Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 117118119120121 260>
Korisnik
Poruka
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 10:50
Danas je kod nas ujutro bilo mraza....sad je sunčano, ali nije baš neka vrućina....LOLLOLLOL....malo se štipa za nos!
....ali ružice se nedaju....evo ih nekoliko današnjih....
 
mnogocvjetnica Lili Marlene
 
penjačica Colette
 
čajevka Duftrausch
 
čajevka Kaiser Farah
 
penjačica Decor
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 10:51
Ma boli glava od ove ljepote -dosta je bolan -smile232
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 10:52
Otok Big%20smile....bude ona otvorila svoj cvijet....što kasnije otvori, duže će trajat....meni je i ovako lijepa....stvarno nešto posebno!
 
Naravno Niho.....nema do tvoje cikasice!!!.....pa to svi znamo....tvoja nije za usporedbu..ona je ionako misica van svake konkurencije...LOLWink
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 10:54
smile156 Napokon si priznala porazsmile79
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 10:55
Zašto ja volim begonije semperflorens....iz više razloga...zato što cvatu od 4. do 11. mjeseca...zato što su nezahtjevne i vrlo dekorativne i zato što više od pola godine ukrašavaju moj vrt.....evo moje male fontanice danas...makar je noćas bilo mraza....još joj nije naštetilo....ista je situacija i u cvjetnom stupu i u velikoj fontani!
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 10:57
LOL
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

smile156 Napokon si priznala porazsmile79
Nisam sad priznala poraz Niho....ja sam odmah "skrušeno" priznala da je tome tako! Šta jest...jest....jel tako Otok? LOLLOL
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 11:01
Htjela sam vam pokazati i nešto slikica od jučer navečer, a koje nisam uspjela jučer postaviti na forum jer je server nešto "štekao"...
 
bila sam jučer u MBM u Lučkom...dakle...to bi svatko tko ima prilike trebao vidjeti! Bila sam karakter (Alisa..ipak sam morala nešto kupiti, dobro si rekla....LOL) i kupila sam samo jednu tamno rozu Laterstroemiju i nekoliko ukrasnih teglica.....evo ulova
 
Lagerstroemia "Petit Red"
 
 
 
...i 6 ukrasnih teglica ovog tipa.....3 zelene i 3 žute
 
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 11:01
A ne, ja se ne predajem jer Niho još uvijek nezna da li je njezina cikasica muško ili žensko, pa prema tome nezna da li je miss ili mister
smile196
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 11:03
smile39
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Zašto ja volim begonije semperflorens....iz više razloga...zato što cvatu od 4. do 11. mjeseca...zato što su nezahtjevne i vrlo dekorativne i zato što više od pola godine ukrašavaju moj vrt.....evo moje male fontanice danas...makar je noćas bilo mraza....još joj nije naštetilo....ista je situacija i u cvjetnom stupu i u velikoj fontani!
:::Ovo se daljene može gledatismile39-odoh ja -------smile115
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 11:05
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

A ne, ja se ne predajem jer Niho još uvijek nezna da li je njezina cikasica muško ili žensko, pa prema tome nezna da li je miss ili mister
smile196
--  smile143-jeli muško ili žensko -pa nema ja----------smile156-ma idem tražiti ako ne bude ništa staviću ona svoja da se vidi da imam jedno još muškosmile156
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 11:10
I još par fotki iz zimovališta od jučer navečer....
 
jacaranda, pandorea i tri necvjetajuće passiflore....pandorei nešto posvjetlili listići....dajte savjet brzo...šta joj je sirotoj!
 
twister....visi na spravi za vježbanje....fino dođe do izražaja LOLLOLLOL....evo neke koristi od sprave....
 
a Bromi-brugmansija otvara nove cvjetove...ova su se dva otvorila jučer u zatvorenom prostoru....a tako jako miriši da je cijeli kat zamirišala
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 11:11
ruže su božanstvene..a vidim da si se fino i ponovila,neznam iskreno šta joj je moja je vani u zemlji i nikakva je ,Lantana ima krasnu možda ti ona zna bolje te savijetovati,možda zato jer si ju stavila unutra,meni je bilo palo većina listova  prek zime..fakat neznam
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 11:19
Hvala Duda što si se javila.....znači ako padne list, to neće ništa smetati? Mojoj još nisu počeli opadati listovi, samo je boja lista za koju nijansu svjetlija, listovi su čvrsti....možda joj fali željeza....budem joj probala malo dati....prihranu je dobila....stvarno zeznam, a i tegla joj je mislim još dobra...ili da možda presadim u još veću...ali opet to ne bi prije proljeća! Lantana mislim da ima podraneu...a ne pandoreu...ali vjerojatno će se javiti kad pročita ovo! Ona bi sigurno mogla znati šta joj fali sirotoj!  Joj....samo da sve bude u redu s njom! Drži fige!...mazim je i pazim ko kap vode na dlanu!....em mi je prelijepa, em mi je dragi poklon od tebe! smile79
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 13:16
Auuuu Flavijica, ne znam čije su begonije ljepše. I moje su papale ur.7
Pala sam sa stolice kad sam vidjela begonijice u tim posudama na kat.
Ali i sve drugo je smile227smile39
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 13:35
ahaaaa tek mi je sad jasno čemu služe sprave za vježbanje...da se cvijećke objese na njih LOLWink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 13:45
Male begonijice su preslatke,tak su nezahtjevne ,a uvijek lijepe.
Reci,budeš ti na proljeće rezala bungenviliju.
Ja sam čitala da se mora rezat al ja bi rađe poslije zime ,sad mi je žal da ju režem kad još cvate.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 13:53
Bok Smrckić...hvala ti na pohvali....a jesi vidla kak tim begonijicama malo treba....malo vodice i malo ureice...i one sretne i zadovoljne! love%20couple%2003...je dobar ovaj smajlić.....skoro sam ti sad "zalijepila" jedan interesantni...sam sam fala bogu na vrijeme skužila njegov prosti prst...pa sam odustala....smileys%20fun%2015
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 13:59
Konti...si vidla....konačno i jedna sprava ima svoju uporabnu vrijednost....Wink
 
Štefek,hvala na pohvali za begonijice, a bugice ti ja sređujem po slijedećem sistemu: pričekaš da ocvatu i onda uvijek odrežeš te ocvjetale grane za 1/3....meni je isto bilo žao kad sam rezala...ali onda jednostavno popikaš par reznica...nikad se nezna...bit će ti lakše, a meni su jedno dvije tri reznice od rezidbe u 7.  mjesecu još žive...i puštaju čak i koji listić....hoće li išta bit od toga vidjet ćemo! ...a samo sam ih onako bez veze piknula! Wink
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 14:02
Treba ovo sve stići pročitati. Ma što da kažem opet pohvale, prekrasna lagestroemija, a pitari super, oni moji pelceri su ti od roza lagestroemije, tako da imaš različite. Nisam neki stručnjak, ali ova pandorea ti žuti zato što već nema toliko svjetlosti koliko je imala vani, kao i mnoge biljke koje uneseš u zatvorenu prostoriju, a prirodno ima je da budu vani, to je moje skromno mišljenje Embarrassed
život je more
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 14:05
Nije se to samo tebi desilo . I ja sam jednom htjela da pošaljem
 veselu bananu, al sam prije slanja vidjela detalj na njoj i pokrete koji ne odaju veselje Shocked. Slično ovome, ali malo drugačije:banana: . Kad radimo na brzinu i kuhamo ručakLOL
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 117118119120121 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.