ja sam se u njih zaljubila u Italiji, kad sam gledala demonstraciju čuda...nešto tako uredno, prelijepo i profesijonalno uz malo truda i malo znanja...


Koja veličina je naj naj?
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 18:07
Ako ne želiš da ti se vidi spoj plastike možeš po rubu nanositi strukturnu pastu i malo posipati šljokicama po će izgledati kao da je omeđeno snijegom.   
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 18:09
Originalno poslano od člana Gogs Gogs napisao:

Ako ne želiš da ti se vidi spoj plastike možeš po rubu nanositi strukturnu pastu i malo posipati šljokicama po će izgledati kao da je omeđeno snijegom.   


S vanjske ili nutarnje strane?Embarrassed
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 18:24
Originalno poslano od člana spring spring napisao:

Originalno poslano od člana Gogs Gogs napisao:

Ako ne želiš da ti se vidi spoj plastike možeš po rubu nanositi strukturnu pastu i malo posipati šljokicama po će izgledati kao da je omeđeno snijegom.   


S vanjske ili nutarnje strane?Embarrassed


S vanjske...
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 18:26
Originalno poslano od člana spring spring napisao:

Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Originalno poslano od člana spring spring napisao:

Dolazim u napast da naručim te plastične kuglice!!!

Stvarno za 5!!


Ne dvoji, naruči ih, ja sam se u njih zaljubila u Italiji, kad sam gledala demonstraciju čuda...nešto tako uredno, prelijepo i profesijonalno uz malo truda i malo znanja...


Koja veličina je naj naj?


a čuj, meni su osobno malo veće i ljepše, jer osim što motiv ljepše liježe ( ne gužva se jer je površina veća ), svega par kuglica sa istim ili sličnim motivom mogu predivno ukrasiti bor...
Ja sam za sebe radila od 8 cmm ali sad mi je žao što nisam uzela veće...moje će biti one sa božikovinom a ove ostale su poklon
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 18:27
Originalno poslano od člana Gogs Gogs napisao:

Ako ne želiš da ti se vidi spoj plastike možeš po rubu nanositi strukturnu pastu i malo posipati šljokicama po će izgledati kao da je omeđeno snijegom.   


Ma to za strukturnu mi svi predlažu ali meni ona bez patine nije lijepa, radije ću staviti neku ukrasnu traku, decentnije će ispasti...
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 19:51
Hvala.. budem probala!!smile171
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 20:12
Originalno poslano od člana spring spring napisao:

Hvala.. budem probala!!smile171


ma nego što, bit će ti žao što nisi još i prije probala...Wink
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 20:27
Samo da mi je znati koliko ćeš još "žaba u vodu natjerati" svojim kuglicama, stvarno su lijepe a i sad kada si objasnila kako je jednostavno raditi ih ... stat ću u red, pa što bude, bude!
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 09:08
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Samo da mi je znati koliko ćeš još "žaba u vodu natjerati" svojim kuglicama, stvarno su lijepe a i sad kada si objasnila kako je jednostavno raditi ih ... stat ću u red, pa što bude, bude!


ma vrlo je jednostavno, vitno je da se dobro istapkaju spužvicom i bojom, ja to činim dva puta onako na debelo, vidjet češ, zaista ispadnu prekrasne...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 61>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,280 sekundi.