Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 108109110111112 159>
Korisnik
Poruka
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 02:17
Ma snimila ja i znam kaj je, ali ja se divim njenoj veličini, povijušama podivljalim i mnoštvu listića!!!!smile227
Ma hebi ga, uvjete joj sredila, i to rajske uvjete, još da ona krene, ma ima da joj štangu zmontiram za uvijanje!!! 
 
A Mira K neće vjerovati da je to njezina, od takve dame kao što je ona ja napravim od njene biljke striptizetu!!!!smile156Sada će da me Mira ubije, hahahaha
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 02:26
Evo malo novih slika...
 
Šafrani-crokusi...
 
 
 
Japanska dunja
 
 
 
Bergenija
 
 
 
Prvi procvjetali narcisi
 
 
Prve ljubičice
 
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 02:35
smile169
šafrani, japanska dunja, bergenija, narcise, ljubićice................smile93 Pa ti već imaš PROLJEĆEEEEEEEEEEEEE!!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 02:37
Free vidim da si se javila . Što se tiče diplademija ova je stvarno u dobrom stanju, dok dvije druge isto nemaju listiće kao i tvoja. Što će biti s njima, vidijeti ćemo...Kad si se već javila da ti kažem da je tvoje slonovo uho odlično, dok banana baš i nije, nekako su joj suhi listovi...Evo ti slonovo uho i banana...
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 02:41
Točno Free izgleda kao proljeće, ali zahladilo je i tu. Večeras je bilo smo 2 stupnja, a po noći odnosno sada je možda i minus...Nadam se da to neće dugo trajati i da će brzo doći pravo proljeće....WinkWinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 03:11
Još malo pupoljaka kamelija za kraj. Uglavnom počele su camelije japonice pokazivati boju...
 
 
 
 
 
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 08:33
lijepo je u tebe, proljetnice su se pokazale u svoj svojoj ljepoti, pridružuju im se i raskošne kamelije, savršenoClap
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 10:13
u ovo snjezno jutro ove cvjetne slike su melem za dusu
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 10:15
Nemam riječi. Klimatski bih rekla da si sjevernije od mene a kod tebe sve cvate, pupa kao ludo. Kod mene kao da je neka zla vještica sve zamrznula. Čak i obične ljubice!Cry
Krasni šafrani, narcise, kamelije samo što nisu.... dobro je netko rekao da je kod tebe sve uvijek Thumbs%20UpBig%20smile
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 10:15
Jagoda, da si ti čekala da te raspakiraju tako dugo kao ova banana i ti bi tako izgledala!!    Poreži sve suhe listove do stabla, ne kidaj jer je stablo jako krhko,ona će brzo potjerat nove!!!!  Bit će kao novaWink



Predivna kamelija, bujna i puna pupoljaka!!!!   Jel da da te nećemo morati moliti za slikice kada bude u punom sjaju smile120!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 11:54
wowowo... krasne fotke! ostavljaju bez daha!!!!!!!!!ClapClapClap
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 12:40
Jagoda, crvene je boje moj kolibrić (svrati k meni kad budeš imala vremena, sliknula sam ga).. Uživam u pogledu na tvoje proljetnice - kod nas minus 8 i još je jutros puhao vjetar tako da je osjet hladnoće bio i veći.. A dugoročna prognoza nije mi baš nešto. Načekat ćemo mi se još pravog proljetnog vremena.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Cikas View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 20 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 499
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cikas Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 13:12
Jagoda, Jagoda koja je to lipota!
Neznam šta mi je draže, kamelija ili japanska ruža!
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2011 u 11:23
draga Jagoda sretan ti rođendan htjela sam ti poslati neke biljčice ali pao snijeg pa će malo pričekati smile73
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2011 u 22:44
Vidi ti mudricu Jagodu, kako mudro šuti i nema slikica iz Pordenonea, a jedva je ukrcala biljke u terenac

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2011 u 23:02
smile227 tvoje cvijeće !
 
Moram priznati da me kamelije sve više privlače smile106
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2011 u 03:08
Drage moje cvijetne prijateljice ANTONIJA, GIO, BAKA, FREE, VILMAČ, ANAIDA, ENRIKOVA NONA, CIKAS, ANČI i LORA hvala vam na posjeti mom vrtu i pohvalama koje ste mi uputile....Duže vrijeme nisam bila u mom vrtu, ali iz objektivnih razloga. Večeras sam konačno tu da odgovorim na vaša pitanja ...Već sam ranije bila tu, napisala sam post, ali je otišao u vjetar...Sada to ponavljam...
FREE nadam se da će se banana oporaviti....
ANAIDA nadam se da će proljeće konačno doći i u tvoje dviorište, kao i kod svih nas....
ENRIKOVA NONA lijepo od tebe da si me htjela iznenaditi, ali dolaze ljepši dani pa će biti opet prilika....
ANČI kreni i ti sa kamelijama,one će te uvijek razveseliti....
LORA nisam stigla staviti slike ali biti će to uskoro....
sutra je novi dan
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2011 u 05:11
Mislila sam da je proljeće stiglo samo do naših dalmatinki, a vidim stiglo je i tebi i to u punom sjaju! Smile
Ovdje vladaju još uvijek jutarnji mrazevi, a kola s proljećem vuku puževi, čini mi se Unhappy
Time is something you can never get back..
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2011 u 07:31
Proljeće je stiglo u tvoj vrt,a ja se uvijek vračam na tvoje prekrasne kamelijeTongue
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2011 u 09:03
A utržak iz Pordenona?Wink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 108109110111112 159>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.