Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali vrt - moja dva kvadrata
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali vrt - moja dva kvadrata

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 109110111112113 176>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2013 u 19:22
Originalno poslano od člana Leona31 Leona31 napisao:

Uh,odakle poceti,Dipladenija,Hibi,sukulentiShocked...panoramske ..nocne Boze sve tako lepo ovekoveceno slozeno spuno ljubavi i paznje....sve je tako nevino -netaknuto mirno,ma pravo uzivanje je svratiti kod tebe
samo ...samu sebe uhvatim da sam ovde najvise zbog tvojih belh teglica jer mi se cini da one ipak daju posebnu car svakoj biljci...smile141
 
 
Leona draga velikasmile79
 
a evo što sad je u cvatu a u bijelom je stavila na mjesto gdje mogu uživat u pogledu
 
 
 
 
Vani se vide ružice, skromno ali još cvjetaju na ogoljeloj šljivi
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2013 u 19:23
Usvojili bi,on je jako brižan i stalno čuva  napuštene male mace i ovo šta ti cvate ,baš i nisu sitnice
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2013 u 19:25
 
 
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2013 u 19:27
 
 
 
 
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2013 u 19:50

Ovo je zaboravljeno

 
 
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2013 u 19:52
kako si mogla zaboraviti takvu ljepotu.sve je savršeno i još dosta cvijetno.
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2013 u 19:54
A ovoj kalanhoja kaoja je visoka cca 1,80 m. sprema se cvjetati ali da li će uspjeti ne zna se , nastojat ću je držati vani dok tem. noću ne padnu ispod 7 C.
 
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2013 u 19:57
A ovo je već pustilo cvjetiće echeveria black
 
 
 
 
cijela biljčica ispala je malo mutno pa nekom drugom prilikom cijela sličica
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2013 u 20:06
Toliko prekrasnih cvjetova i boja, a ona kaže "još neke sitnice koje cvjetaju".... cccccc
Nadam se da te ljepotice nisu čule i uvrijedile se!
Prelijepo ti je sve draga, i kao što i sama kažeš, vide se blagodati blage Dalmatinske klime.

PS. Kaži "prigovaračima" da velike šalice za kavu više nisu in! LOL
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2013 u 21:39
O kako je lijepo kod tebe, čak ti i sukulenti još uživaju vani na suncu. Kod nas je hladno i tmurno, samo ponekad sunce sramežljivo proviri. Nadam se da neče noćas biti kod vas veliko nevrijeme koje je najavljeno.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2013 u 17:08
Originalno poslano od člana ajama ajama napisao:

kako si mogla zaboraviti takvu ljepotu.sve je savršeno i još dosta cvijetno.


Draga godine pritisle, ali se nedam
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2013 u 17:10
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Toliko prekrasnih cvjetova i boja, a ona kaže "još neke sitnice koje cvjetaju".... cccccc
Nadam se da te ljepotice nisu čule i uvrijedile se!
Prelijepo ti je sve draga, i kao što i sama kažeš, vide se blagodati blage Dalmatinske klime.

PS. Kaži "prigovaračima" da velike šalice za kavu više nisu in! LOL


Ma nisu se uvrijedile , znaju one da im ja tako tepam da više cvjetaju, a za šalice našla sam riješenje, dobra domaćica dolijeva kad nestane
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2013 u 17:23
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

O kako je lijepo kod tebe, čak ti i sukulenti još uživaju vani na suncu. Kod nas je hladno i tmurno, samo ponekad sunce sramežljivo proviri. Nadam se da neče noćas biti kod vas veliko nevrijeme koje je najavljeno.


