Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj prvi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj prvi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 112113114115116 184>
Korisnik
Poruka
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 21:51
Ajde Smrckić budi muža.....za drugo poluvrijeme....nema smisla da se mi živciramo....a on mirno spava....ne vidim razlog zakaj bi njemu bilo bolje nego nama.....smile96
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 21:53
Buuuuuudddddddiiiiiiii se mužu-pužu jedan nooooooooggggggggggooommmeeeettttttt jeeeeeeeeeee
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 21:55
Čovjeka je valjda tako izmorila da nije ni čudo da spava. Jadan mora cjelu farmu održavati, pa još i zaljevati.
Smrckice ma vrijedni ste nema što, Najgore je sve to održavati, a nisi stalno tamo - uh.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 22:10
Probudio se i skoro me izmlatio ali sam se narogušila i zaustavila napad. Još što je najgore uhvatio me kako oblizujem ostatke mamine marmelade od borovnice, od koje je dobio samo malo na šniti kruha.

Evo ga ljut na mene i sad je krenulo  navijanje  " u je...u, a u p.... m......." , već mi treba tableta za živce, a i susjedima.LOL
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 22:15
Samo nek se oni nerviraju(moj je nešto tih danas, nakon "tih" golova što su nam dali), a mi ćemo uživati u našim vrtovima!smile78
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 22:17
Je  Triška baš je umoran, recesija lomi onima koji su pravi radnici leđa. Smanjili broj radnika , ovi koji rade pola ih slabo radi. Divim se kako ima snage za otići na teren. Na kupanju sam bila samo jednom sa gostima, radije idemo na teren. A dobro, doći će valjda kraj   tim radovima, te ćemo uživati samo u biljkama i u prirodi koju Fužine nude.Hug

Evo sad " Joj!" od MM.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 22:18

Da si bar sada na terenu pa da mu uvališ kramp u ruke. Svo bi korjenje povadio!

Baš si sada morala napisati ovu poruku gore. Ljepše mi je bilo čitati kako se ljuti uz TV nego kako se muči na poslu.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 22:21
A što ćeš Bergi zakon prirode, ako muški ne cijepaju i ne pile drva za zimu, hormone moraju ispucati na urlanju i međusobnom tamburanju na utakmicama. To je moderno doba. Ja sam konzerva i radije bi živjela kako su naši stari, naravno uz ravnopravnost spolova.

Zato mi hormone smirujemo cvjetićima i ćakulomsmile79
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 22:23
Sve pohvale na velikom imanju smile55!
Veliki vrt - puno posla ali i puno zadovoljstva kad se taj posao zavrsi Thumbs%20Up (ako se zavrsi LOL).
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 22:24
E dobra ideja snimit na laptop utakmicu i puštati na terenu, nabrijavati gaLOLLOL. Samo da ne dobijem kramp preko leđa .


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 22:38
Hvala Zvrkić. Kako ti sa Englezima u ove daneShocked?
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2009 u 00:10
Smrćkice, baš ste vrijedni...... a nemoj se ljutiti na M, pa i mi imamo svoje hobije i oni moraju to trpiti i ne smiju ni zucnuti......Wink

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2009 u 07:52
to će vam biti prekrasno kad uredite, stvarno si dajete truda i na kraju će vam se to sve vratiti kad ti i TM budute sjedili na terasi i pili smile142
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2009 u 09:08
Smrčkić, vidjela sam da na si pitala da li da orežeš lavandu sada ili na proljeće. iz mog višegodišnjeg iskustva - sada oreži ocvale cvijetove i stabljike. A na proljeće drastičan rez, sve do golih grana, tek par pupova ostavi. Iako će tii se u prvi tren čintii da si previše orezala (meni  je uvijek tako) - nisi. To je super za lavandu. Ista priča je i sa ljetnim jorgovanom i leptirovim grmom.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2009 u 09:23
Možda ne radim ispravno, ali ja u ovo doba drastično orežem tako da mladi izdanci izrasu i ojačaju do hladnijih dana. Rano u proljeće samo lagano tim mladim grančicama porežem vrhove.
Na taj način imam godinama niski i gusti grm.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2009 u 09:39
Hoya, ne znam ni ja da li je moj način ispravan - ali se pokazao dobrim Smile ,  a zapravo i ja i ti radimo isto samo u različito vrijeme. Ja se nekako ne usudim sada previše orezati jer zime kod nas znaju biti oštre, pa da ipak mladim grančicama ne našteti hladnoća. A i još je jedan razlog - kad bih ih sada drastično orezala, ne bi mi bila "lijepa" živa ograda od lavande, ja ju imam na terasi. Eto, sad Smrčkica ima dvije varijante pa nek proba koja će njoj biti odgovarajuća!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2009 u 09:57
Ja režem lavandu kao i Anaida, vidjela sam da tako rade i kod nas na javnim površinama.

A sada se režu i sade reznice
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2009 u 19:53
Hvala Lora .Ma Lorica žene svoje hobije obavljamo u hodu, usput i vide se rezultati. A od muških hobija samo šteta. Ma što im  nije hobi farbati i piturati, pa bar jednom godišnjeLOLLOL I to radim samaBig%20smile.
Sad će neki reći " I vidi se"LOL.

Nato kakve krasne riječi zboriš, nadam se da to neće biti samo bajka o Šmrcku
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2009 u 20:03
Hvala vam za savjet o Lavandi...znaci i ja bih mogla moju osisati sad u nedjelju,ako stignem...Smile
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2009 u 20:11
Anaida, Hojčeka i Otočiću sad sam se sjetila što se desilo zadnju zimu sa lavandom. Ostala je kakva je, na proljeće sam dugo mislila da je mrtva 100%. Jednu sam izvadila da nešto drugo posadim i vidjela da je korijen živ. Orezala pustila da naraste

Vjerojato moraju ostati grane, jer one kao i hortzenziji u hladnijem podneblju pomognu da preživi.

6. travanj



Nakon porezivanja 16.travanj.



18. svibnja


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 112113114115116 184>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.