Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Gogin-zg vrtek
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Gogin-zg vrtek

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 14>
Korisnik
Poruka
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 07:11
Goga, čujem da si se vrnula. Kak su biljke?
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 22:30
evo me opet u Zg.sve se dosta dobro drži osim žutih zečića.njih su pojeli oni sluzavi gadovi.Sara žao mi je kaj  ti  ih nisam donjela da budu kod tebe.Medo tvoja bergenija se dobro drži.sve je obraslo morat ću se  ozbiljno primiti pljevljenja ,ali mi se baš i ne da previše.rađe bi leža i spasmile45    . 
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2010 u 09:55
I kad se naspavaš i sve središ.... onda slikice molimo!WinkBig%20smile
Na vrh
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2010 u 11:16
može Baka.poslikat ću cvijetnjak.Wink
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2010 u 11:37
I treba i treba!Big%20smile
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2010 u 12:30
ne brini goga, nabavit ću novo sjeme žutih zečeka!
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2010 u 11:04
Draga, eto mene i u tvom vrtu, jučer sam ga poškicala na brzinu, al kako su klinci navalili da hoće na kompa, onda sam odustala od pisanja...danas su u kazni bez igrica pa da iskoristim priliku.

Koja glicinija, lupinusi, one neke plave i roze cvjetajuće divote!!!Toliko sam oduševljena da sam imena zaboravila!smile227
Moja glicinija ima skoro tri godine pa još nije cvjetala (druga, ne ona koju su rezali, nju ne računam...), a trebala bi biti neka blijeda bijelo krem, sa ljubičastim u sredini...vidjeti ćemo.

Ak uhvatiš priliku zapelcaj mi buddleiu pliiiiiizzzz!
Hvala puno!smile79

Na vrh
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2010 u 13:54
nema frke W.lily zapelcat ću ti budleu.Tongue
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2010 u 15:40
Došla i ja škicnuti kako vrtek izgleda nakon furiozne faze, ali nema slika Confused. A kak si Sari ružu podmetnula da ju podrapa, izgleda da se bumo načekali slika Cry, šteta... Nadam se da si skupila sjeme od onih lijepih pakujaca, za svaki slučaj, jer ja pojma nemam koje ili kojih boja su moji.
Zanima šta ti je onaj veeeliki crveni grm u kamenjaru, neka puzačica?
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2010 u 16:06
sve ti je preljepo samo ako može malo novih sličica Wink
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2010 u 17:37
čekam slikice )))))
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2010 u 08:42
Gogić, zovi fotografe  LOL!
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2010 u 11:19
Obećala siii!WinkLOL
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2010 u 17:38
Konačno sam prošetala i tvojim vrtekom i oduševila se ! Poludim kad vidim one šarene , kovrčave hostice (obožavam ih), svi ih imate samo ih ja nemogu nabaviti Cry. Morat ću početi preskakati preko plota u vaša dvorišta LOL . Kamenjar je super i za cijeli vrt  smile141.
Na vrh
cvetlin View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 714
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvetlin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2010 u 22:07
bravo nemrem se nadiviti
Na vrh
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2010 u 22:29
danas sam poslikala cvijetnjak.valjda bum sutra stavila slikeThumbs%20Up

pusa svima koji zalaze u moj vrt.Tongue
Na vrh
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2010 u 22:31











malo mojeg nereda.


 



 
 kaktusići su se poduplali.izgleda da im odgovara klima u plasteniku.
 
 
 
 
 moj mali hostinjak u dubokoj sjeni trešnje.
 
 novitet u vrtu su kale roze i krem boje.Kat.reina ljubičasta puzavica se navikava na hladovinu.

 
 
 
 još malo kaktusića.
 
 nadalje slijede slike mog cvijenog carstvaLOL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 ovdje imam raznih seduma i ericu.
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 novi mini suhozid
 
 

 
 
 

 
 
 
 visoki sedum
 
paprat ,kopriva, hoste i heuchere u hladovini ,
 
 
 
 
 
 
ovo je cvijetnjak moje svekrve.
 
 
 
 
 
 
 
 
 ljubicasta datura
 
bijela datura
 
 prkosi
 

 
 



kamenjar slikan iz drugog kuta

glicinija polako prekriva balkon

e tu ima zaista svacega.sedumi,iberisi.brsljan,heuchere sve nedavno zapelcano
novo uredjena stazica


 


 
Na vrh
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2010 u 00:05
ljudi upraavo sam završila sa sličicama.nadam se da ćete uzivatismile177
i
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2010 u 07:12
smile227preljepo je, puno različitih i rascvijetalih biljaka jedina zamjerka je da rijetko stavljaš slikice.....
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2010 u 09:29
Goge, uživala sam gledajući slikice smile198!
Prekrasna džunglica! Ljubičasta datura je smile227!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 14>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.