Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naš početak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naš početak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 22>
Korisnik
Poruka
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 15:52

Moju učenicu muči nešto...


Tanjurić je i meni fantazija, ali ona bi s lijeve i desne strane nešto stavila... od 3 kutija salveta nije naišla još na pravi motiv... uh, te mlade generacije... sa svojom kreativnosti je i mene šibnula... Big%20smile





Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 15:54
fantastično! fantastično!smile141
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 15:58
Prekrasan tanjur i boje koje volim, lijepo mi stojeWink.Clap
Jedno pitanjce. Može li se jesti iz toga, tj smije li voda doći na to? Ako bi se saksije tako napravile i pokisle, bi li se uništile?Embarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 16:14
smile227
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 16:14
pazi samo da učenica ne nadmaši učiteljicu. Baš vam zavidim na radionici u prirodi, super ste          
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 16:16
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:


Jedno pitanjce. Može li se jesti iz toga, tj smije li voda doći na to? Ako bi se saksije tako napravile i pokisle, bi li se uništile?Embarrassed

Koliko sam dobila savjete od iskusniji cura trebale bi se preći sa lakom za čamcem, ali tokom vremena bijeli motivi promijene boju u neku tamniju...
Ja na ove tanjure iza stavim zakačku i stavljam ih na zid!
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 16:17
Originalno poslano od člana Gogs Gogs napisao:

pazi samo da učenica ne nadmaši učiteljicu. Baš vam zavidim na radionici u prirodi, super ste          

Gogs, pa vidiš kako joj ide? Nas dve ćemo jedna drugu nadopunjavat!!! LOL Vidiš dobra ideja, zar ne?
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 16:21
Mislim da ćeš trebati još jednu kuću kojom brzinom radite radove.
 E vidiš otvorim ja u budućnosti obrt u Fužinama i prodajem tvoja umjetnička djela. Možda kome uvalim i moje crtežeLOL. Tako od svih vas prodam sve i obogatim se. Tamo ti dolaze turisti.
Jako sam ljubazna i bit ću dobar trgovac, tako da ste u sigurnim rukama.smile170
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 16:21
Sad vam se moram svima udvaratismile77
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 16:27
Smrcko, kaj se mene tiče može!!! Wink

Pripremit ćemo i nešto tipično "Goranskog" sa kakvim medom, vjevericom i sl... LOL

Ovo smo jučer predveče "tackale" i nadopunjavale se!! LOL Morala sam pokazati i tehniku ispucavanja dok tečaj traje, a nadopuna je tetine curke!





A ovo je Dea radila prije nekog vremena, tetinoj curki se svidjelo, uvidjela konture i popravila rad... Big%20smile

Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 16:32
Sve ljepše i ljepše.smile211 Dopada mi se kad se vide napukline, kao na dasci. Po meni to daje na vrijednosti.Embarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 17:04
a da moraš vratiti tanjure a "oni" ih prodavali možda bi izašli iz krize    
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 17:49
Originalno poslano od člana Gogs Gogs napisao:

a da moraš vratiti tanjure a "oni" ih prodavali možda bi izašli iz krize    

LOL Bojim se da bi netko išao opet kupovati kamione!!! LOL
Uz pojedine krize idu i afere!!!! smile96
smile79
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 19:24
Od svih ljudi na forumu, ti i tvoja princeza se najbolje zabavljate, radeći svoje rukotvorine...Super!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 19:26
andrea smile141 za tebe i tvoje cure,genijalne stesmile120
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 20:05
bravo prave umjetnice , radovi sve bolji i bolji , zadivljujući smile227smile99
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 20:19
 
Bravo cure, sve bolje i bolje smile141
ANĐELKA
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 10:39
Ajme curke kak vam je lijepo .... salvetna radionica na otvorenom....i ja bi se rado igrala sa vama   
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 15:21
Originalno poslano od člana dada28 dada28 napisao:

Od svih ljudi na forumu, ti i tvoja princeza se najbolje zabavljate, radeći svoje rukotvorine...Super!


Da, baš tako!!! Kvalitetno provodim ovaj tjedan na odmoru, a oni na proljetnim praznicima. Kad već nismo nikud "odskitali" da nam barem ovako ostane u sjećanju ugodni trenuci!!! Big%20smile
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 15:27
e da sad ne kvotam sve radove,reći ću ooooooooooo,ovo je fantastičnosmile211,curke svaka vam čast! da je bar meni tako tj.da imam sa kim mackati.... jel me primate u svoju radionicu?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 22>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.