Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kod Josipe u vrtu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kod Josipe u vrtu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 92>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2014 u 11:19
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

...ne mogu a da ne primijetim i kometiram vrlo originalne i jaaako zgodno ukrašene teglice i zanima tko je zaslužan za to...čestitam na idejiClapClapClap...

...Josipa, pronašla si pravo mjesto za sukulente, tu će im biti zaista odlično, puno svjetla imaju...samo ih nemoj zalijevati neko vrijeme dok se ne ukorijene...
sarice,samo bijeli marker i nacrtaš nešto...smajlica ili neki lik...naj obicniji tanki kalici sto kupujemo u njima....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2014 u 11:23
Originalno poslano od člana temzi temzi napisao:

Krasne nove biljčice, super si ih smjestila...vjerujem da je bio pravi užitak u sadnji tih malih čudesnih "stvorenja"...neka ti divno rastu i uveseljavaju te!!!
jako sam nestrpljiva da se sto vise rasire..u grmove sam stavila uz stazu neka jos porastu...lako ćemo ih prebaciti kad se razviju...
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2014 u 11:28
Josipa draga, za samo nekoliko dana ti si napravila potpuni make-over. Na sigurnom će prezimiti, a onda jedva čekam proljeće da nam pokažeš slikice. Jedino ti vrijeme baš ne ide na ruku, jesi obula gumene čizme ? Lijepe misli šaljem ti iz Posavine ! Hug
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2014 u 11:36
Originalno poslano od člana rajski vrtovi rajski vrtovi napisao:

Josipa draga, za samo nekoliko dana ti si napravila potpuni make-over. Na sigurnom će prezimiti, a onda jedva čekam proljeće da nam pokažeš slikice. Jedino ti vrijeme baš ne ide na ruku, jesi obula gumene čizme ? Lijepe misli šaljem ti iz Posavine ! Hug
jos ima posla sad skuham nesto pa van...ali prvo ću objaviti nekoliko koje nisam sinoć mogla već je mračak bio...hvala ti na ohrabrenju...znaš da me brat grdi jučer da previše radim...ne razumije..mnoge žene ne razumiju a ne muški....ja se opuštam...hvala na ohrabrenju...smile91
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2014 u 11:57
moji novi sukulentići...zahvaljujući cameliji....stvarno nezna se koji je ljepši i zdraviji....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2014 u 12:22
menta..malo je usahnula pase joj sto nema jakog sunca al bio je zdrav korjen pa ce ona brzo ustati..lovor ce da se digne on je zdrav i odporan...ajuga samo neka se širi...kopriva još malo i cijetati će..ovaj ne
znam kako se zove...lijepo se širi...smile180molim vas nemojte mi zamjeriti gramatičke greške ili ako sam neko ime pogrešno napisala...
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2014 u 12:37
ovo je taj zid koji je kod brata iza kuće za kojeg trebam visoko i široko cviječe sve je tek zasadjeno pa izgleda sa se suši...ali vide se mladice u proljeće ono buknuti....
Na vrh
Miranda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 1263
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miranda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2014 u 14:06
Ma bravo vrijedna vrtlarice!!!

Baš si lijepo smjestila sve biljčice! Thumbs Up
Preslatki su mi sukulentići,teglice,polica.....ma sve!!!!
Vidi se da uživaš. Čak si i po mraku fotkala! Clap

Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2014 u 14:53

To ti je bila super ideja da teglice ukrasiš smajlićima  Clap.
A i vrt se ubrzano popunjava, stvarno si bila vrijedna !
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2014 u 16:25
Originalno poslano od člana Miranda Miranda napisao:

Ma bravo vrijedna vrtlarice!!!

Baš si lijepo smjestila sve biljčice! Thumbs Up
Preslatki su mi sukulentići,teglice,polica.....ma sve!!!!
Vidi se da uživaš. Čak si i po mraku fotkala! Clap

a jos  bi ja svega al neide brzo...moram pomalo...a dobro je ispalo da..smile80
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2014 u 16:28
Originalno poslano od člana Anastazija_ Anastazija_ napisao:


To ti je bila super ideja da teglice ukrasiš smajlićima  Clap.
A i vrt se ubrzano popunjava, stvarno si bila vrijedna !
a volim ja ctkati...i po garazi sam...ako uspijemo kapiju obojati od vremena i nju cu malo ukrasiti...nekad kad su klinci bili klinci imala sam vise volje sad se sve to polako vraca...hvala Bogu...smile106
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2014 u 21:57
Vidi se da uređuješ svoj vrt s ljubavlju. Sukulenti i teglice sa smajlićima i mene su oduševile.
Sutra je novi dan.
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2014 u 08:52
Originalno poslano od člana Miranda Miranda napisao:

Ma bravo vrijedna vrtlarice!!!

Baš si lijepo smjestila sve biljčice! Thumbs Up
Preslatki su mi sukulentići,teglice,polica.....ma sve!!!!
Vidi se da uživaš. Čak si i po mraku fotkala! Clap

je bas uživam...svakakve ideje imam...dobila sam raznog sjemena..jedva čekam proljeće da se sve razviije...bit ce to vrt pun cvijeća ....Thumbs Up
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2014 u 08:54
Originalno poslano od člana lucy lucy napisao:

Vidi se da uređuješ svoj vrt s ljubavlju. Sukulenti i teglice sa smajlićima i mene su oduševile.
nista posebno...obični kalići pa reko malo da nisu samo crni...hahha...Wink
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2014 u 08:58
Originalno poslano od člana Anastazija_ Anastazija_ napisao:


To ti je bila super ideja da teglice ukrasiš smajlićima  Clap.
A i vrt se ubrzano popunjava, stvarno si bila vrijedna !
hvala anastazija...svega pomalo bilo...pa ste me vi moje forumašice nagradile sa sadnicama...posao nije tezak kad se voli...a ja puna ideja...samo da je zdravlja...bit ce to ljepo dvoriste...smile79
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2014 u 09:51
moja ndovrsena stazica...
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2014 u 10:05
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2014 u 10:53
evo mene opet..cvijet za cvijetom...milina...
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2014 u 10:57
]moje najdraze kucanice....
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2014 u 11:59
Divota, draga Josipo... neko me vrijeme nije bilo kod tebe, a dočeka me pravo cvjetno carstvo. Posebno me raduje kada vidim prijateljstvo ovog našeg foruma na djelu. Heart Moram te pitati odmaraš li kada? Embarrassed Jer ovo sve je trebalo uspjeti zasaditi... Joj, već mogu zamisliti novo proljeće u tvom vrtu, a tek ljeto - rascvjetano i šareno...smile79
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 92>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.