Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - vrt u hercegovini
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


vrt u hercegovini

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 31>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 3 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2013 u 10:12
Draga Klaudija pa vise i ne treba sem ovo par slikica-dodatih,vidis sad me se neces lako otarasiti,LOL
ova Imopea batatas je prekrasna,cvet joj je prelep kao boja i oblik lista,ja sam moju ubilaLOL.
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2013 u 11:16
Hvala Leona na ponovnoj posjeti Hugdrago mi je vidjeti te. Batati se odlicno drze I prezivjeli su olujno nevrijeme - tako da mislim da cemo jos dugo uzivati u njima.
Hvala dragaHeart
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2013 u 20:28
Kao što kaže Leona vrćala sam se nekoliko puta, tvoji kolaži sličica naprosto ostavljaju bez daha draga Klaudija, cvijeće je božanstveno, a ukomponirano s okućnicom djeluje kao bajka koju je teško prepričati ako je ne vidišsmile55
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2013 u 21:05
Tvoje biljke i okućnica, kolaži i sve viđeno me ostavlja bez daha! Kakva okućnica draga smile227
 
Mislim da nebih danima ništa radila, samo bih sjedila na tvojoj terasi Tongue
 
Onaj pekan ili pecan orah je nešto što prvi puta čujem, malo sam pročitala ...pa to je krasan orah,smile141 za tebe!
Rijeka

Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2013 u 21:12
Draga Klaudija, već duže vremena te želim pitati da li je vrt tvoje idejno uređenje ili je to djelo profesionalca, a ti održavaš ljepotuQuestion  Inače, često sam ovdje i uživamExclamation 
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2013 u 21:38
Samo da znaš da sam opet bila u tvom prelijepom vrtuTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2013 u 22:23
Klaudija ne znam što bi ti napisala ,a da već to netko prije mene nije.Sve je savršeno,od okoliša,izbora cvijeća,ukrasnih tegli,a tek rapsodija boja.E,da si mi bar susjeda pa da mogu svaki dan pogledati preko ograde.
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2013 u 00:20
ajme, tako mi je drago cure Embarrassed da ste povirile kod meneHug
hvala svima na divnim rjecima I pohvalamaHeart
 
aralija hvala draga punoHugpostidjela si me
mirak- hvala draga punoHug,voljela bi da mozes navratiti
desert rose - hvala kada navratis cesto, sve je moje idejno rjesenje koje se s godinama mjenjalo da bi imalo danasnje stanje, moja vizija koju sama odrzavamHug
mali kaktus - hvala draga na posjeti Hug
camellia - hvala draga punoHug I ja bi bila presretna da si ti moja susjeda
 
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2013 u 09:20
Ja ću sa Mirom...samo sjediti na terasi i uživati u pogledu.
Tvoj vrt je najelegantniji od svih što sam do sada vidjela..... smile71
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2013 u 11:05
Ooooo, ja sam impresionirana što je sve to tvojih ruku djelo! smile211
 
 
Šteta je što mi nisi bliže, odmah bih te pozvala da mi u proljeće urediš cvjetnjak!  smile161
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2013 u 11:08
korijenko - hvala draga puno Hug, kako bih ja bila sretna da mi budes gost.
hvala ti na uvijek lijepim I biranim komplimentimaEmbarrassed,pohvala od nekoga ciji bijeli vrt cu sigurno nekada u zivotu kopirati I koji mi je vrh elegancije, znaci punosmile79
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2013 u 11:54

desert rose - hvala ti dragaHug, a ja sam ponosna sto sam sve sama ostvarila I tako me veseli da se I drugima dopada smile79

desert rose, mislim da je tvoj cvjetnjak divan I sigurna sam da ako ti se nesto I nesvida da ces naci rjesenje - moj savjet je samo opusteno I raditi ono sto tebi godi I sto se tebi svida jer nikada neces moci svima ugoditi, a ja bih voljela da sam blize I da ti mogu pomociSmile
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2013 u 12:41
...eh, još je to hrpa kamenja i loše zemlje pa sada sadim jedino po vazama i ponešto među povrćem, ali jednog dana će biti... Approve
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2013 u 14:16
Pravo ima Korijenko, ovo je vjerojatno najelegantniji vrt na CIF-u!
Eh da mi je tu sjesti i pročitati neku dobru knjigu.....
 
P.S. Ona paprat (što djeluje gusto i mekano, ne znam kako da ju opišem) ostaje vani ili ju moraš spremati?
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2013 u 14:43
joj cure - dajete mi krila sa ovako lijepim komentarimaEmbarrassed
floramye - hvala draga punoHugbila bi mi cast ugostiti te
 
vezano za cvijece - mislis vjerovatno na uspravni asparagoshttp://www.cvijet.info/images/galleries/640-480/4c123544-DSC06438.JPG" />, imam ga duzi niz godina I lani je prezimio vani prekriven velikom plasticnom saksijom tokom par dana minusa koje smo imali - tako da cu ga I ove godine prekriti tokom kriticnih dana
 
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2013 u 21:05
Malo sam se vratila unazad, hm da, prekrasno, vide se godine rada u ovom vrtu, nije to "od jučer".  Imaš svega puno, a ničeg previše, sve umjereno i odmjereno.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2013 u 22:08
glikice hvala draga Hugna lijepim rjecima i ponovnoj setnji kroz moj skromni vrt(nakon sto sam vidjela par vrtova ovdje -ukljucujuci I tvoj, stid me se ponostiti mojim; ali kao sto si primjetila smanjila sam broj na "minimalno potrebnih", prije su me djeca zezala da imam dzunglu a kako moj predvrt nije veliki odlucila sam se na ovaj stil a iza kuce nekada se nadam da cu imati nesto slicno kao kod muhlenbergia ili slavuj)
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2013 u 19:40
Ne znam što bih napisala, jednostavno nemam riječi kojom bih iskazala koliko mi je kod tebe sve savršeno
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2013 u 21:56
joj draga moon - hvala, hvala ti punooooo na cestoj posjeti I uvijek biranim pohvalama koje gode cutiHuga posebno kada dolaze sa predivnim cvijecem I vrtom Hug
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2013 u 22:02
Prošetala sam ovuda već nekoliko puta ne ostavlajući trag....
I svaki puta mi oko zapne na asparagusu, lisičjem repu. Fantastičan primjerak!
No, da ne budem pogrešno shvaćena, i sve ostalo zaslužuje pohvaleClap
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 31>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.