Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - natine kućne čarolije :-)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


natine kućne čarolije :-)

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 109>
Korisnik
Poruka
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 11:53
Originalno poslano od člana lula lula napisao:

Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

ma kakvi na motorijadu...pa da premažem kakav motor?...iako su mi nudili da im oslikam motore...
 
Netko je spomenuo motor....hm...motorijada...Krapina?
Ops...prekrasan rad.Smile


motorijada u donjem miholjcu, bila ovog vikenda, a ja na njoj...


je, gogo, kak je faca sredio svoj rezervoar prilikom onog nemilog susreta sa ogradom, baš bi mogao na to mjesto dobiti decoupagiranog nekog leptirića i nekoliko cvjetića...zanimljiva ideja i izazov...LOL
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 12:45
jako lijepo Smile
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 13:06
Super! Clap
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 13:30
Prekrasno!
Ja sam rekla mm da ću mu zalijepit sličice na motor,rekao je da sam ludasmile155.
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 13:45
haha, tako je otprilike i kod nas...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 14:08
Zadnji rad je mraaaak!!
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 16:26
prekrasno,bravooo
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 18:29
moj prvi susret sa platnom...nije nešto, ali  nije ni toliko loše...
no, i dalje priznajem da je das masa stvorena za mene i ja za nju...
smile71



Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 18:42
Lijepo je.
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 19:30

ovo je prekrasno, nebi nikad rekla da je prvi pokušaj. smile141

Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 19:59
slika ti je bas lijepo ispala,pittorico prekrasansmile55
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 21:14
 
Jako, jako lijepo.
ANĐELKA
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 21:23
Meni je ovo baš krasno! Nato, mislim da ima još stvari za koje si stvorena, ne samo za Das masu... smile112
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 21:42
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

hvala drage moje...rado bih vam održala tečaj das mase, nema problema...no, to sa masom je jako jednostavno. Bitno je da bude mekana, odnosno, da nije osušena. ukoliko se to slučajno dogodi, namočite krpu i malo zamotajte masu u krpu.masu izradite (iako, moram priznati, da je ja za ove pločice nisam izrađivala, već sam odrezala komad koji sam mislila da mi je dovoljan i razvaljala). nemojte je previše istanjiti, a niti previše debelom ostaviti. svi ovi moji radovi su otprilike debljine 3 - 5 mm. kada vam se malo prosuši, a želite na njoj još raditi (npr. kao na mojim pločicama) lagano namočite ruke vodom i nastavite je oblikovati. ostavite je da se suši na zraku. ne na direktnom izvoru topline, da ne popuca. i čekajte. ukolio se krajevi počnu odizati (neke su cure govorile da im je to problem), lagano pritisnite krajeve prema podlozi i čekajte da se potpuno pločica osuši. ja tako znam po tri četiri dana polako čekati da se pločica osuši i svako toliko kada prođem pokraj njih, lagano ih pritisnem natrag prema podlozi. pazite da vam između mase i podloge bude pvc folija, da se masa ne zalijepi za podlogu. i to vam je to. pustite mašti na volju i igrajte se..i naravno...slobodno me pitajte ukoliko imate nekih pitanja i dalje i problema vezanih uz ovu temu...i NAJVAŽNIJE...GLINAMOLOM i sličnim masama NEĆETE uspjeti dobitiovakve pločice, PUKNUT ĆE vam prilkom sušenja, ili nakon toga, vrlo su krhke. Svakako ih radite jedino i samo od DAS MASE.




Das masu imam, volju imam, još samo da ulovim malo vremena i nadam se da ću biti bar upola uspješna kao ti...Prekrasno! Hvala što si nam napisala par uputa...olakšala si nam posao...Thanks!


Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
ljiljanari View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 332
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljanari Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 21:43
Prekrasno, pa tebi ženo ide svašta od ruke! smile55
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 22:48
tasana, ovo je jaaaaaako romanticno. jes sigurna da si to ti radila? haha....salim se, predivno izgleda...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 00:48
das masa ti ide odlično, uživam gledat tvoje radove. a i ovo što si napravila sa platnom je predivno! Thumbs%20Up
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 06:47
jako lijep rad na platnu
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 07:40
hvala na pozitivnim kritikama za moj prvi eksperiment na platnu...kako more reče, voli gledati moje radove na das masi, a ja volim raditi radove na das masi, pa za početak ovoga dana, evo jedan rad na das masi koji sam sinoć završila...još nije polakiran, čekam da se sve dobro posuši, pa ću lakirati, ali to nije razlog da ga sada već ne pokažem...i, da, primjećujete da svi imaju zimske motive...malo me puca hladnoća po ovoj vrućini,pa mi nemojte zamjeriti smile118

Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 08:30
Nataša više me ne iznenađuješ. Sve mi je super. I ovaj zadnji rad je 5+
Reci kakva ti je to podloga na platnu -ispucani efekt. Kako si to radila?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 109>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,063 sekundi.