Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 110111112113114 159>
Korisnik
Poruka
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 01:17
Drage moje posjetiteljice MIRA K, LORA, MISTY-DA, HOYA, NATALY, MALI KAKTUS, ARIM, MILICA7, ANČI 39, SMRCKO, ANAIDA, OTOK, TRIŠA, FREE, BERGENIJA i MIRA 021 hvala vam što obilazite moje cvijeće. Lijepo je krenulo buđenje vrta a uz ovu kišu biti će to i puno brže. Pordenone je bio lijep izlet i lijepa kupovina...Jesam potrošila ali sam bome i dosta kupila..Nisam kupovala skupe biljke, a novac sam i tako dobila kao rođendanski poklon od sina i supruga...
LORA u busu nisi uspjela vidijeti moju kupovinu pa si je konačno uspjela vidijeti ovdje...Šatirani crokusi su stvarno posebni, imam ih već nekoliko godina i uvijek im se iznova divim...
MISTY kažeš da ti se najviše sviđaju kamelije, ali to je tek početak..Danas je prosvjetala još jedna roza...Lijepe sam božure kupila, još samo da procvjetaju ...
HOYA hvala ti za lijepe komplimente...Tvoje alstromerije u novom vrtu izviruju a maline listaju....
MALI KAKTUS kažeš da sam dovukla pravo bogatstvo, što je ustvari i istina, jer sam jako lijepo kupila za ne baš puno novaca..
SMRCKO tillandsia je posebna, ali koliko ih vrsta samo imaju...
OTOK i ANAIDA zapazile ste aubertu...Nikad nisam vidijela tu lijepu biljku
Čovjek koji je prodavao napisao je ime i rekao da je za vani. Nisam tražila po netu ali očito ima još neko ime...Sad ima još više otvorenih plavih cvijetića baš je posebna...
FREE hvala na savjetu za tvoju bananu, nadam se da će se oporaviti...
Big%20smileBig%20smileBig%20smile
sutra je novi dan
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 01:23
smile78
Originalno poslano od člana bergenia bergenia napisao:

Bok Jagoda!
Kako do tebe čovjek ne može doći PP - sandučić ti je pun, evo mene na tvojoj temi (da ju malo zachatam)
Mislim da ću doći na druženje  u subotu..............ako želiš, mogu ti donijeti cvjeteke...samo reci što!?
No, moj poziv i dalje stoji......
 
Bergenija ispraznila sam sandučić, sorry što je bio pun...Drago mi je da dolaziš na druženje u subotu...Za cvijeće ti javim, a drago mi je da je poziv i dalje otvoren...WinkWinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 02:48
Evo i malo novih slika...
 
Moj lanjski vrt-kamenjar ..
 
 
Agapantusi, lanjski plavi i novi bijeli..
 
 
sedumi...
 
 
Bijeli irisi su jako bujni, čeka se cvijetanje.
 
..
 
sasa
 
 
heucere.
 
 
 
 
 
dicentra-srdašce
 
 
Božur
 
 
 
tradeskantije
 
 
Krokusi potpuno rascvjetani...
 
 
Jaglaci, novi i stari...
 
 
 
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 03:06
Još nešto slika...
 
Preživjela agava
 
 
Razne preživjele trajnice...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 07:57
jagoda evo i mene k tebi - predivne biljke imaš, stvarno si kraljica kamelija
a tek noviteti sa sajma... za 10 su,
vidim da imaš i azaleje, znaš li mi reći kada i kako se mogu razmnožiti?
imam jednog (na kartici piše - rododendron, japanese azalea, "silvester")
mom starom se sviđa i pokušala sam par puta sa grančicama, ali nikako da se prime
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 21:50
sve je krenulo, a sunca ima na tvojim slikamaThumbs%20Up
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 22:05
Sve je predivno, i sve će se brzo oporavit od zime.
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 22:20
smile71
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 22:51
Thumbs%20Up krasno Thumbs%20Up
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 23:02
 Sve je predivno od kamelija do kamenjara!
 Nije mi jasno kad je prije onaj božur propupao. Moji božuri tek niče.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2011 u 19:09
puno krsnih noviteta.. ali kamelija mi je tiha patnjaHeart
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2011 u 10:28
draga Jagoda briši pp poslala sam ti upravo paketićWink
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2011 u 11:46
krasno cvijeće imašClapClapClapClap
"radije bih imala ruže na stolu, nego dijamante na vratu"

emma goldman
Na vrh
magnolija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 691
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2011 u 18:09
prekrasno, a posebno božur moj omiljeni cvijet.baš ti zavidim kod mene tek krenuli 1 cm iz zemlje.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2011 u 19:20
Jagoda, sve se više širiš, a kada nam počmeš slikati novi teren, gdje će ti biti kraj!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2011 u 23:04
Kod tebe se ne smije propustiti ni jedan dan, stalno nešto novo se javlja i budi

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 03:29
Dragi posjetitelji moga vrta NATALIJA, ARIM, TONI, MOON, VILMAČ, MAGNOLIJA, MARI5510, TIKVIĆ,TRIŠA, LORA i ENRIKOVA NONA, hvala vam što svraćate, obilazite i hvalite moj vrt i cvijeće.
NATALIJA sviđaju ti se noviteti sa sajma...Istina lijepo sam kupila, ali i povoljno, tako da sam zadovoljna izletom u Pordenone. Istina da se tamo uvijek nađe dosta zanimljivih stvari, samo treba obilaziti...Što se tiče azaleja, ja sam isto nekoliko puta pokušala zakorjeniti reznice ali nisam uspjela....
MAGNOLIJA  i TIKVIĆ i vi kao i ja volite božure...Ovaj moj na slici je drvenasti božur koji ranije cvjeta. Ja imam i one druge koji tek proviruju i to nekoliko novih da jedva čekam da narastu i cvjetaju, ali bojim se da ove godine neće, jer im je prva godina...
MARI kažeš da su ti kamelije tiha patnja, ohrabri se i kupi jednu kameliju i kreni da je uzgajaš...Kad imaš jednu odmah poželiš i drugu jer one ti se uvuku pod kožu zbog svoje ljepote i jednostavnosti...
TRIŠA biti će slika i iz novog vrta, jer već je počelo i cvjetati...Ne samo da će biti slika nego čemo se naći na kavi i obići novi vrt da ga pogledate i date mi pametne savjete..
ENRIKOVA NONA pobrisala sam nešto poruka , tako da primam nove poruke. Hvala na slanju paketa, javim ti kad stigne....WinkWinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 06:16
Evo i mene k tebi,  Jagoda. Došla sam po novu dozu ljepote i po novu lekciju učenja - jer kod tebe to uvijek dobivam u paketu! Gratis! Smile
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 07:36
ClapBRAVO JAGODA,
šetnja tvojim dvorištem trajala je malo duže,od1-112 sve sam prelistala,krasno,krasno.
Amarilise,nikad vidjela ljepše,azaleje preljepe,šafrani plavi (boja koja je nevjerovatna),kamelije su kraljice,a ni ostalo tvoje cvijeće ne zaostaje,bergenija ti je lijepa(hvala ti na slici,i ja imam jednu još od mame,ali nisam znala da se tako zove)
I ti imaš zlatne,nemirne prstiće..smile120
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 11:15
evo i mene da uzivam u divnim slikama
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 110111112113114 159>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.