Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće oko i ispred kuće.....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće oko i ispred kuće.....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 111112113114115 226>
Korisnik
Poruka
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 18:00
Hvala ti draga moja-ali moram malo da se igram-nešto namišljam od dosadesmile57
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 18:30
Ma kakva dosada što je tebi. Miči se od kompa i idi nešto radit pa ti neće biti dosadno.
Vidi tamo S. sjedi na kauču i čeka te.
 
Razglednice se šalju poštom,a ne kompjuterom.smile96
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 20:49
smile156---e stvarno si sad ma kakve razglednice -ali mogu ti reći da mi je čast tako da čujem da su moje slike razglednice.baš sam ponosna
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 21:53
niho ajde složi još koju razglednicu
smro mi se mozak od ove zime
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 11:22
smile156-E svaka čast prva si koja me jutros dobro nasmija -ma prava si e za tebe će biti sigurno da ti se mozak otkravi -ma sunce moje zlatnosmile79
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 11:43

Samo da se javim da se šuljam.....promatram.... i uživam u razglednicama Hug

Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 13:47

E pa ja sam se morala odšuljati podaleko!Nisam dulje očito bila kod tebe!Wink

Stvarno su ti predivne slike kaktusa sa snijegom u pozadini.ClapClapClap 

Fitonija je prekrasna.

A aloja?! Pa ne znam je l' Trišina dijagnoza točna, jer ja moram reći  Cry da je moja od Otok, bila sama s mladima u vazi u sobi, dakle ne vani, jednostavno malo po malo krepala. Nisam baš puno zalijevala a izgledala je kao da sam ju utopila.Confused

 
Razglednice su Thumbs%20UpThumbs%20UpThumbs%20UpBig%20smile
Na vrh
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 14:16
Niho di si ti meni?
Ja čekam da mi dođeš pomoći čistiti snijeg, a ona pravi razglednice Big%20smile
 
A moram priznati da su mi baš fora razglednice Thumbs%20Up
Tko ima "zašto" zbog kojeg živi, može se nositi s gotovo bilo kojim "kako"
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 14:29
Niho di si, čistiš snijeg ili praviš razglednice Wink
život je more
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 16:12
Bravo Niho, odlična ideja s cvjetnim razglednicama s krasnim primjercima tvoga cvijeća. Samo nas nastavi uveseljavati sličnim idejama.
Lijepi pozdrav                    
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 18:29
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

E pa ja sam se morala odšuljati podaleko!Nisam dulje očito bila kod tebe!Wink

Stvarno su ti predivne slike kaktusa sa snijegom u pozadini.ClapClapClap 

Fitonija je prekrasna.

A aloja?! Pa ne znam je l' Trišina dijagnoza točna, jer ja moram reći  Cry da je moja od Otok, bila sama s mladima u vazi u sobi, dakle ne vani, jednostavno malo po malo krepala. Nisam baš puno zalijevala a izgledala je kao da sam ju utopila.Confused

 
Razglednice su Thumbs%20UpThumbs%20UpThumbs%20UpBig%20smile


--- Draga bako i moja je tako bila sa dosta neki sitni kaktusića koje nisam uopće talijevala a baš kao što kažeš ispala je kao da sam je utopila vodom -jako ćudno mi bilo-
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 19:22
Niho svaka čast preljepe su ti tvoje biljkice,fitonija mi je za deset,ja sam imala nešto tamniju ali otišla.....E sad što se tiče aloe  kod mene je situacija kao i kod Bake,jedna je bila u hodniku na hladnijem a jedna u boravku,obje se objesile ko tužne vrbe i propale.Unhappy
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 19:38
Niho, čestitke tvom novom daru - fotografija, bude nešto od tebe!!
Baš si mi uljepšala dan tvojim cvjetnim slikicama. Kod mene je sve tako tmurno, bljuzgavo....................pa tako i moje raspoloženje!
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 20:45
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Samo da se javim da se šuljam.....promatram.... i uživam u razglednicama Hug



---pa sve se pitam bolan gdje si -mislila sam te zvati na tel-da se nisi javila -kako cvijeće Tongue
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 20:45
Originalno poslano od člana primorka primorka napisao:

Niho di si ti meni?
Ja čekam da mi dođeš pomoći čistiti snijeg, a ona pravi razglednice Big%20smile
 
A moram priznati da su mi baš fora razglednice Thumbs%20Up


----ma evo Niho se vratila bolan -ovdje mi najbolje-lijep pozdravTongueTongue
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 20:47
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Niho di si, čistiš snijeg ili praviš razglednice Wink


----------draga moja sve ja radim -znaš kako sam ja valjana-LOLLOLLOLLOL-sa komp. na tel. sa tel onda opet komp-i sad pravim razgledniceLOLLOL
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 20:48
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

Bravo Niho, odlična ideja s cvjetnim razglednicama s krasnim primjercima tvoga cvijeća. Samo nas nastavi uveseljavati sličnim idejama.
Lijepi pozdrav                  --- Hvala draga moja .još kad ti dođem onda ću te baš malo razveseliti --smile79  
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 20:49
Originalno poslano od člana lika1 lika1 napisao:

Niho svaka čast preljepe su ti tvoje biljkice,fitonija mi je za deset,ja sam imala nešto tamniju ali otišla.....E sad što se tiče aloe  kod mene je situacija kao i kod Bake,jedna je bila u hodniku na hladnijem a jedna u boravku,obje se objesile ko tužne vrbe i propale.Unhappy


------- ja je toliko želim ponovo imati jer mi je baš neobična -ali neću da sebi je više nabavljam jer taj dan kad sam je vidjela šta se desilo kad se nisam srušila -i zašto plakati zbog neki biljaka više -Embarrassed
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 20:50
Originalno poslano od člana bergenia bergenia napisao:

Niho, čestitke tvom novom daru - fotografija, bude nešto od tebe!!
Baš si mi uljepšala dan tvojim cvjetnim slikicama. Kod mene je sve tako tmurno, bljuzgavo....................pa tako i moje raspoloženje!


------A misliš da sam ja bolja LOLLOLLOL.baš kao što kažeš bljuzgavo ---LOLLOLLOL
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 20:52
Originalno poslano od člana Štefica Štefica napisao:

Baš mi se sviđaju ove tvoje razglednice .


-----------Štefice kako moje biljke napreduju li išta .nije li se smrzlo-zanima me olijander-jer imam još 1Wink
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 111112113114115 226>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.