Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Decoupage-salvetna tehnika-naši radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Decoupage-salvetna tehnika-naši radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 34>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 09:10
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 09:10
proljece, da li je okvir na kvadratice ili kako si ih dobila? od cega je - drvo, plastika, keramika? izgleda famozno, kajo mi se svidja.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 09:11
Ovo je poklopac jedne limene kutije za kolače ili bilo što drugo....
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 09:13
Ah da, Šefi moja tegla ova gore koju sam  pravila ne pušta- drži kao prava....a još je tempera temeljna boja, tako da ne znam šta se sa tvojom dogodilo....
Vjerojatno je do materijala koji smo koristile...
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 09:18
proljeće, ona rama je mrak! i mene zanima odgovor na isto pitanje kao i ninochkuSmile pretpostavljam da je mladi ljepotan tvoj 5 godišnjak?
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 09:23
Ovako curke,
taj okvir za mene ima jako veliku sentimentalnu vrijednost (dobila sam ga na poklon dok sam još živjela u Njemačkoj) i onda sam si mislila, pa ne može biti bolja kombinacija, nego da u lijepi okvir stavim svoga sina....
 
Ah, da morala sam spomenuti povijest, jer mi je jako drago da vam se sviđa moj uradak...
Znači bio je crn i sa tim kvadratićima, podloga je plava tempera a ostalo pretpostavljam da znate...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 09:24
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

proljece, da li je okvir na kvadratice ili kako si ih dobila? od cega je - drvo, plastika, keramika? izgleda famozno, kajo mi se svidja.
 
 
Plastika, a tako veliki majstor nisam da napravim sama kvadratiće.....Wink
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 09:27
jako je lijep...i okvir i sinSmile
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 09:40
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:



Ram je prije bio crni, pa mi je palo na pamet malo ga osvježiti...


 



jako lijepo...a najljepše od svega tvoj preslatki sinčić
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 09:42
Ah, sada je već pravi dečko....(i još ljepši Wink)...
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 09:46
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Ah, sada je već pravi dečko....(i još ljepši [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />)...


...na mamu ....vidjela sam te na slikama
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 10:01
proljece, jucer sam na radionici vidjela svasta pa je vesna rekla da su to radovi napredne grupe :) daklem nemoj nikada reci ne mogu nemoguce i slicno :) ali skromnost cijenim kao vrlinu :)
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 10:23
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

proljece, jucer sam na radionici vidjela svasta pa je vesna rekla da su to radovi napredne grupe :) daklem nemoj nikada reci ne mogu nemoguce i slicno :) ali skromnost cijenim kao vrlinu :)
 
 
ha,ha,ha, baš si me nasmijala.....smile96smile96smile96
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 10:24
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Ah, sada je već pravi dečko....(i još ljepši [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />)...


...na mamu ....vidjela sam te na slikama
 
Ma moš si mislit!!!
 
Mama je iz "super teške" kategorije....Wink
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 11:07
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Ah, sada je već pravi dečko....(i još ljepši [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />)...
...na mamu [IMG]smileys/smiley1.gif" align="middle" />....vidjela sam te na slikama [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" />

 

Ma moš si mislit!!!

 

Mama je iz "super teške" kategorije....[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />


Ma daj molim te......mislim da se svrstavaš u krivu kategoriju.....ti si prava puca...zaobljena tam gdje tak i treba biti ..... ček da upoznaš mene...pa buš vidjela kaj je super teška ( preteška ) kategorija
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 11:12
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Ah, sada je već pravi dečko....(i još ljepši [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />)...
...na mamu [IMG]smileys/smiley1.gif" align="middle" />....vidjela sam te na slikama [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" />

 

Ma moš si mislit!!!

 

Mama je iz "super teške" kategorije....[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />


Ma daj molim te......mislim da se svrstavaš u krivu kategoriju.....ti si prava puca...zaobljena tam gdje tak i treba biti ..... ček da upoznaš mene...pa buš vidjela kaj je super teška ( preteška ) kategorija
 
Kad se već svrstavate, evo i mene u tu kategorijuLOL
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 11:24
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

[QUOTE=proljeće] [QUOTE=hippy] [QUOTE=proljeće] Ah, sada je već pravi dečko....(i još ljepši Wink
 

Ma moš si mislit!!!

 

Mama je iz "super teške" kategorije....Wink
Ma daj molim te......mislim da se svrstavaš u krivu kategoriju.....ti si prava puca...zaobljena tam gdje tak i treba biti
 

Kad se već svrstavate, evo i mene u tu kategorijuLOL


Dobro došla u klub       
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 11:27
ne morate uopce puno papati, dovoljno da vam stitnjaca kao meni ne radi dobro i u godinu dana vaga pokaze 20 vise :( skidanje ide jako jako sporo i tesko. stoga puce moje drage, budite zdrave, nasmijane i vesele, a muski i onako vole primiti a ne da ih zulja stoga zakaj ne bi imale obline kad tako lijepo stoje :)
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 11:29
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

ne morate uopce puno papati, dovoljno da vam stitnjaca kao meni ne radi dobro i u godinu dana vaga pokaze 20 vise :( skidanje ide jako jako sporo i tesko. stoga puce moje drage, budite zdrave, nasmijane i vesele, a muski i onako vole primiti a ne da ih zulja stoga zakaj ne bi imale obline kad tako lijepo stoje :)


Živila ti nama   
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 12:05
eh, da... i mene štitnjača zeza...mada mislim da nije ona baš najveći krivac...znam ja i zabrijatismile41
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 34>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.