Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Katružin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Katružin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 37>
Korisnik
Poruka
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 12:49
kod mene je nesto slicno bilo prosle godine,tako da te shvatam ,i tacno si rekla da ces cvece kupiti,a voce i povrtnjak je stvarno tesko obnoviti.
i hoya je bas dobro rekla "Svo zlo s tim"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 13:43
Katruža prvo sam gledala tvoje lijepo cvijeće: ruže, bugenviliju božure... i onda dođem do slika katastrofe.
Skoro sam se rasplakala!!! Strašno je gledati kako ti se pred očima uništava sav trud koji si uložila u svoj vrt.
Ali samo si reci : Bogu hvala, svi smo živi...
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 14:26
draga moja baš mi je žao tvoga divnog cvijeća, ali mi mo tu i ako ti ikako mogu pomoći javi se da ti pošaljem nešto od moga cvijeća da malo umanjim bol za svim divnim ružama,božurima.....

smile64nadam se da će uskoro biti ovako
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 14:50
Uf, kad čovjek samo gleda ove slike, naježi se od muke, a kamoli kad se takvo nešto dogodi....ali tu pomoći nema...to je priroda i protiv nje se čovjek ne može boriti. Ostaje se samo nadati da će se dio bilja ipak oporaviti i da šteta ipak neće biti toliko velika koliko se sada čini! smile43
Na vrh
katruža View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 787
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katruža Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 15:05
Hvala vam svima, no ja se ni ne sekiram previše, jer to što je, ne mogu promijeniti ,a ionako su mi svi govorili da imam preveliki vrt , nešto će ostati, nešto ću dosaditi ,ma bit će dovoljno!Smile
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 15:07
Katruža žao mi je šta te strefilo, izgleda da je sve uništeno, no kako ti sama kažeš "fala Bogu da kući nije ništa", nadam da će priroda kako je uništila tako bar nešto i popraviti.
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 16:30
Ovo je prestrašno katružo! Priroda ponekad se pregrubo našali.............Cry
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 19:11
Katruža, ovo je katastrofa, baš mi je žao. Vratila sam se par stranica unatrag do 1.6. kada je povrtnjak izgledao kao iz reklama za zdravo i prirodno, domaće...., a danas jad i bijeda Cry.
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 20:14
Mislila sam ti ponuditi jedno široko rame za plakanje no vidim da si genijalka i prihvatila nepromjenjivo i ne kukaš. Cijelo vrijeme od kad sam na Forumu uspoređujem kako je bilo kad sam prvi puta nešto radila, kad sam prvi puta nešto vidjela i sviđa mi se ta mogućnost uspoređivanja, vraćanja u poršlost,  ma ne sviđala mi se do danas. Danas kad sam ponovno pogledala tu strahotu od prirodnog bijesa u tvom vrtu, pa onda pomislila kako je sve oko tebe takvo odlučila sam da to više ne gledam jer je prestrašno, mene boli srce i kao što društvo veli - suze same teku. Šaljem t jedan veeeeliki zagrljaj!
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 21:10
katruža....šta reči na ovako nešto, koliko trude, koliko muke i veselja nad tim divnim biljkama uništeno u trenu.....šta god da kažem nemože opisati tu strahotu...vidim da se odlično držiš iako bi ja osobno plakala kao da me neko kolje...nadam se da će priroda ovaj put pokazati svoju dobru ćud i omogućiti barem vrtu da se oporavi...držim fige da sve do jedne biljke da sve od sebe i iznenadi te snagom svoje ljepote
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
zagorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 688
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zagorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 21:12
strašno. šta drugo reći. kod mene je tuča bila 30.04. bilo je štete al ne velike kad nije još ništ praf u vrtu ni izašlo ni izraslo. ali ovo... za plakati... i dobro veliš; ne dao Bog večeg zla
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 21:13
Katruža vidjela sam što je sve učinjeno - strašno, to je ono ružno lice prirode, no uopće ne sumnjam da će tvoj vrt opet izgledati kao prije - nema druge - život je vječna borba.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 21:32
katruža stvarno je potuklo uzasno....nemogu vjerovati koje nevrijeme...  samo se ti drzi,bitno da je kuca ok...uzas je za sav trud koji si ulozila al nazalost priroda moze biti itekako okrutna... ako mozemo pomoci cemo ti...
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 22:42
Stvarno grozno...ja stvarno imam sreće što me ovakva katastrofa uvijek nekako izbjegne...ono što mi je grom učinio financijsku štetu nije mu uopće previše boljelo, niti mi nije sad previše toga uništilo, ali da mi se desi što se kod tebe desilo....e to bi me jako boljeloBroken%20Heart
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 22:54
Gledala sam na TV i odmah sam pomislila da li je nekome od forumaša tuča uništila vrt i evo čitam i gledam kako je kod tebe bilo. Nećeš vjerovati, ali kod mene je prije tri godine bilo jako slično usred ljeta, kraj 8 mj., trajalo je dobrih 12 minuta, što je jako puno, a trava je pobjelila. Kad se sve smirilo, samo sam otkinula ono što je oštećeno i veliki dio se sam obnovio. Želim ti da se što prije vrati onaj stari sjaj vrta.
život je more
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 09:41
nemožemo ni zamisliti što sve priroda može uraditi, ali vidi se da je katruža prihvatila to onak - kak treba: što je tu je - tu si nemožeš pomoći ali ispraviti se da i zato samo naprijed u nove radove i prkositi ovoj lošoj strani prirode
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 10:18
Stvarno si se trudila i naradila da ti vrt i povrtnjak izgledaju predivno, i sad sve ode...stvarno šteta...Cry
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
cvetlin View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 714
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvetlin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 14:11

Stvarno srašno,drž se draga. Baš prije par dana se moj brat vozio kroz Međimurje i veli da vidiš koja ljepota sve obrađeno,sve milina za gledat i gle sad  zakaj se tuča morala baš tam zasipat Disapprove

Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 15:41
ajme koja šteta Unhappy ali možda se ipak još nešto od toga da spasiti ili se oporavi Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2009 u 17:36
Evo se javljam s distancom od nekoliko dana. Kad sam prvi puta pogledala fotografije nereda i štete koje je učinilo nevrijeme tvom vrtu i voćnjaku zanijemila sam. Nisam ti mogla ni znala napisati utjehu, svjesna da je šteta velika, da je besmisleno jadikovati, već da se samo tužno može zaključiti da je vrijeme postalo nepredvidivo, a da prognoza odluja znači nedaće od kojih se strepi.
Žao mi je zbog sviju čiji su vrtovi, polja, vinogradi nastradali kao i tvoj, koji su pretrpjeli štetu, čiji su trud i muka uništeni vjetrom i tučom.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 37>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.