Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - dadinicino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


dadinicino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 114115116117118 139>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2013 u 23:17
Da si blize,nestale bi ti te maline,a bome i jagode ne bi stigle sazrijat do krajasmile144
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2013 u 00:53
Vidim da imaš jesensku berbu ljetnog voća, a i cvijeće ti je lijepo ko po ljetu. Bome sam ja danas ubrala par jagoda ali nisu slatke kao u pravo doba, naravno.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2013 u 08:46
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

LeoNata, ova malina me je iznenadila.... na ostalima skoro da više ni lista nema.
Hrastolisna hortenzija je još mala, nadam se da će preživjeti. Već je mogu zamisliti kao veliki grm. Kakav će to prizor biti, sa tim bordo listovima.... 
Nađe se još poneki cvjetak, i u ove dane me posebno raduje. Npr. echium....


Sada mu je cvjet krupniji nego ljetos!


Kako te ne bi radovao, kad je preljep!!!!!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2013 u 19:13
Tikvić Hug
Zaista je prelijep.... i plav!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2013 u 09:17
Prekrasno cvece!!! Iznenadile su me maline i jagode u novembru, pa ti si prava srecnica!!!Divne si poklone dobila, lepo ce krasiti tvoj vrt i kucu!smile79
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 08:30
To su tebe tvoje voćkice od srca nagradile za sav rad i trud uložen oko njih i njihove okoline (mislim na preslatke cvećkice koje ih okružujuSmile)Clap 
A terasaaaaa...ma,obožavam da je posetim i napunim baterije za novi dan Big smilesmile64
Miško i dalje ostaje kod tebe CryLOL jer je pošta ovih dana tako pooštrila stvar da ni koverte više ne daju da idu preko grane,a kamoli paketići UnhappyAngry a baš bih volela da ih isprepadamo mjaukanjem iz kutije LOLLOLsmile78 

The impossible is often the untried.
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 19:19
Dalmacija se preselila u Baranju, jagode, maline  cvijeće, pa jel' gore kod tebe kasno proljeće ili novo godišnje doba u kalendaru, a vidim da i moj ljubimac vrijedno smile49 da ne remeti mir i sklad u dvorištusmile79
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 19:52
Wanessa draga, lijepo je vidjeti da mi svratiš! Hvala ti na komplimentu!
Kažeš da sam sretnica, a moja sestra je rekla da sam 


Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 19:59
Betty, drago mi je kad mi dolepršaš!

Hvala na lijepim riječima! Eh ta granica, baš pravi probleme.... LOL
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 20:02
Aralija, draga moja, izgleda da je ipak novo godišnje doba u kalendaru. Poludilo i vrijeme i mi s njim, jedino se tvoj ljubimac ne da omesti u najvažnijem poslu.....ljenčarenju
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 21:44
Krasan plavi ljepotan Clap
život je more
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2013 u 08:03
Hvala Lantana!
Istina da je ova vrsta echiuma jednogodišnja biljka, ali, tako se uspješno zasijava da se to ni ne primjeti. Dok jedna biljka ostari i odumre, malde samonikle biljčice su već procvale.... i cijele godine mi se plavilo u vrtu.
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2013 u 17:25

Još uvijek praznik za oči u tvom vrtu; a maline, dvorodne i kod mene ih ima sve do mraza, samo od mog Domagoja ne stignem slikati LOL

Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2013 u 18:45
Hortenzijino lisce je stvarno prekrasno u ove jesenske dane. Imas pravo, kakva tek bude kad se razraste. I ja se mogu pohvaliti da sam danas pojela dve cijele maline Smile, ali okus - nikakav.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2013 u 19:30
Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

Samo da prijavim šetnjicu u tvom cvjetnom carstvusmile57 Bravo za vrijednicu s zelenim prstićimaClap
 
Ovo je lijepo rekla Bebolina, ja potpisujem!
Draga dadinice Hug
Rijeka

Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2013 u 21:56
Mora da sam ove godine bila jaaako dobra, jer Djed Mraz je malo poranio!
Istina, nije došao saonicama, nego žutim kombijem i maskiran u poštara, ali ipak smile213
Donio mi je kutiju puuunu svačega...
Uploaded with ImageShack.com

Uploaded with ImageShack.com

Uploaded with ImageShack.com

Anđelka, hvala ti do neba! 


Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2013 u 22:03
Nisa Hug, jesu, dvorodne su.... ali nikako mi nije jasno kako su uspjele promaknuti mojim patuljcima!!

Carol Hug. One maline sa slike sam ipak ja uspjela pojesti i vjeruj mi, bile su fine. Mora da im je pasalo ovo toplo vrijeme.

Miro Hug, drago mi je da si uspjela uloviti malo vremena za šetnju mojim dvorištem. Hvala na komplimentu, a malenom Karlu šaljem pusu.

Drage moje, hvala vam na posjeti smile79
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2013 u 21:05
Kako je danas izgledalo......

Uploaded with ImageShack.com

Uploaded with ImageShack.com

Uploaded with ImageShack.com

Uploaded with ImageShack.com

Uploaded with ImageShack.com
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2013 u 21:10
Još poneki cvijet..... 

Uploaded with ImageShack.com

Uploaded with ImageShack.com

Uploaded with ImageShack.com

Uploaded with ImageShack.com

Uploaded with ImageShack.com

Uploaded with ImageShack.com
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2013 u 21:11
Uploaded with ImageShack.com
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 114115116117118 139>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.