Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 109110111112113 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 22:12
Ma sve je kod tebe za 5 ali imena biljaka to je za ne povijerovati ja ih jedva pročitam a kamo li da napišem . smile217
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Semira View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 22 Siječanj 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 429
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Semira Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2009 u 07:21
Dočekasmo i podraneu - koliko joj traje cvijet?
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2009 u 08:05
Sve je super, ništa još ne posustaje, neka tako ostane do proljeća
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2009 u 10:29
Danas opet radimo, kad radiš u turizmu nema praznika, ali to me nije spriječilo da slikam moje nove biljčice koje mi je poslala Otok i još malo podranee, na kojoj ima sve više cvjetova. Semira mislim da cvijet traje više dana.

Hawortia




epiphyllum guatemale - ovaj je najinteresantniji




Sedum


Kamenarka


Tamjan


...i još lukovica sa onog sušila koje su već u zemlji, hvala Otok smile71

Evo još par sličica podranee u društvu s ukrasnim slakom








život je more
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2009 u 10:33

Uf što ja volim tvoje slikice Lantana! Uvijek imaš lijepoga cvijeća...a ova podranea je stvarno prekrasna!  Kombinacija sa slakom je prekrasna! Krasne su ti i biljke koje si dobila od naše Otok...bravo i za nju! smile79

Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2009 u 11:04
Uživala sam u tvojim sličicama.
Ta podranea je baš fora, kupila sam si ju i ja ali moja još nije procvjetala. Ne bih imala ništa protiv da bude kao i tvoja!
Možda netko zna ime over kamenjarke. Moja cvjeta cijelo ljeto i baš je zanimljiva. Bit će kakav sedum ili......
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2009 u 12:06
I ja moram danas raditi - a kasnije popodne i sliknuti tvoje biljčice u mojem vrtu! Jako zanimljive su mi posude (iako se samo naziru) u koje si smjestila nove biljkice od Otok! Molim te da ih slikneš kad se sjetiš pa da nam ih pokažeš..!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2009 u 12:36
Bergenia - ta kamenjarka zove se crassula schmidtii, a stvarno se je i kod mene nacvjetala, od maja i još uvijek cvate.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2009 u 12:38
Lantana - krasne su ti nove biljčice smile96, slika vara, jako su male

Ta podranea je stvarno fantastična , ima tako nježan cvijet
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2009 u 19:40
Stvarno su lijepe biljke koje ti je poslala Otok, a podranea je stvarno jako jako lijepa
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2009 u 20:25
Ljepota za oci i dusu... smile113
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2009 u 21:14
Svaki put kod tebe vidim nešto novo i predivno .
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 10:02
Predivno kod tebe, kao i uvijek!
Na vrh
Athena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 283
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Athena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 11:02
Podranea je prekrasna. Očigledno egzotična i sigurno ne bi preživjela na kontinentu?
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 20:39
tu je uvijek krasno zaviriti...smile78 blago meni sto i ja imam sad dio tvog carstva zahvaljujuci paketicu... neznam svima naziv al pogledat cu jos po tvom vrtu..i malo pasti ocismile94
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 20:55
Divno, divno, divno!!!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 21:37
Prvo se moram pohvaliti da su me danas jako obradovale Flavia i Horti.

Flavia clematisi su predivni, posadila sam, ali reportaža slijedi sutra, to je cvijet koji odavno želim imati u svom vrtu smile78

Horti, što si ti meni sve poslala, prvo sam morala na google  i tvoju temu da odgonetnem koje su to biljčice i na dobrom sam putu, još možda par neznam, neke sam odmah posadila, ali je pao mrak pa je nastavak sutra i normalno reportaža. Najviše od svih oduševila me ona crvena ukrasna trava Red Baron . smile78
Hvala vam još jednom uljepšale ste mi ovaj dan, a i sutrašnji, a i sve ostale dok budem gledala biljčice kako rastu.

Hvala i svima koje su bile u mom vrtu.
Anaida vidim da ti voliš interesantne vaze i pitare, sutra ću slikati.

Bergenija
vidim da ti je Otok već kao iz rukava rekla ime ove biljčice, tako je mala, a slatka, a tvoja podranea će biti ili kao moja ili bolja.

Otok
, samo se ti smij, a znaš ti ono da u malim sudima stoji papar, tako je i s biljkama, male ali prekrasne.

Stefkaja, Dzo, Štefica, Željka, Athena, Mačak i Maslačak smile79

Athena ja podraneu imam tek ovu godinu, ja mislim da je ona negdje u kategoriji kao tekoma i da je kod vas zimi treba unjeti u kuću.

Maslačak samo ti sve posadi, drago mi je da ti se sviđa.


život je more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 22:56
I tebi niho hvala što si non -stop kod menesmile78------------ Hvala Lantana najljepšasmile58smile96
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 23:00
Ma nije vrag da sam tebe Niho preskočila, nije te bilo na ovoj stranici, ma ti si moj stalni posjetitelj i smile78
život je more
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 23:27
kod tebe svega ljepoga,hawortia je prekrasna!smile71
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 109110111112113 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.