Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kad se male ruke slože...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kad se male ruke slože...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 22>
Korisnik
Poruka
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2014 u 00:02
Već sada stazica dobro izgleda. Sara, ne znam hoću li moći drugi tjedan bilo kamo jer sam krenula sanirati koljeno. Sutra idem na dogovor.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2014 u 00:26
Radovi napreduju , vidi se !    
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2014 u 11:24
Zahvaljujemo našoj dragoj blue sky iz prelijepog hrvatskog gradića Davora na prvoj donaciji za etno vrt...biljke su već u Novom Čiču i sutra će biti posađene.

Hvala dragaHeart

 

                                                            
  
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2014 u 07:42
...jel ima netko danas malo vremena za pomoć oko pripremnih radova u etno vrtuEmbarrassed?...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2014 u 20:58
ovako je izgledalo danas kada sam došla:



Danas su posađeni jorgovani, jasmini i spirea koju nam je poslala blue sky...pogledajte kako je to samo bili pažljivo upakirano:



na papirnatim vrećicama bilo je naznačeno sve što je važno:



prvi jorgovan je posađen uz stražnji zapadni dio Etno kuće kako je i bilo naznačeno na Andininoj simulaciji, a u kopanju rupe imala sam i pomoćnika:



sve gliste koje smo iskopali vratili smo nazad u zemlju, a Luka pregledava jesu li sve na broju:



i na kraju smo još vratili i travu pa jorgovan može početi rasti:



evo ga i jasmin:










...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2014 u 21:02
za to vrijeme je druga ekipa, Stipo i njegov brat Ilinko, marljivo radila na postavljanju cigle na stazici:






...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2014 u 21:05
Ja bi si bila vrijeme jednostavno uzela ali sam predaleko !
No nadam se , biti ce jos dana kad ce trebati pomoc !

Tvoj mali pomocnik je pravi SUPERMAN       
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2014 u 21:08
i evo je na kraju, gotova...jel vam se sviđa?:








...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2014 u 21:14
jedna dobra duša donitala je i ovaj krasni kamen koji će nam sigurno dobro doći pri uređenju vrta:



i za kraj lijepi pozdrav svima i nadam se da uskoro nađemo ovdje u većem broju:


...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2014 u 07:09
...oprostite, tek sada vidim da sam pastala dvije iste fotke staziceEmbarrassed što naravno, sad više ne mogu promijenitiConfused ...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2014 u 07:24
e sad sam stvarno uspjela detaljno pregledati, staza je fenomenalna!!! Jako mi se sviđa... Nažalost ja nisam mogla ići, jer sam morala voditi moju vješticu u maškare Wink ali drugi put...

Luka je uvijek vrijedni pomagač, slatkica bakina.
belica,zagreb
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2014 u 07:44
Jako zgodno ,smile55za sve vrijedne ruke!
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
Aidazg View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 151
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Aidazg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2014 u 09:25
Ja bih rado donirala jedan crnogorični grm koji imam u vrtu , mlad je (sad je oko 1,5m visok) pa mislim da  se može presaditi. Ne znam mu ime, krasi naše parkove, visina je najviše do 4m ali ide dosta u širinu
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2014 u 11:36
stazica je genijalna, kao i nove biljke, bakin pomagač... počelo je počelo Wink
Na vrh
etno View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 23 Siječanj 2014
Lokacija: n.čiče
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje etno Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2014 u 11:48
Svakim danom je neki novi detalj u vrtu oko Etno kuće Novo Čiče, iskreno niti sam nisam očekivao da će to tako lijepo izgledati, da će se priključiti veliki broj dobri osoba u realizaciju ovog projekta.Ali ovo je tek pečetak što će tek biti za 30 dana.

Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2014 u 12:09
Žao mi je što ovaj put nisam mogla ići jer sam već obećala sinu čuvati klince. No, nadam se da ću iduću subotu biti slobodna za akciju. Stazica je izvrsna, sad sam naučila kako je treba graditi!
Aida, ovo sa zimzelenim grmom mi se čini super!
Sara, Etno, Ilinko, svaka vam čast, lijep ste posao napravili! A Luki velika pusa za pomoć!
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
mikica.dm View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2010
Lokacija: Donji Miholjac
Status: Offline
Bodovi: 611
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mikica.dm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2014 u 17:22
Krasna inicijativa, radovi napreduju punom parom, svaka cast! Stazica je predivna
Ona simulacija mi se osobito svidja, vrlo zgodno imati takav programcic...
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2014 u 18:17
Evo, naša staza iz drugog kuta:


...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2014 u 18:54
nemam rijeci smile55....
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2014 u 19:33
Stazica je stvarno prava, kad se još i cvijeće zasadi, bil bu to vrt bonbonček.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 22>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.