Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dnevnik mojih planova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dnevnik mojih planova

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 24>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2009 u 09:57
Mamaa ti si stvarno hiperaktivna i nisi mogla naći bolje mjesto nego ovaj naš forum!!!! A osim toga nisi ni daleko od Zagreba...meni se čini da ćeš na proljeće morati skuhati jednu kavu a ja ću ti dovesti našeg gurua (pst ona to još ne zna)...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2009 u 14:52
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Je, pa to je normalno, moje cure su skoro četrdesetgodišnjakinje i rado se sjećaju kad sam na njih vikala, a pričanje priča i maženje, to je naravno normalno pa se lako zaboravi.
Neka, neka i one su mame - čeka ih ista sudbina.
 
Ovo je živa istinaClap
Kad nešto buba onda samo mam može izliječiti, mali problem ili nesporazum -mamaaa  LOLLOLLOL
 
Ali nema veze bitno da oni meni rastu i svakim danom me sve više iznenađuju i fascinirajuSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2009 u 14:55
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Mamaa ti si stvarno hiperaktivna i nisi mogla naći bolje mjesto nego ovaj naš forum!!!! A osim toga nisi ni daleko od Zagreba...meni se čini da ćeš na proljeće morati skuhati jednu kavu a ja ću ti dovesti našeg gurua (pst ona to još ne zna)...
 
Čim nam se vrijeme osmjehne..mi organiziramo urotuWink...kave hvala bogu ima...pobrinem se ja i za nešto fino friško slatko....Smile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2009 u 16:35
Originalno poslano od člana Mamaa Mamaa napisao:

EmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassed
Pitaj ti to moje dečke: mama je zločesta, stalno viće ne to, ne to, ne to....LOL
 
Ja sam mojoj djeci prijatelj (trudim se koliko god mogu), ali dosta stroga. Nedam baš slobodnog prostora za nered i skretanje.
Imala sam groznih trenutaka sa MPK. Nisu čak ni za pričati. Mislila sa puno puta da to nikada neće proći.
Na dan kada je diplomirala rekla sam joj: Za mene su prestale sve naše svađe.
Ona mi je odgovorila: Mama, hvala ti za sve !
Zato taj trenutak nazivam našom zajedničkom pobjedom.
 
Želim vam svima da doživite taj trenutak ! 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2009 u 19:15
Hoya iz tvojih usta u božje uši...i meni je želja da ih odgojim kak se spada i u poštene i dobre ljude pretvorim...a kad bih još i hvala dobila smile84
Zato je taj tvoj (vaš) trenutak izrazito dragocjensmile76
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2009 u 19:56
Kod mene ništa posebno na posao i s posla...neke promjene se mogu očekivati za vikend. Ujutro je bio mraz i bilo je hladno.
S obzirom da me jak puno vas pita ma gdje je to gdje ja radim...danas asm kad sam prešla Sisak svakih 5min opalila jednu slikicu....
Evo kako to izgleda:
I iza ovog drveća se nazire tvornica ali iz ....razloga je nesmijem prikazati
Vrlo raznoliko zar ne???
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2009 u 19:58

Ovo je prvo stvorenje koje me dočeka -ime mu je Morriss:

Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2009 u 20:01
Osim njega postoji još pasa čuvaraSmileSmile a meni su svo oni maze i ljubimciLOL.
Iako se kava pije i u kancelarijama ja volim popiti prvu jutarnju kavicu s dečkima iz proizvodnje (ja taman stižem kad oni imaju prvu pauzu)...dobro mi dođe da pohvatam sve tekuće probleme (iz druge i treće smjene). Kava se pije tu:
 
A kroz prozor svako malo krdo puštenih konja (divljih), ili ih vuku kući, ili krave....danas su bili udumaćeni
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2009 u 20:04
Eto nadam se da je malo jasnije...pobliže slike nemogu staviti...znate zašto.
Ali zato mi je danas direktoru bio rođendan pa sam ujutro skrenula u Kaufland i naletila pravo na:
 
I bananu koju si želim već par godina
 
I to je naravno išlo kući samnom
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 09:27
sve je divno,al zvoncici
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 10:02
smile39 prekrasno!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 14:00
Mene još drži euforija što sam si nabavila bananu smile128
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 16:11
Banana je zgodna, doći ćemo brati plodovesmile96Ono cvjeće u šalici je predivno.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 19:22
smile227Mamaa ti si stvarno sprinterica. Kako si ono rekla, da si me za koju minutu prešišala na 500, a sad me šiješ već za stotku. Nema šanse da te stignem, nije to za moje kosti Wink.
Imaš lijepo veliko dvorište na čemu ti zavidim Dead, ali ne sumnjam u tebe hiperaktivnu da češ izići na kraj sa time. Već se veselim proljeću i ljetu i šarenilu koje će nam donijeti.
Kakvu si bananu kupila?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 21:19

Cvijeće u šalici  su zvončeki - ornithogalum.

Kaktus su nazvali proljetnim kaktusom.

Banana je iz roda musa, al nebumo plodove papali...nemoguće ih je uzgojiti bez plastenikaCryCry

A ovaj prekrasan žuti cvjetak nemogu prepoznati...oni su ga nazvali Rosalina...no ne znam iz koje je porodiceCry
 
Kat.Rea  a u štiklama sam cjeli tjedan, kaj bi bilo da tenisice na noge navučem???LOLLOLLOL
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 21:56
Ovakve plave zvončiće sam ti i ja poslala. Probaj usporediti listiće !
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 22:17
Baš budem sutra napravila usporedbu...u ovoj šalički ima puno cvjetova..možda koji listakLOL ..tvoji su svi u teglama na sigurnom u podrumu..da ne dobe šok radi promjene županijeLOLLOLLOL
 
 
Moram se pohvaliti...danas me dočekao paketić od Danči...dobila sam prekrasne listiće od ljubičica...sutra ću staviti slikice....
 
Bilješka za mene: otići u šumu...naraviti par prekršaja (otuđiti zaštićeno bilje)Wink ,,,,i donijeti malo šumske zemlje...bar malu vrečkicu (vodim dečke naravno)
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 22:35
Puma si planova Mamaa. Banana je najbolji ulov.
život je more
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 22:39
pa kada smo u banani da bar znamo od kuda je sve krenulo , naravno od mame!   večer! mammaaaaaa
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 22:53
Večer drage moje...hehe vikend je pred nama večaras se sve pomalo pojavljujemoSmileSmileSmile
Mamaaa je stalno u banani pa da i ima bananuLOLLOLLOL
 
Nigdje nisam uspijela pronaći koliko ona naraste u jednoj godini????
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 24>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.