Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Primavera galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Primavera galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 44>
Korisnik
Poruka
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2009 u 23:11
ne znam koliko puta sam pogledala nove slike. primavera, više ne znam što bih ti napisala. savršeno!smile211
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2009 u 06:20
Draga moja, radovi su ti predivni, bez teksta sam. .
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2009 u 07:48
smile120smile141smile58smile93nemam komentara!
ANĐELKA
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2009 u 09:51
Primavera, nema me nekoliko dana ovdje, i već si napravila toliko prekrasnih radova. Vazice su predivne!!!!smile58
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
orca View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2009 u 12:48
ti si za mene kraljica ovoga foruma...smile149
 
i da te pokušam barem malo u mislima rashladiti smile65smile66smile117smile118smile119
 
trebali bi te klonirati i tvog klona preseliti u Pulu...
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2009 u 13:12
Ja tako rado svratim u tvoju galeriju i uvijek me dočekaju prekrasni radovi. Bravo, bravo majstorice
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2009 u 13:54
Hvala vam svima puno, puno i od srca... Valentine%20paper%20cutouti redom svakom ponaosob: More ...Cleopatra ....Anđelka ...Monna, nisam baš bila toliko vrijedna, to su sve uglavnom stariji radovi ali ovdje neprikazani   ....Orca, i "originalu" bi pasao premještaj u krasnu Istru ...Saara
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 23:18
Jedna čaša-svijećnjak, obučena (naravno) u polimernu glinu....
 
 
...bez svjećice...
 

 
...s upaljenom svjećicom...
 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 23:40
aaa,predivna je!smile72
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2009 u 14:51
Romantično i nježno!
ANĐELKA
Na vrh
orca View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2009 u 12:46
predivna i besprijekorna izrada...kao i uvijek...Wink
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2009 u 13:12
super je   Smile Clap
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2009 u 17:06
Stvarno lijepo!
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 13:04
za sve vaše pohvale drage moje Rose, Anđelka, Orca, Iris, Maslina...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 10:35
nevjerojatna si...nevjerojatna...predivno ipredobro
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 11:44
Oooooh, hvala puno draga Nataša, samo radim ono kaj volim, jednako kao i ostatak dragih cura ovdje.... smile78
 
I na ovome mjestu još jednom iskreno zahvaljujem svima koji su me obasuli predivnim riječima i čestitkama na jučerašnji dan, napose dragoj Rose koja je otvorila temu i dragoj Iris koja me na nju upozorila smile79
 
 
 
Svima veliki prijateljski zagrljaj i još puno godina lijepog druženja...
 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 14:51
I ovdje je vrijeme da nastavimo s poslom Wink Još malo mojih vazica...
 
Stara teglica nessa presvučena motivima radjenim u polimernoj glini na način slaganja izrezanih "šnitica" iz ranije priredjenih caneova ili tubica...dugo je trajalo, ali je draga gospođa koja ju je kupila bila presretna...
 
 
 
Ovo je  kombinacija nekoliko tehnika: staklena teglica prvo je obojana plavom frosty bojom, nakon sušenja u donjem dijelu doradjena zlatnom konturom, a gore komadićem odgovarajuće polimerne gline s malo zlatne akrilne boje koja se fino raspuca nakon sušenja i provlačenja cijele "plahtice" kroz mašinu za tijesto. Ruže s listovima u vazici takodjer su izradjene od polimerne gline uz povezivanje zelenom vrtlarskom žicom i samoljepljivom zelenom trakom...

 
 
Još jedna kombinacija... stara flaša od nečega prvo je dana na rezanje gornjeg dijela, a zatim prvo pofrostana bjelkastim frostyjem, dodane salvete s motivom limuna i limeta, nakon sušenja dodani bjelkasti dijelovi od polimerne gline, te preko salvete tanak sloj tekuće prozirne polimerne gline...sve pečeno na 130°C oko pola sata...

moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 14:56
draga primavera,radovi su ti toliko fantastični,molim te kod ovih divota malo pripazi jer ce mi srce otkazat gledajuči tvoje radove smile72
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 15:47
Draga Rose, evo ti jedna lijepa ružica za sve tvoje krasne komentare, neću da imaš kardioloških problema, ne, ne...ni pod koju cijenu, pa makar ja više ništa ne postala
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 23:14
Budući da sam rijetki mohikanac na forumu, svi se negdje brčkaju u moru, jezeru, rijeci, potočiću...nastavit ću s prikazom radova...makar i starih...
 
Večeras malo nakita...
 
 
Najprije dvije vrlo, vrlo jednostavne narukvice, samo po jedna malo veća perla napravljena (naravno) od polimerne gline, uz malo špage u odgovarajućoj boji i gotovo...ovu crnu sam spajala direktno na ovogodišnjoj Flori i čim je bila gotova, odmah je "planula"...veli mi MPK da mlade cure to vole..
 
 
 
 
Ovu sam ogrlicu nazvala "svadbena", zato jer je bila naručena kao ures jednoj gospodji za odlazak u nečije svatove...na kraju joj je bila preskupa (isključivo zbog materijala) ali je isto tako "planula" na prošlogodišnjoj Flori... centralni dio je kupljeni metalni okvir koji sam popunila plavom polimernom glinom i na nju aplicirala ove nježne ružice, takodjer od polim. gline... sve ostalo su raznorazne perlice, riječni biseri, perle od prave kosti i sl...

 
 
Ogrlica nastala od elemenata radjenih u polimernoj glini (centralni privjesak i neke perle, nešto ručno radjenih perlica od žice u boji uz dodatak finih keramičkih čeških perli...

 
 
...a ovo je, vjerovale ili ne, takodjer polimerna glina, iako na prvi pogled izgleda kao tirkiz. Dala sam si u zadatak napraviti što vjerniju kopiju tirkiza iz polimerne gline, i tek s ovim "kamenčićima" sam bila zadovoljna...

 
 
...a ova narukvica je takodjer kombinacija...crvene perle su pravi tzv. red agate iliti crveni ahat, a plave....opet moj lažni polimernoglinski tirkiz...

 
Nadam se vašim komentarima, ali molim, ne štedite me i slobodno izrecite što vam se npr. i ne svidja, to je takodjer dobar poticaj za rad.. smile79 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 44>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.