Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Salvetice od Franjice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Salvetice od Franjice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 18>
Korisnik
Poruka
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 22:39
ajme, pa ti si nam otkrila i svoj drugi talenat....pjesnička dušaSmile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 22:42
Kutija je smile227
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 22:45
pa tko se ne bi obradovao ovakvoj kutiji smile71
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 23:16
Da, sva sam zdrmana, baš sam ponosna što se i vama sviđa a najveći kompliment sam dobila od MPS. Zamislite, kad je vidio kutiju odmah je naručio jednu za sebe (donio mi je kutiju iz firme prije par dana) i uzeo salvete, odredio jednu kinesk sa gejšom, posložio kako hoće... ne mogu vjerovati
Doživjela sam šok jer znam da sam mu bila smiješna i išla na živce sa cvijetnim motivima ali da odmah naruči nešto za sebe, ne ide mi u glavu!
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 23:20
kak si ti njega zaposlila fino...sad nek ti reže salvete za radove hihihihi...kolko sin ima godina?? mislim, ne raspitujem se da ne bi bilo, samo sam znatiželjna kao uvijek...
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 07:42
Hej Franjice, kutija je zakon, definitivno među prvih tri Klintovih motiva na ovom forumu....največa pusa i čekamo te u Rijeci
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 07:43
vidi ti bubu kak je odma navalila
 
franjek kutija ti krasna,bravo
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 08:36
Ma Bubić, krivo si shvatila ne pomaže meni MPS već fekhta da njemu napravim kutiju, prelistao je  nekoliko stotina salveta (ne voli cvijetni motiv, a Klimta više nemam) i odabrao salvetu, odmah je izrezao i dao direktive kako treba napraviti da bude samo njegova kutija!
Inače ti je dječarac 25 godina, da ga malo hvalim? Da, dobar je, radi, apsolvent ekonomije, dođi pa ću vas upoznati... vidiš da si na sve strane na Forumu tražim snahicu!
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 09:14
hehehe sad bi ja nekaj rekla al nesmijem jer sam u godinamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
draga kutija je prekrasna i divna milenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
pusek
 
 
a sinek....ma super
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 10:12
smile141Franjice moje skromno mišljenje je da ti je ovo najbolji rad do sada!!!
Stvarno je super ispalo sve...Pojedinosti ću te pitati danas na kavici...
 
Čitala sam malo tvoje postove...žao mi je što ti nitko nije dao savjet...ja pomognem tamo gdje znam. Ali vidim da si ti već počela sa ovim 2k lakom...ja se tek spremam...
Također mi je žao ako nisi dobila link za one salvete iz Nizozemske...čitala sam da si tražila pomoć pa se iskreno nadam da ti je tu bar netko pomogao...
 
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 10:21
pokušala sam onda pronači neki link sa salvetama iz Nizozemske ali nisam ništa našla
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 10:43
čuj kak bi one mene odmah udale...ja sam samo pitala jer sam znatiželjna...al stvarno...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 10:48
Originalno poslano od člana bubamara22 bubamara22 napisao:

čuj kak bi one mene odmah udale...ja sam samo pitala jer sam znatiželjna...al stvarno...
 
Bubamara ne daj se!!!
Tako su i mene pokušavali na sto načina udati ali ja se nisam dala...i na kraju sam si našla super muža...
Ti si još premlada i imaš vremena....a i svatko je kovač svoje sreće!!!
A i ti Franjice ohladi malo, pusti sina sam će si on već naći svoju sreću...vidiš kakva su vremena došla nitko se ne ženi prije 35!!
Znači oboje imaju fore još ohohoo...Wink
 
A ti bubi koliko si mi  lijepa mislim da ćeš samo jednom namignuti i da će ih deset već stajati u redu...Tongue
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 10:51
oooohhhhhoooo, koji kompliment....sva se crvenim sad...Embarrassed
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 11:01
Franjice, baš si sve razdrmala, svi se odmah javili, sad će još više kad ti vide sina, haha......... 
Kutija je savršena stvarno, nije ni čudo da si ponosna, svi komplimenti!!!!!!!!!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 12:21
Originalno poslano od člana bubamara22 bubamara22 napisao:

oooohhhhhoooo, koji kompliment....sva se crvenim sad...Embarrassed
 
bubi nije to kompliment nego realnost...Tongue
Na vrh
branka202 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje branka202 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 13:10
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Već tri mjeseca imam tu salveticu (smile78šaljem prema IRB) baš sam bila luda za njom i svašta sam htjela ali se nisam usudila i onda..pitala savjete, klečala za informaciju  mackala, packala, šmirglala, lakirala.  Savjet ne dobih . Jassi mi nešto rekla ai nitko od cura koje su radile dvokomponentim lakom nije odgovorio.... Dobro, uzdaj se u se i u svoje kljuse i moja je vizija ostvarena. Baš sam ponosna, bež lažne skromnosti.
 
draga, evo i tebi jedan smile78s irb-a.... ma prekrasan ti je kuess, zbilja, i jajko jako mi je drago da ti je ta salvetica tako lijepo posluzila...
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 16:07
frančy...smile55

.nije moglo bolje ispasti.......uzdaj se u se ............je tako je.........majstorice sada cekamo od tebe podukeClap
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
Jazz View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 75
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jazz Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 16:08
eh , što ti ja nisam kumica  smile43
Na vrh
nadalivz View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 124
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nadalivz Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2009 u 11:14
Oboriše me kutijice, tako su nostalgične. Svaka častClap
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 18>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.