Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - enrikova nona - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


enrikova nona - moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 117118119120121 221>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2013 u 10:15
i kod tebe buknulo naglo s cvjetanjemClap
buba-mara je uistinu znak sreće i radosti, to sam sigurnaBig%20smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2013 u 20:10
e baš volim kad danima kasnim u razgledavanje... to znači puuuno uživanja u divnim slikama. Baš je lijepo krenulo i kjod tebe draga nona.

smile78
belica,zagreb
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2013 u 00:12
Usprkos kišnom vremenu, lijepo ti se vrt rascvjetao, a i drač po livadama je lijepi kad se malo bolje pogleda. Kod nas je do neki dan bilo isto tako vlažno i šljapkavo, a danas bi mogla zalijevati kak su sunce i vjetar osušili zemlju. Tvrda je ko beton, tak da motika samo odskoči.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2013 u 01:15
Cvijet nad cvijetom i to u svim bojama ! Predivno !      rosen-0198.gif%20von%20123gif.de%20Download%20&%20Grußkartenversand
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2013 u 20:42
drage i mile moje šetate vi kod mene Hugsmile79
danas smo se konačno malo odmorili pa sam poslikala nešto za one koji navrate, naime 17 mi je umrla svekrva 94.g., 19 smo ju sahranili, karmine smo imali u našem dvorištu bilo je preko 50 ljudi, a zvijezda dana je bila moja mahonija , tako je mirisala i lijepo izgledala na zelenoj travi da su se svi divili, a nekima sam i grane rezala za pelcanje


neznam kako je kod vas ali kod mene ovih dana voće je toliko procvjetalo da mi oduzima dah i ne mogu ga se nagledati, danas moja krupna višnja

i Tara je oduševljena

pa neka rana kruška


<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2013 u 20:53
Saućešće tvom mužu i tebi,vidjela sam da ste jučer ujutro već bili na selu,išla sam u OS.krasno ti je u dvorištu i prelijepa unućica  smile78
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2013 u 20:57
štefice.n hvala ti , spavali smo tamo, trebala si navratiti na povratku Hug
u hladu na dijelu livade koju sin nije uspio pokositi uhvatila sam ove nove zgodne cvjetiće

pupovi glicinije su svaki dan za centimetar duži

ove godine su mi tulipani nešto loši ova tri žuta

i ovaj roza -crveni

brunera


<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2013 u 21:22
...dugo me nije bilo u tvom predivnom vrtu...mirisnom vrtu...baš su se lijepo pootvarale i voćke i cvjećke!

No, slika za plus pet mi je danas Tara u voćnjaku!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2013 u 21:53
Mahonija je fenomenalna !!!
A nemoj mi reć da je Tara već tolika ?
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2013 u 22:40
Mahonija Thumbs%20Up ali Tarica je smile120lijepo proljeće stiže i kod tebe
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 08:49
Lovro Hug
Glikica Hugti znaš da te očekujem
aralija Hug
dugo je bila zima i nikako da procvjetaju biljke, međutim sad kad je ugrijalo sve se odvija expres ,npr ova mini perunika tu je pup a nakon dva sata je bila rascvjetana isto tako i bijele ljubičice


lunaria mi je u aleji ruža a u pozadini moj povrtnjak koji tek popodne idemo frezat i sadit i sijat


<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 09:33
Znam, planiram doći u Brod onaj vikend kad je sajam, pa se nadam da ćemo se vidjeti.....konačno !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 09:33
Zao mi je zbog tvoje svekrve...Ali, zivot ide dalje.
Mahonija je prekrasna,i ostale biljke koje sam videla u tvom vrtu,ali je najlepsi cvetic u tvome vrtu svakako - Tara! Dusica mala,ona se vec sprema da "bere" kruskice!
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 11:57
Ja mislim da je tvoja mahonia najljepša na forumu Thumbs%20Up
Oduševili su me i tvoji šatirani bijelo-žuti narcisi, stvarno su prekrasni !!
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 13:48
sve se probudilo kod tebe     i sve je lipo...ali Tara je najlipši cvit u tvom vrtu
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 14:33
smile78
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2013 u 10:41
Glikica, Wanessa, korijenko, 11111, Mari,5510 Hug
moram vam napisati koliko je velik utjecaj medija na nas što uostalom i sami znate, moja djeca gledala vrtlaricu i prilog o zimzelenu, vinci i skuže kako i to mama ima godinama i sad im je divna, krasna i treba ju što više raširiti Wink, imam ju posađenu uz ogradu po kojoj rastu plavi clematis i naranđasta ruža penjačica , zimzelen je u podnožju jedno 2m2, međutim u sredini često leže Boa i Rea i na tom mjestu je osušen i sad su i to primjetili i čim se ove dvije približe tjeraju ih LOL

<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2013 u 21:28
Sve je lijepo kod tebe,ali ovaj cvijetak u kapici sa mašnicom je najljepši,nemogu odoliti smile94
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2013 u 10:25
Jaco123 smile78

<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2013 u 10:39
Draga Nona!
Mahonija je svojom ljepotom ispratila tvoju svekrvu našem Nebeskom Ocu.
 
A unučica Tara vaš je mali anđelčić, zaista je već velika djevojčica!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 117118119120121 221>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,500 sekundi.