Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt za  dušu by Free
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt za dušu by Free

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 116117118119120 251>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2011 u 12:51
Slikice kao bonbončeki!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2011 u 13:09
Natay, kad operem rublje, osušim, ispeglam, skuham ručak za moju sedmočlanu obitelj, prošetam pse, uredim povrtnjak....svaki slobodan trenutak provedem u vrtu!!!  Ako si mislila koliko radim u vrtu, sada jako malo!!  Jer, sve je zasađeno, nahranjeno, zaliveno i sada gledam plodove mog rada od 3. mjeseca !!!!  I imam jako puno vremena uživati u tim trenucima!!

 Jučer sam upelcala u staklenik novih 105 ruža, iz najljepšeg ružičnjaka na CIF-u, naravno malog kaktusa!!!  Ajde, evo i slikica, da ne misliš da lažem ili pretjerujem, dakako staklenik je duplo veći od onog od lani!!!



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Naravno, cvijetove sam ostavila samo radi potreba slikanja, da znam redosljed kakva je koja ružica, jer ja sam lumen za posaditi 3 bijele jedna kraj druge!!!


Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2011 u 14:20
Free, divno je šetati tvojim vrtekom!
Sve je tako lijepo, puno boja i oblika! 
 
           smile79
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2011 u 14:42
Kako ti je vrt svjež i pun boja.
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2011 u 08:43
Prekrasno si ovoaj staklenik uredila,već mogu zamislit za koju godinu tvoj ružićnjak.

“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2011 u 09:05
Doista prekrasan ruzinjak,pretpostavljam da imas veliko zemljite kad bus ih imala di zasaditi.Pomalo sam ljubomorna kod tebe sve zeleno a kod mene sve pozutilo.Vidi se trud .:-)
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2011 u 19:48
Da nisam bila u tvom vrtu,rekla bi da slikaš od svih susjeda toliko lijepog cvijeća imašClap
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2011 u 01:19
Mali kaktusić, svi susjedi u selu zajedno nemaju toliko cvijeća kao ja!!!  Tako da je dobro da netko dođe u šetnju uživo te vidi moje biljčice i da zbilja ne ispadne da slikam tuđe cvijeće!!  smile78

Lijepo molim, dobru forumašicu, koja je naručila adeniume i pošiljku podijelila samnom (uz sudjelovanje u troškovima pošiljke), a iz okolice Koprivnice je,da mi se javi, jer.....smile107sorry   nehotice sam izbrisala sve iz sandućića, tuka jedna, a sjetiti se ne mogu tko je (zato velim da imam problema s onim švabom kaj skrivastvari po kućama)   !!!!  Javiii se, molim!!!smile43
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2011 u 07:50
 smile71smile79
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2011 u 10:27
svidja mi se tvoj vrt u ovom izdanju,a anemone su prave jesenje ljepotice
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2011 u 23:20
Pravo cvjetno carstvo, morala sam dugo šetati da sve polovim, bravo majstorice, ide to tebi Clap
život je more
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2011 u 22:44
Kod nas berbe u punom zamahu a sada kao odmor u Ivaniću, pa malo svraćam na ovo mjesto!!  Hvala vama koje tako vrijedno šetate svim CIF-ovim cvijetnjacima!!!smile79
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2011 u 15:59
evo da stavim par sunčanih slikica dok ima sunca, nešto copraju da bu sunce nestalo krajem tjedna!!!


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Lila monarda od Nataly, razbujala se, narasla, ali od cvijetića ni "C", dok je crvena monarda bila sva u cvijetu!!

Uploaded with ImageShack.us


Mirina jukica, lijepo narasla!!!

Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us



Sve više mi moj kamenjar lići na raj za puževe, a kaj bu kad počnu kiše????

Uploaded with ImageShack.us


Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2011 u 16:14
Svaka je šetnjica tvojim carstvom...prekrasna, puna sunca i veselog cvijećaClap
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2011 u 16:18
Hvala ti, Bebi!!!  Drago mi je da ti se dopada!!!smile78
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2011 u 16:30

A ove krasotice mi je poslala Bebolina:



Uploaded with ImageShack.us
Njezina prekrasna dalija!!



Uploaded with ImageShack.us

Prelijepi amarilisi, klematis s plavim duplim cvijetovima, reznice fuksija, bogica, sjemenke ukrasne trešnjice, Tajlandski tulipan,  reznice jasmina koji miriše cijelim Rovinjom,



Uploaded with ImageShack.us

A ova šaka latica bugice mi uljepšava jutarnje kave, boja je još ista, nakon tjedan dana!!



Uploaded with ImageShack.us
I poslala mi je visoku bananu!!   To mi je bila tiha patnja, sada mi se željica ispunila!!!

Bebi, hvala ti na volji i želji za podijeliti svoje biljčice!!  Još da ti mogu uzvratiti, nitko sretniji od mene!!  

Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2011 u 16:52


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us



Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2011 u 16:57


Uploaded with ImageShack.us

Slapovi Anaidinog puzajučeg zvjezdana se prelijevaju iz mojeg kamenjara!!!


Uploaded with ImageShack.us

Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2011 u 17:00


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2011 u 17:06


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Jing jang by Free!!!

Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 116117118119120 251>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.