Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kami - decoupage
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kami - decoupage

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 33>
Korisnik
Poruka
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2010 u 21:53
Hvala na uputama,,,,našla sam !!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2010 u 21:13
briši inbox ako želiš odgovor na pp. sad sam tipkala i otišlo sve u bespuća svemirasmile220
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2010 u 21:16
ajme, nije mi se to dosad desilo, pazila sam na to...Confused uf,uf, ajde tipkaj ponovno, sad ima mjesta Embarrassed
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 09:15
Da opet unesem malo proljeća,prirode i društva...
Nekad davno i sad nedavno za baku i dedu u Lici otputovali su ovi renovirani predmeti za po kući (oba u petak rađena)...
Znate kak je tam hladno i izolirano zimi pa im uvijek pošaljem nekaj veselo po mami...

Davno (moj 2.susret s decoupageom > čupkanje? sjenčanje? lakiranje? ni čula,ni pomislila na to tada...Embarrassed)
Pilići su mi stvarno viška, ali nek im prave društvo, a picek je totalno predimenzioniran, a tamo ničeg gmo Tongue



Nedavno
(jučer navečer sklepano > prvi put sam craquellirala sa spužvicom na staklu, bilo je neizvjesno...Shocked)
Kao i na tegicama, i na ovoj bočici (1litra?) sam ostavila prozirnoga da se vidi narančasta podloga cracklea, a cvjeteke sam nacrtala lak-markerom...





Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 11:40
tvoja maštovitost i kombiniranje me fasciniraju.... prekrasno to uvijek odradiš... maštovito, smisleno, uvijek ispričaš priču, uredno, pedantno i nadasve elegantno... 
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 13:20
ja sam odusevljena...odlicno smisljeno...stvarno carolija...smile89
svaka cast....smile211
Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 14:07
Super su ti stolčeki!
Sviđaju mi se i boce i mislim da ti je raspucavanje jako lijepo ispalo...ili to nije raspucavanje,ma nema veze,glavno da je super ispalo.
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 14:14
mnataša1: hvala od srca, ajme koliko epiteta, sad sam se zacrvenila kao kad učiteljica pohvali nekog pred cijelim razredom Embarrassed
maslacak7: evo, docekala si malo staro-novih radova, drago mi je da ti se sviđa Smile
piramidal: to je craquelle medium (hobby line) samo kaj sam prvi put boju spužvicom nanosila i sviđa mi se kako onda raspucava u više smjerova...
inače, ono je 1 stolček iz svih kuteva i 1 boca sa svih strana LOL
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 14:37
e jesi me.......u prvi tren sam pomislila da si tako majstorski složila četiri boceThumbs%20Up......jako mi se sviđa kako si to napravila,crackle ti je baš onakav kakav treba biti.......jel da nije problem raditi ga na staklu?meni je on baš na staklu super
a stolica je slatkasmile71,u slavoniji kažu šamlica......jesi to radila tamo negdje '93?Wink
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 14:42
hvala mare...93'. sam učila brojati kruške i jabuke LOL
već sam ja radila crackle na staklu (par zdjelica i tanjura, budem stavila),
uvijek kistom jer mi nije padalo na pamet da mogu spužvicom s obzirom da sam dobila uputstva da sve u jednom smjeru treba nanositi Embarrassed
ali ovaj stil pukotina od crackle-a mi se najviše sviđa (makar to stvarno ovisi o površini i motivu) tako da se sad prebacujem na spužvicu...
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 15:17
ti si crackle nanosila spužvom? ili samo boju?
moram priznati da nisam probala crackle nanijeti spužvom,njega nanesem kistom a boju spužvom.....
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 15:24
Ne, ne, išla sam ovim redom:
> presprejala bocu zlatnim sprejom, sve se cijedilo i otapalo i nije primilo, odustala i obrisala sve brzinski papirnatom maramicom LOL
> prebojala bocu tufkanjem spužvicom (narančasto-malo zlatnoga)
> nanijela crackle kistom okomitim potezima kak spada
> potufkala sve spužvicom bijelom bojom (malo mi se napuhnulo na 2-3 djelića, zašto ono? nije se posušio crackle na tim mjestima?)

Ali moram priznati da sam nedavno tufkala spužvicom crackle na drvo i to je bila skoro katastrofa i nedjelotvorno, ali ja ništa dosad nisam prala i šmirglala kad se već posuši tak da sam i to spasila, kad jednom dovršim tu kutiju vidjet ćete kako Wink
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 16:46
nema ljutnje, ali ja sam umrla od smijeha od onog pileta. gle koliki je u usporedbi s kućicama i ptičicama na krovovima? smile96 kao neki opaki SF: "napad gigantskog pilića". a tako mu zbunjena i bezazlena faca s tim cvjetekom u kljunu... ali sve u svemu, šamlica vrlo vesela.

i ja sam pomislila da si crackle nanosila spužvicom i sva bila izvan sebe od čuda... pa zar se i to može?  ali onda sam pročitala sve do kraja.
raspucavanje odlično ispalo. ovo uz rub salvete si linerom napravila "čipkicu"?
u slučaju da ovaj rad još nije kršten predlažem da se zove Bambi-boca, ja ću biti kuma...
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 16:55
anastazija, totalno si ulovila bit, ja sam se sama sebi smijala kad sam dovršila stolić i promotrila pile (koje se tek izleglo LOL) i ovčicu (koja je zalutala)
(malo sam se zaigrala taj petak...) LOL chicken attack LOL
a ove ptičice su zapravo zbrljane, ali nikak ovu dolje sfrkanu nisam mogla odlijepit, nisam se sjetila šmirgla Wacko a i prijelazi između grana su vrhunski Cool
i ne pitaj zakaj jabuke surfaju, ta slikica, tj. iz tog kuta je klupica valjana...

rubić sam načipkala bijelim markerom, kaj je to liner? možda je to isto...
edit: ajme, meni, nemrem se više smijati, ugušit ću se
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 21:06
pod linerom sam mislila na one konture... znaš ono u tubici s tankim vrhom.
a nisi mi rekla hoću biti kuma? da znam da li da pečem tortu ili šta.... kod nas je običaj da krsna kuma mora donijeti tortu
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 21:08
Torta? Kakva torta? Ja bih torte!!! smile214
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 21:09
Ne, ovo nisu konture, lakše mi je lak-markerima (srebrni,zlatni,bijeli) raditi, makar i oni klize po staklu ko blesavi...
Kuma? O čemu ti? Nešto si pobrkala...Embarrassed
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 21:10
Bočica mi je preeeeeeeslaaaaatka! I super su ti pukotine - ja se koljem s tim običnim crackleom, svaka ti čast! A pile me podsjeća na Godzillu, a tak je sjatko!!! smile171
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 21:14
kami, pročitaj zadnji red u mom postu od popodne. ja bi bila kuma Bambi-boci
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 21:17
Ahaaa, bila sam totalno slijepa od smijeha zbog Piceka LOL Imam još malih bambija u travici doma, možda i budeš, tko zna...
A ova bočica je ujutro već otputovala za Liku ;)
Bum dobila medvjeđih šapica barem za uz kavicu?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 33>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.