Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Detalji iz mog vrta
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Detalji iz mog vrta

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 39>
Korisnik
Poruka
MARKEZIT View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 301
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MARKEZIT Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2008 u 21:48
prava fantazija
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2008 u 22:27
a di su nove slikice ?  Smile
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2008 u 14:17
a i ja svratila s tom namerom,da vidm ima li sta novoga...
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2008 u 00:12
Konačno sam uhvatila vremena za nove fotkice...toliko o godišnjem odmoru...uvijek nekog posla...


kokotići











kana...naravno, sad se već skroz otvorio cvijet...ne stignem sve u jedan dan...snimiti i postaviti...











oleandri











lantana





hosta, u kutiji, na terasi





hortenzija, fuksija, vodenika, astilba





još jedan zeleni kutak





sobno cvijeće na ljetovanju





ajuga





tamjan





carsko oko











i za kraj...svašta nešto




I to je samo dio svega i svačega u mom vrtu...puno je kiše, sve brzo raste, pa tako i trava, koju treba kositi, korov..."rastu" i nametnici na lišću, a dok sve to riješim ostane mi malo vremena za fotoaparat...Sve već znate i sami. Ima tu još dosta materijala za snimanje, a o tome nekom drugom prilikom...sad je već kasno, sjedim na terasi i moram priznati da su mi se noge zaledile...nije baš toplo po noći, ali ljepše se spava. Laku noć!








Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2008 u 08:48
Moram lantanu izdvojiti,obožavam je a nikako da nabavim bilo kakvu.Crvenu još nisam ni vidjela.Fenomenalna je,ma sve jesmile64
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2008 u 10:09
koliko toga ima...a sve prelijepo Smile Clap
a one crvene kutije...jeste sami pravili.....s čim je iznutra zaštićeno ?
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2008 u 11:07
Sviđa mi se da kod tebe i sobno bilje ide na ljetovanje! Mislim da uživa više nego da je unutra! Bravo, sve je jako lijepo!
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2008 u 11:40
    Pa kroz ovu šumu od cvijeća se čovjek mooooooora dobro osijećati, smile76o kakve boje, kakvi mirisi se tu osjećaju, dekoracija  i ugođaji su fenomenalni to je pravo mjesto za opuštanje duše i tijela. smile141
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2008 u 13:36
Danas sam uspjela napraviti par snimaka...laptop me zeza...pregrijava se, gubi kontakt...zreo za mirovinu. Nadam se da ću uspjeti postavti fotkice prije nego opet zašteka.


kana








asarina








ukrasna trava






ljetni jorgovan





Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2008 u 15:09
I još malo detalja iz mog vrta


krumpirko





scabiosa





rudbekija








nešto žuto





a ovako napreduje delonix regia







Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2008 u 15:44
bravo za sve....a drvce baš lijepo raste....nadam se da je prošla kritičnu fazu i da će sad narasti veeeeeelika Smile
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2008 u 17:30
    zapela mi je za oko delonix regia tako djeluje krhko, prozraćno i naravno lipo
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2008 u 17:51
sve ti je krasno!
Na vrh
Cvita View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 261
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2008 u 19:30

Upravo sam pregledala sve slikice. Za tvoj vrt nemam riječi, osim ... sve je savršeno, a za trud  smile211!!!

Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2008 u 19:43
Originalno poslano od člana iris iris napisao:


a one crvene kutije...jeste sami pravili.....s čim je iznutra zaštićeno ?



Sami smo napravili sve što se vidi, uključujući i te kutije...iznutra je stiropor, što je vrlo praktično jer zemlja ne "bježi" van, a dobra je zaštita tjekom zime.




Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2008 u 19:58
stiropor...odlična ideja...jednom ću je primjeniti Smile
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2008 u 21:31
Sve mi je tako zgodno da ne mogu ništa posebno izdvojiti
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2008 u 22:46
Prekrasno...neznam što bih sve izdvojila, baš sve supersmile89
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2008 u 12:30
Sve mi je prelijepo, ali nisam znala da kana ima ovako lijepe cvjetove!!!
 
Tu je uloženo jako puno truda, hvala ti za ideju sa stiroporom, jer i ja imam nešto u vidu napraviti ali nisam znala s čime obložiti iznutra???
Super, hvala ti ...
Na vrh
ljubica View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 48
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljubica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2008 u 12:51
Dada tako je sve predivno !
ako sam dobro skužila da si na godišnjem , pa bio bi red da već jednom popijemo tu kavu . svejedno gdje . imam neku biljkicu slična je tvojoj deloksici,  voljela bi da je ti vidiš vjerovatno se bolje kužiš , ma sigurno se bolje kužiš !- ti si stručnjak
nije albicija  a neznam što je, dobila sam sjeme i rekli su mi da je -neko drvo što cvjeta crveno...
Pa hajde navrati jedno popodne na kavicu i  čekaju te hoste šarene.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.