Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 272>
Korisnik
Poruka
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2009 u 20:09
Kod tebe sve u punom cvatu! Narcisi, magnolija ...prekrasno!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 09:49
Ma nije moguće da ti već magnolija ovako cvate, pa moja je tek razvila male pupoljke, mislin da je moja ista vrsta, jer postoji i jedna jako rana ali je  blijedo roza boje i mislin da to nije ta tvoja.
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 10:46
Hoya svo cvijeće ti je lijepo...ali....magnolija je pre,pre, pre, prelijepa.
 
Toliko cvjetovaaaa......
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 11:49
smile58smile46
smile58
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 15:29
Originalno poslano od člana dada28 dada28 napisao:

Predivna magnolija! Već dugo razmišljam da si posadim jednu, ali MM je protiv, kaže da je već previše svega i svačega oko kuće...nema on pojma, ali dobro, za sada...
 
Reci ti lijepo svom mužu da ona zauzima površine koliko joj je deblo, a ispod nje i dalje ostaje sve što je i bilo smile96
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 13:21
Originalno poslano od člana dzomba dzomba napisao:

Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Originalno poslano od člana dzomba dzomba napisao:

Koja ljepota od Magnolije...Narcisi su prelijepi,ja sam ih uvijek volila i svidja mi se njihov miris tako da sam u biljnoj apoteci nabavljala i kupku od nje Big%20smile!!
 
 
 
Pa zamisli mene, ja čak neznam da mirišu. Sutra ću zabosti nos u njih :):)
 
 
LOLLOLLOL vidjet ces sutra koja divota Big%20smileWink!!
Baš lijep mirišu. Uvijek su mi u vazi sa zumbulima pa sam mislila da to samo oni imaju miris. A narcisi su ugodniji
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 13:25
jesi ti kupila onu Brusnicu ili nisi još uvijek?
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 15:04

Ja sam kupila onu sa nisku puzajuću i za nju sam čitala da je američka.

Sada želim prema opisu onu europsku koja je grm do 35 cm visok i ima zelenije listove.
I odem u vrtni centar kupiti takvu - europsku, a ono na onima koje sam kupila veliki natpis: EUROPSKA BRUSNICA.
I sad ti meni, Tija, reci što da ja pitam u trgovinama ? 
 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 16:15
Kako kod nas funkcionira, ne bi me začudilo da kod Bešlića nađem kaktus, na kojem piše "brusnica"smile96
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 16:36
Kad smo već kod toga, ako imaš kakve želje, javi se donesem ti vrlo rado.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 22:38

Ma šalim se, Triša. Više od svega voljela bi da sam tamo s vama. Lako za biljčice, bitno je druženje ...

Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 23:00
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Kako kod nas funkcionira, ne bi me začudilo da kod Bešlića nađem kaktus, na kojem piše "brusnica"smile96
 
veli moj dragi ... kaktus sa brušenim iglicama = brusnica
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 23:25
E takav mi treba ... smile96
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 23:25
Ma znam da sam dosadna, ali nisam mogla odoljeti, a da je ne pratim ...
Najavljuju zahlađenje i sve me strah da je nećemo vidjeti u punom sjaju !
 
Listovi ljiljana posebno su mi dragi :
 
Alstroemerie niču ....

Irisi - plavi polako debljaju u sredini:
 
Iberiks postaje snježno bijeli:
 
Njih sam potpuno zaboravila (visibabe sam tek usput zapazila)

Ovo su dupli zumbuli, ali sam ih ove godine jako razrijedila i očito sam ostavila puno mladih lukovica:
 
Za ovaj sam grm posebno vezana. Spašavala sam ga od škara, ruku i noge MVS. I uspjela sam. Sad mu moram pridavati puno pažnje jer ga rado napadnu mušice i pepeo, ali mi nije teško:
 
Prazan je vrtić, ali čeka da niknu klijanci :
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 23:49
Magnolija je zakon, kolčiko ima godina?I ja sam čula da će veliko zahlađenje i orkanska bura, ali opet mislim da će to kratko trajati.
život je more
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 23:56
Joooj prekrasno!!!!!Ma ne smije dugo i jako hladno biti,ma i bura će se smilovati nad ovakvim cvijećemsmile64
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2009 u 06:40
Ma znam da ne smijem biti zavisna,ali ne mogu si pomoći kad vidim svu tu ljepotu,ova magnolija ostavlja bez daha,kad bi barem postojala neka minijaturna vrsta koja može biti u pitaru na balkonu!!!!!smile197
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2009 u 09:48
Hoya kako ti je lijepa magnolija!!!!
 
A i ostatk vrta....a sada samo još pričekati da sve izraste i onda ćemo uživati svi skupa s tobom...
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2009 u 10:52
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Magnolija je zakon, kolčiko ima godina?I ja sam čula da će veliko zahlađenje i orkanska bura, ali opet mislim da će to kratko trajati.
 
Ona ti raste od 1994. godine.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2009 u 10:54
Dok budem velika i moj bude vrt takav
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.