Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali dio zagorskog brega
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali dio zagorskog brega

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 41>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2012 u 23:31
    smile43  Chucha  pa to je stvarno za suze liti !   
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2012 u 23:48
Gute, je, ali nedaj Bog gorih stvari. Zato su srceka lepa
 
 
 
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2012 u 07:31
moja boljka = srčeka. More nekaj biti ne znam kak lijepo, ali srčeka su ta na koja se rastapam!
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2012 u 11:12
Carol baš mi je žao tvoje glicinije.Možda će je ona druga cvatnja izvući.
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2012 u 23:29
gospina trava, i meni su ta srceka posebna. Imam jos i bijelo, ali su mi ova roza, starinska draza,
 
Camellia, sta se moze. Izgleda ruzno i tuzno, sad kad bi trebala biti najljepsa. Ostalo je postedeno samo par pupoljaka. Jedva cekam da ozeleni pa onda bude poslije i ljetna cvatnja.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2012 u 08:06
Jadna glicinija, ali zato je sve drugo vrlo,vrlo lijepo.
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2012 u 08:28
Carol, imaš pravo, srčeka su preslatka.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2012 u 09:35
Carol,redovno šećem i uživam u ljepotama tvog cvijetnjaka.Divim se svim i najmanjim sitnicama a na slikama pokušavam naći nešto poznato  obzirom da sam najljepši dio svog života provela upravo u Zagorju koje mi i danas nedostaje.smile113smile78
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2012 u 09:47
Prekrasno zelenilo,srdašca i sve ostalo na tvom zagorskom bregu.
Glicinija će naći snage da te razveseliSmile
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2012 u 10:28
Carol, bila sam kod tebe već nebrojenoputa i tek sad vidim da nikad traga nisam ostavila. Embarrassed
Lijepi su mi ti tvoji bregi, okućnica kao iz Ubojstava u Midsomeru ( tu seriju i gledam najviše zbog njihovih okućnica), svaka čast kako si to lijepo sredila.
Za gliciniju ne brini, jaka je ona. Moja je bila još beba kad je u razmaku od dva mjeseca preživjela napad lopate jednog zločestog stričeka, oluju koja ju je skroz ogolila i grane joj potrgala i dva preseljenja. Sad je još uvijek mala, ali prekrasno cvjeta. Oporavit će se i tvoja.
Pusa!
La donna per piccola che sia

vince il diavolo in furberia



Ivanić grad
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2012 u 11:09
Žao mi je glicinije, tu kod nas sada su u punom cvatu. Ali imaš ti cijelo mnoštvo drugih kjepotica koje nas sada raduju, a glicinija će se već obnoviti.
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2012 u 22:42
divna srdašca Clap
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2012 u 23:42
Dragi moji cvjetoljupci, hvala vam na posjeti i pohvalama.
Bigi, nisam ja zabrinuta za gliciniju, to je vec dosta stara gospoda, jedino kaj je cjela sjenica njom prekrivena, pa dok ne dode lisce, sve je golo.
Cuj, ova usporedba sa  okucnicom iz Ubojstva...... mi laska, ali mogla si naci i neku drugu englesku seriju........
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 06:22
ma krasan je ovaj dio tvojeg zagorskog brega, i mada i meni došlo žao glicinije, neću ju špotati prelijepa je to biljka a i snažna tako da sam sigurna da ce se oporaviti, a imaš ti divnog cvijeća da te svaki dan veseli.
belica,zagreb
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 14:37
Prekrasna su srdašca. Prošle godine sam imala sjeme i posijala ali na moju žalost nije niti jedno niklo....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 14:53
ma ja svoja srčeka moram preseliti...cvatu, ali malecka ostanu...nekaj im tu ne paše gdje su sad....
meni je ta serija skroz simpa...misliš manje mjesto, a toliko ljudi umre i pogine kao da je milijuski grad LOL (to je sad ko crni humor ispalo LOL)
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 21:27
Originalno poslano od člana kontesaa kontesaa napisao:

ma ja svoja srčeka moram preseliti...cvatu, ali malecka ostanu...nekaj im tu ne paše gdje su sad....
meni je ta serija skroz simpa...misliš manje mjesto, a toliko ljudi umre i pogine kao da je milijuski grad LOL (to je sad ko crni humor ispalo LOL)
 
 
 
 
Moja srceka su malo u hladu.
Kad ti i Bigi dojdete k meni na breg, budem vam objasnila na kaj sam mislila. Inace i ja volim tu seriju.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 21:57
Carol a kako su voćke prošle od ovoga mraza kod nas je bilo kao i kod vas ,dosta se toga smrzlo a sva sreća da su biljke borci pa će se oporaviti ,što se tiče ljubice zna biti dosta invazivna i nemožeš je se riješiti.srdašce
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 22:14
Dicentra spectabilis "Alba"
 
 
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 22:17
Acer palmatum
 
 
 
 
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 41>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.