Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Duda-Lave -moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Duda-Lave -moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 109110111112113 133>
Korisnik
Poruka
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2011 u 09:09
Originalno poslano od člana Mira K Mira K napisao:

Originalno poslano od člana Duda-Lave Duda-Lave napisao:

Wink halo Mira hvala što si prošetala,evo skoro mi dolazi i naš prijatelj Oleg malo na odmor ...
Duda, draga da ti nešto pošaljem od biljaka, reci što bih, rado ću to napraviti.
Kada ti dolazi Oleg?
hvala ti na ponudi al ti si meni već poslala moju željicu u vidu amarilisa Big%20smile...hvala ti ali i tvoj vrt je u nastajanju...jednom u budućnosti kad ti vrt bude zgledo ko džungla bum te onda žicala LOL
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2011 u 09:55
 smile79tebi i tvom vrtusmile79
"radije bih imala ruže na stolu, nego dijamante na vratu"

emma goldman
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2011 u 22:12
I mene je oduševila slika koju bi nazvala"šuma ostića"što je Kaktusić izdvojio,iako mi je sve lipoThumbs%20UpReci mi ,molim te,dali se plumbago može uzgojiti iz reznice?
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2011 u 22:35
pusa i vama cure hvala na dolasku...smile79...Mira nemam pojma čitala sam negdije da kod neke naše cure se zasije sam pored matične biljke,ja sam pokušala sa ovim što orežem ali ništa nije uspijelo
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2011 u 22:44
smile199       smile78
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
magnolia View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Lokacija: mostar
Status: Offline
Bodovi: 426
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 15:44
Smilejako lijepo...
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 17:38
hvala curke samo vi dođite skuham kavicu i vi uživajte Big%20smile
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 20:02
Ah što reči...divno,divno...
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2011 u 11:01
Originalno poslano od člana Duda-Lave Duda-Lave napisao:

Originalno poslano od člana Mira K Mira K napisao:

Originalno poslano od člana Duda-Lave Duda-Lave napisao:

Wink halo Mira hvala što si prošetala,evo skoro mi dolazi i naš prijatelj Oleg malo na odmor ...
Duda, draga da ti nešto pošaljem od biljaka, reci što bih, rado ću to napraviti.
Kada ti dolazi Oleg?
hvala ti na ponudi al ti si meni već poslala moju željicu u vidu amarilisa Big%20smile...hvala ti ali i tvoj vrt je u nastajanju...jednom u budućnosti kad ti vrt bude zgledo ko džungla bum te onda žicala LOL
 
A roza callistemone? Reznice?
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2011 u 13:40
Originalno poslano od člana Mira K Mira K napisao:

Originalno poslano od člana Duda-Lave Duda-Lave napisao:

Originalno poslano od člana Mira K Mira K napisao:

[QUOTE=Duda-Lave]Wink halo Mira hvala što si prošetala,evo skoro mi dolazi i naš prijatelj Oleg malo na odmor ...
Duda, draga da ti nešto pošaljem od biljaka, reci što bih, rado ću to napraviti.
Kada ti dolazi Oleg?
hvala ti na ponudi al ti si meni već poslala moju željicu u vidu amarilisa Big%20smile...hvala ti ali i tvoj vrt je u nastajanju...jednom u budućnosti kad ti vrt bude zgledo ko džungla bum te onda žicala LOL
 
A roza callistemone? Reznice?
 
/QUOTE]
 jedino ako si ga imala u planu recnut Big%20smile  
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2011 u 14:06
Sve je tako lijepo rascvjetano. Tepih rascvjetanih ostića je prekrasan, ovaj put u šetnji tvojim vrtom posebno me oduševila prekrasna cikasica i rascvjetana polygala.
Molim te reci kakva su tvoja iskustva s polygalom. Naime, već duže vrijeme razmišljam da je posadim u dvorištu na Braču, ali je problem što bi ovisila veći dio godine za zalijevanje isključivo o kiši. Ogromnoj bugenviliji to ne smeta, ali za poligalu nisam baš sigurna?!
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2011 u 14:15
Originalno poslano od člana lana2 lana2 napisao:

Sve je tako lijepo rascvjetano. Tepih rascvjetanih ostića je prekrasan, ovaj put u šetnji tvojim vrtom posebno me oduševila prekrasna cikasica i rascvjetana polygala.
Molim te reci kakva su tvoja iskustva s polygalom. Naime, već duže vrijeme razmišljam da je posadim u dvorištu na Braču, ali je problem što bi ovisila veći dio godine za zalijevanje isključivo o kiši. Ogromnoj bugenviliji to ne smeta, ali za poligalu nisam baš sigurna?!
 bokić lana mislim da je ona osijetljiva samo na smrzavanje što kod tebe nema,nisam primijetila da joj baš nedostaje strašno voda evo ja sam bila dala grančice susjedi i primile su joj se ima lijepe grmiće a ona je samo vikendaš  znači ne zaljeva uredno
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2011 u 07:58
duda hvala na iscrpnom odgovoru. Tko zna možda uskoro osvane jedna i u mom bračkom dvoru.Wink
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2011 u 11:27
Dudo ostici su me najvise odusevili
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2011 u 17:15
Originalno poslano od člana lana2 lana2 napisao:

duda hvala na iscrpnom odgovoru. Tko zna možda uskoro osvane jedna i u mom bračkom dvoru.Wink
ja kad ju budem obrezivala jer moram poslat ču ti grančice sigurno če ti se primiti
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2011 u 17:16
Originalno poslano od člana gioiaa gioiaa napisao:

Dudo ostici su me najvise odusevili
ma i ja ih volin evo danas sam se počastila sa dva koja nemam Big%20smile
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2011 u 18:28
Bravo Thumbs%20UpThumbs%20UpThumbs%20Up
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2011 u 20:51
ovo su moje nove hostice ima ih sveukupno 4 ali se bojim da  ove tri šarene su iste kaj vi mislite
 
 
 
 
ova četrvrta je dok je izlazila bila ljubičasta
 
 
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2011 u 21:04
 
nemrem zdržat moram još jednu slikicu ostića prekrasni su
 
 
počeli su se otvarati
 
 
još jedna vrsta lavande koja sada cvate
 
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2011 u 21:13
Prekrasna slika male Lave i ostićaClap
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 109110111112113 133>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.