Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj novi dom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj novi dom

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 110111112113114 151>
Korisnik
Poruka
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2011 u 06:22
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Gledam ti sliku sa kruškama, kako su ti krcate Thumbs%20Up. Kod mene je ista situacija. Od voća je svega ili mrvicu ili ništa ali dvije kruške koje imam jedna jako stara i jedna koja prvi put rodi tako su krcate da smo ih morali poduprijeti sa kolcima i svejedno je od ove stare nažalost pukla jedna grana.
 
Oduševili su me tvoji suncokreti, nisam baš neki ljubitelj ali jako su ti lijepi jer su svi različite boje.
Za ljubičasti sljez samo jedno veliko WOOW!!! Thumbs%20Up
I ja sam morala poduprijeti grane krušaka, a na odrini mi ima toliko grožđa da već imam noćne more dok smišljam kud ću s grožđem! Confused
Breskvica i jabuka je puno manje nego prošle godine, ali valjda je to uvijek tako, jedne godine previše, druge premalo Confused
A suncokreti su zbilja raskošni i šareni. Prošle godine sam odlučila da ih neću sijati jer su bili zbilja ogromni i svim biljčicama su oduzimali sunce, ali oni se nisu složili s tom odlukom, rasijali se sami! Wink
Time is something you can never get back..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2011 u 06:23
Mari oporavili su se đirani Wink
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2011 u 06:25
Vrijeme hortensija Smile

Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2011 u 06:26

Ove slatke zijevalice naprave prave buševe, same se rasijavaju, a upravo su počele otvarati prve preslatke cvijetiće Very%20Happy

Time is something you can never get back..
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2011 u 09:53
Ove zijevalice su baš zgodne. Jel' to ostane vani po zimi?
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2011 u 10:39
jel to vrsta vodenike?
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2011 u 10:50
Znam da nisam dugo bila... pa krenuh desetak strana unazad. I vidm da jesam bila dva put... ali mi je ipak promaknuo tvoj odlazak u bolnicu. Drago mi je da si se sretno vratila i sve našla bujno i rascvjetano.
Tvoj se vrt pretvorio u pravo "imanje". Osim cvijeća i voće i grožđe... pravi mirisni, šareni slatki dom!Ruže ipak caruju na prvom mjestu!Thumbs%20Up
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2011 u 05:13
milice, e.nona ma same se rasijavaju, meni su stigle iz nečijeg vrta, podnose sve i ne traže nikakvu pažnju! Smile
 
bako ispalo je baš onako "Martin u Zagreb, Martin iz Zagreba"! Ovo su sada bile samo pretrage, a pravi zahvati me čekaju kad se na njih psihički pripremim. Do tada pomažem si reikijem. I da voća imam za izvoz, još kad bih bila u stanju srediti mali povrtnjak.. Disapprove
Time is something you can never get back..
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2011 u 07:04
Pretrage... a joj kad počne nikad kraja....
A povrtnjak? Pa možda središ u budućnosti neki maleni...Polako.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2011 u 13:44
Eto, niti mene nije bilo duuugo kod tebe, pa mi je promaklo ovo sa bolnicom...na žalost, kada te krene onda te stvarno krene. I meni je ova godina totalno bezvezna, sve neke gluposti, tako da sam do svibnja bila tri puta na antibioticima...Confused
 
Skoro pa zaboravih iskomentirati cvijeće...sve mi je divno ali ti već znaš šta me kod tebe oduševljava. Smile Nostalgija ti je pre, pre, prekrasna.
I kod mene je prije par dana procvjetala jedna nova ruža koja je bijelo - roza baš mi je simpa, morat ću je slikati. 
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2011 u 14:43
suncokreti su znak ljeta tako je vidim i kod tebe baš su lijepi . a ovo je za oporavak
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2011 u 06:15
bako izdržat ću ja...ali povrtnjak će ipak morati malo pričekati Unhappy
 
proljeće istina, kad krene - krene!  Unhappy
 
blue sky hvala ti draga, dugo je još do oporavka ako ga uopće i bude Unhappy
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2011 u 06:17

Suncokreta ne samo da ima svuda, nego ih na svakoj stabljici ima i po nekoliko Very%20Happy

 

Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2011 u 06:18
Na njima se rado goste ovi debeli i krupni letači Confused

Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2011 u 06:19
Procvjetala mi je i prva i (za sada) jedina gazanija Very%20Happy
 


Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2011 u 06:21

I on je dobio podmladak, tri mala bebača koja ne znam kad treba presaditi u drugu lončanicu Sad
Treba li možda čekati da se roditeljska biljka osuši? Rolling%20Eyes

Time is something you can never get back..
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2011 u 01:45
Prekrasna biljka. Bebače možeš pažljivo odvojiti od biljke majke, kad narstu cca 10 cm visine i posaditi u male tegle.
Biljku drži sve dok cvate, ondy odreži stapku, no naredni cvijet očekuj od bdbača.....

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2011 u 08:57
Originalno poslano od člana Lora Lora napisao:

Prekrasna biljka. Bebače možeš pažljivo odvojiti od biljke majke, kad narstu cca 10 cm visine i posaditi u male tegle.
Biljku drži sve dok cvate, ondy odreži stapku, no naredni cvijet očekuj od bdbača.....
Hvala ti draga, zbilja nisam imala pojma što s tim slatkišima LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2011 u 08:58
bakoooooo procvjetao je prvi! Smile
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2011 u 08:59
Skromnih par cvjetića nigele jedva se probijaju kroz ovaj bush Sad

Time is something you can never get back..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 110111112113114 151>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,688 sekundi.