Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali vrt - moja dva kvadrata
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali vrt - moja dva kvadrata

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 115116117118119 176>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2014 u 19:43
Originalno poslano od člana kacunak kacunak napisao:

Aralija, okruzena si ljepotom, zdravim i uredno sortiranim cvijecem! Sve pohvale!

Kacunak sad i bašnisu posloženi po špagici, treba iskoristiti ovo lijepo vrijeme pa se šetaju za suncem
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2014 u 19:45
Originalno poslano od člana ajama ajama napisao:

ženo zar ti hoćeš da mi strada srčeko.
čestitam na tituli,ako ju je tko zaradio onda si to ti


Nemoj draga moja. čuvaj srčeko bit će još proljeća, hvala ti na iskrenoj čestitci
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2014 u 19:50
Originalno poslano od člana miska miska napisao:

Čestitke na tituli a onda i na cvijeću,naravno! 
slinim po tipkovnici dok se ne saberem..
znam da bi klementina rasla kod mene,ali kamo s njom?Balkon bi mi bio još uži,ako ne bi propao od težine
Da si bliže,nestali bi ti ovi ljepotani sa sunčanja na živiciMig


jedna velika, a ovo na živici je i moja novina, shvatila sam da je živica dovoljno čvrsta (zahvljujući MM jer to on isuviše često šiša da je sad tako čvrsta da se nože sjediti na njoj) pa ću na proljeće ponovit experiment dok sunce još nije tako jako , ali onda ću ih naredati ........
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2014 u 19:53
Originalno poslano od člana FLORAMYE FLORAMYE napisao:

Čestitka za 5000 post i novoj cvjetnoj tituli! smile73
 

Wow, jel me moje oči varaju ili sam ja ipak vidjela procvjetane narcise? Predobro...

(Mislim, možda nije dobro, možda je ipak rano, ali ih je svejedno lijepo za vidjeti!)


Hvala ali oči te ne varaju, narcisi cvjetaju više od mjesec dana, tako da sam za Božić imala punu vazu (narvno bijelu koju sam dobila na poklon od sina za Božić) a evo da vidiš


Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2014 u 21:20
procvjetali lanjski ali bojim se da će skončat cvijet sa posolicom koju nosi bura i da im je opstanak upitan??????







Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2014 u 21:25
Ovako je bilo danas sunčanje ispod zida gdje bura ne smeta




Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2014 u 21:31
a vrijeme je sunčano blago meni jer bar u mom kvartu ne stvara štetu samo se osjeća u zraku, niža temp. ali u zavjetrini blagodat




ali zato je jugo bila druga priča ovih dana, fijuče kao da vuci zavijaju!!!!!!!!!!
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2014 u 22:14
Cestitam na 5000-tom postu - wow, ta brojka iz mog danasnjeg kuta izgleda kao nemoguca misija.
 
Divne suncane I rascvjetane slike, ali moj zavodnik je
 
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2014 u 22:44

Još jedna prekrasna tema mi je promaknula  Embarrassed.
Danas sam pogledala prvih 50 stranica i oduševila se, sutra nastavljam dalje !

                     smile55           smile56

U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2014 u 07:17
aralija, čestitam na novoj tituli, sukulenti su ti divni, kao i uvijek
stvarno misliš da će bura naškoditi jaglacima? nadam se da neće jer su ti divni

ako ti pofali bue, svrati do mene, nije ti daleko, ali fijuče... ko i jugo Wink
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2014 u 15:49
koja ljepota u ovoj vedrinismile91
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2014 u 16:17
Kada mi dosadi gledanje kroz prozor u bijelo, bijelo i samo bijelo, doći ću opet k tebi po dozu sunca i šarenila. Heart

Lijepo je vidjeti kako se trudiš oko svojih zelenih prijatelja, omogućavaš im da uživaju u svakoj zraci zimskoga sunca. Treba sve to premještati, seljakati, spremati... Clap
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
Miranda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 1263
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miranda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2014 u 17:16
smile219 Pozdrav!!!
 Ja prošetala,sve pogledala i sad izgledam ovako smile103!!! Koliko ljepote... sve tako skladno, lijepo, uredno!  Biljke su ti savršene !
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2014 u 22:00
Došla sam malo uhvatiti sunca,a ono cvijeće kao u proljeće.Moje u toj fazi neće biti još bar 2 mjeseca.A sukulenti....divno.
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2014 u 18:44
Anastazija dobro došla u moj skromni vrt

Natalija

Blue sky eto opet vedrine danas

desert rose a ja se jučer ponadala da če biti bjelina i kod nas ali ćorak, čak sam i buce izvadila iz naftalina

Miranda dobro došla u moje skromno carstvo

Camellia svrati malo na sunce, tebi to nije bar teško, dobit ćeš boju vjeruj mi
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2014 u 18:49
Kod nas prekjučer i jučer najavljivali snijeg, a ja vjerujući prognostičarim ostala kući i cijeli dan zavijala , povijala a ono ćorak, od snijega ni s , samo mi je žao buca koje pripremih a ono opet idu u naftalin.

Ovako to izgleda danas (samo djelić koreografije)







Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2014 u 18:53
Ovo je samo djelić pa da ne zatrpavam

a danas opet sunce i +10 i sučanje da se bolje cvijeta











Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2014 u 18:54






sunčanje godi



Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2014 u 19:00
ciklame subile zarasle u djetelinu i danas kad sam ih se sjetila imam što vidjeti





Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2014 u 19:04
a sad nešto što se vjerovatno ne pokazuj ali ja hoću , ubacila u kuću reda više nije bilo samo da se skloni od snijega i minusa








Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 115116117118119 176>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.