Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anaida  - vrt, cvijeće, kamen, dom...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anaida - vrt, cvijeće, kamen, dom...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 108109110111112 245>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2010 u 21:30
Nadam se da je Fifi dobro. Mi smo imali kokera Kikija i uvijek je bilo problema sa ušima. Kad bi vidio kapljice bježao je i skrivao se i nije se dao. Režao je, stavljali smo mu brnjicu da bi mu stavili kapi. Isto je radio i kad bi se približili veterinaru. On se uvijek smijao kad bi se pojavili s brnjicom, ali se drugačije nije moglo. A inače je bio tako miroljubiv i velika maza.

Vrt ste već sredili, pokosili, prekrasno je, zeleno
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2010 u 22:59
Situacija u vrtu i poslije GO odlična, evo ja i Niho malo razgledavamo vrtove i šaljemo ti pozdrave s toplaoga juga  smile57
život je more
Na vrh
jannette77 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 138
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jannette77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 00:27
A što drugo reć nego PREKRASNO!!!
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 06:34
Uvijek me zadive sređeni vrtovi, ničega previše i sve na svom mjestu! Ja se još uvijek neuspješno borim s korovom, trava raste brže nego je uspijem čupati Unhappy
A Fifi je presladak, nadam se da je već i zdrav! Smile
Time is something you can never get back..
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 08:48
Evo me draga opet kod tebe! Nadam se da si se lijepo odmorila unatoč tome što si imala brigu sa Fifijem Wink...Dvorište izgleda prekrasno, nije da si mu nedostajala, sve je očito pod kontrolom dočekalo tvoj povratak Clap!
A bravo i za vrijedne rukice koje su ga na povratku još malo "isfrizirale" za slikanje Clap!
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 09:28
Joj što sam mislila na tebe "onu" noć i kako je kod tebe. Da ti se nije štucalo možda?
 
Vrtek je prekrasan i zbilja se ovako ni nevidi da su bile one "strašne" vručine prošli tjedan, izgleda da ste imali vrijedne čuvare.
 
I još pusa za najgazdaricu na forumu! Malo bi ih baš tako postupilo.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 11:33
Hajde priznaj da su slike od prije godišnjeg!WinkLOLLOLLOL
 
Šalim se naravski, ali doista ovako lijepo uređen vrt, a kako sam već napisala pomalo i razbarušen gdje treba, pa sve zeleno uredno a vi bili na godišnjem! Svaka čast.
 
Žao mi je Fifija a i vas. Kako mi kažemo u Primorju "nebogo blago" (jadna životinja) boli ju a ne zna reći!
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 12:21
smile182jadni fifi baš mi ga je žo! a vri i cvijeće ostala sam bez teksta, ma đe je to padala kiša i osvježilo, zavidim vam.
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 13:07
Opet sam došla uživati u tvojim otočićima. Jesam ti već rekla kak su mi lijepi...nema veze...kad jesu LOL ?!
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 13:15
Slike vrta su ti fenomenalne,lipo planski uređen vrt što sam oduvjek želila,ali meni to nikako ne uspjeva,kod mene je prava svaštaraThumbs%20UpVrt toliko izgleda lipo i svježe kao da i niste bili odsutniClapFifi je sada nadam se dobro,i ja sam nešto slično prošla sa Donom,njemu se u biti trava "lastavica"zavukla u uho pa smo imali muku dok se to sredilo,a znam kakav je osjećaj kada ti ljubimca nešto boliUnhappyOvo je za Fifismile78
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 14:10
Cure moje drage -  Mira, Tija, Horti, Baka, Ivna, Misty, Alisa, Josipa, Jeanette Antonija, Bergenia, Anči, Gioiaa, Natalija - lijepo vas pozdravljam i šaljem puno radnih pozdrava. Lagano se vraćam u rutinu - posao, dom, vrt..  Fifi je sada dobro, ma on je odmah prizdravio kad smo mi došli po njega i uzeli ga sa sobom na more, ali ipak uheka su bila bolna i to je trebalo zaliječiti.
Otok moja - ISTO tako je i kod nas, kako ti pišeš o svojem ljubimcu. Inače je maza umiljata, ali kad mu veterinar želi pogledati uheka, nastane mala katastrofa!! Ni mi ne znamo kako ga umiriti, tako da se već pitamo što će biti kod eventualne iduće upale. Uh!! Prema nama je, dodouše, puuuno blaži ikad mu kapamo uha, ali i to je muka ježova - i MM i ja smo u stanju pripravnosti kad to treba napraviti.. Ali nekako uspijemo bez velikog režanja, no uz borbu s glavicom i non-stop ponavljanjem Dooooobar Fifi, miran, ne, doooobar, čejak, pazi, polako... Smile
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 14:47
O,došla si mi domeka,jel priznaj da je tu najljepše.Vrt ti neću hvaliti,to su več sve cure napravile.Fifi je ozdravio,sigurno mu je bilo jako lijepo svama.
Puno pozdrava iz mog malog seoceta
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 17:36
Ova slika mi je posebna. Voljela bi da mi suhozid bar malo liči na ovoWink


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 21:44
Bormeš ti je situacija u vrtu sjajna! Ja sedim doma već treći tjedan i nemrem više gledat kak je sve zarašćeno!!!
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 08:01
Kaktusićice moja, Smrčkice moja i Medo moj - puno vam hvala na posjeti i lijepim rečenicama!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 08:33
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ljeto u mojem vrtu...
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 08:39
Ljeto u tvom vrtu je zbilja raskošno! Kao da je proljeće! smile64
Time is something you can never get back..
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 10:00
Imaš predivnog cvijeća a ja ti još poklanjam ovu sliku! Big%20smileSva tri su iz jedne biljke (bar tako izgleda izvana!)
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 10:16
Ja odlučila nadoknadit zaostatke, pa krenula prvo od tebe i tvog vrta. I pala u depresiju! Tako lijepo, uredno, rascvjetano... A kod mene živi kaos!Travuljina do koljena, korova ajme meni, biljke se razrasle, ma prava prašuma. Svaka čast, kad uspiješ sve držat u takvom redu! A otočići i poluotočići...jooooj!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 11:44
Priznaj kako si se obradovala kad si na povratku kući zatekla ovakvo prekrasno rascvjetano društvo.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 108109110111112 245>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,500 sekundi.