Draga Ana uživaju još vani i ostat će tu do daljnjega, ipak noću se temp ne spušta nisko i oni to izdrže stoječki, a što se tiče nevremena, "tresla se brda rodio se miš" i neka je tako. Pamtim ja dane kad su žaldinjere letile s prozora po južini i sad su sve zavezane s unutarnje strane prozora, kod mene je južina strašna a ovo što je bilo nije ni j od južine. Sve što se čuje na TV je prilično dramatično a samo se digla plima (za to je kriv lebić a ne južina)poplavilo kao i mnogo puta do sada. E da podjelim ovdje zašto se nisam uzbuđivala "nazovem moju staru majku i kad ona kaže : od ovog neće biti ništa, nama kiša dolazi od Rijeke i s južinom stvara probleme a ovo s južne strane što stigne nema štete" Tako je i bilo, Eto prvi put je nisam poslušala za vrijeme zadnje bure kad me upozorila( a kako kod mene u ovim mojih godina nikad mi ovdje bura nije stvarala probleme) imala sam nešto štete srušilo na ulazu begonije, od sad je slušam bez prigovora. Bila sam duža ali možda će se netko naći u svemu ovome pa eto.....
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2013 u 18:21
Koliko lijepih slika!!!Ove slike koje su slikane na suncu ,ma oduševile me.Ne samo zbog ljepote sukulenata u cvatnji nego zbog sunca kojeg kod nas nema danima.K tome,još sve držiš vani.O kalanhoi bolje da ništa ne pišem jer moja će cvjetati,ali kad je usporedim s tvojom,bit će to na proljeće.Bravo draga.
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2013 u 19:44
I ja ti zavidim, ko ostali sjevernjaci, na lijepom vremenu, ali neka barem nekomu. I tvoje biljčice uživaju u ovoj kasnoj jeseni pa se nadam da će ubrzo i procvjetati.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2013 u 20:06
Potpuno si u pravu,dobro je znati odakle dolazi kiša i slušati mamu kod nas dolazi iz Italije i kad je tamo potop,znam da će za dva dana doć do nas a kad Učka ima kapu na glavi(oblak) ništa od lipog vrimenaWink
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2013 u 21:07
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

Koliko lijepih slika!!!Ove slike koje su slikane na suncu ,ma oduševile me.Ne samo zbog ljepote sukulenata u cvatnji nego zbog sunca kojeg kod nas nema danima.K tome,još sve držiš vani.O kalanhoi bolje da ništa ne pišem jer moja će cvjetati,ali kad je usporedim s tvojom,bit će to na proljeće.Bravo draga.


Draga moja ni kod mene nije bajno ovih dana, dosadna kiša i nešto južine, ali je bar toplo i još ne pomišljam na unošenje teglica u kuću. Ma nisam ni ja sigurna da će moja kalanhoica procvjetati, a tako je žarko želim vidit cvijet,iako znam da će s cvijetom skončat, ali ima malih ispod koji će nastaviti vrstu
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2013 u 21:09
Originalno poslano od člana Carol Carol napisao:


I ja ti zavidim, ko ostali sjevernjaci, na lijepom vremenu, ali neka barem nekomu. I tvoje biljčice uživaju u ovoj kasnoj jeseni pa se nadam da će ubrzo i procvjetati.



Hvala Carol, ali vrijeme i nije bajno ali je bar toplo pa mogu biti još na suncu, jer danas je bilo i kiše i sunca,pa ih je bar malo ugrijalo
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2013 u 21:13
Originalno poslano od člana miska miska napisao:

Potpuno si u pravu,dobro je znati odakle dolazi kiša i slušati mamu kod nas dolazi iz Italije i kad je tamo potop,znam da će za dva dana doć do nas a kad Učka ima kapu na glavi(oblak) ništa od lipog vrimenaWink



Miska draga, kad kod nas Velebit ima kapu na glavi onda je bura koja zatvara Sv. Rok i Maslenički most, a volim i to jer je sunce nego kad se navuku crni oblaci iz pravca sjevera Italije i Rijeke
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2013 u 21:18
A evo i večernjašnjih s balkona jer po mraku idem na posao i gotovo se po mraku vraćam, zato mrzim ova tri mjeseca. Ipak im je još lijepo vani











Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 109110111112113 176>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,703 sekundi.