Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Primavera - salvete i drugi papiri
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Primavera - salvete i drugi papiri

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 23>
Korisnik
Poruka
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 10:23
što reći- osim genijalno- !!!! Motivi i boje!!!! smile227smile58
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 11:58
draga moja, radovi su prekrasni! ali i ja sam, kao i proljeće, "pala" na one 3 prekrasne kutije koje svako malo gledam. a i četka sa motivom ruže, koju je curica htjela...... smile76
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 12:19
Originalno poslano od člana kami kami napisao:

totalna velemajstorica, kutije su remek-djela, crni pojas treći dan... smile124
...puuuuuuno ti hvala draga Kami, ipak mislim da je puno teže onako predivno preuredjivati stolice, kutijice su male Embarrassed ...na karate sam išla pred 30 i neštooooo godinica, ali dalje od običnog bijelog pojasa nisam stigla smile123
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 12:28
Originalno poslano od člana lilian lilian napisao:

Ja sam toliko ocharana, oooooooooooooooooocharana da zaista ne bih mogla izdvojiti samo kutiju za chaj koja je uradjena stilom koji ja volim...no svi ostali radovi su toliko prelepi, pedantni, savrsheno ukomponovani!
Zhao mi je shto one velike chetke za kosu nisu poslikane i sa prednje strane, zanima me kako si sredila taj prelaz, no drugi put :)
Skidam ti kapu majstorice! :)
 
 
...iskreno i veliko hvala draga Lilian smile78...nisam htjela baš zatrpavati galeriju svim mogućim fotkama četki, ali evo, ispunjavam ti želju, četke s druge strane...
 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 12:37
Originalno poslano od člana lula lula napisao:

Jeeeeee...evo je ...jupiiii....smile73He he ...eto spontana sreća ...što si nam se vratila. Znam da si morala ići, ali ne ostavljaj nas više tako dugo....no, no....mi se plakamo kad te nema.

Ah...divote...vrtim ovaj kotačić na mišu dođem do kraja pa opet na početak....i tako preko nekoliko puta...neznam uopće izdvojiti ...prekrasne crno bijele kombinacije...kutije...da stvarno je ova za čaj posebna...a najposebnija mi je ideja sa stranama svijeta.
Ona ljubičasta ...opet na svoj način...smile93
...o kako je dobro vidjeti te opet...tra la la
 
 
....i ja se veselim kaj sam opet u dragom društvu smile214 i još ovako toplo dočekana...draga moja Lula, puno, puno ti hvala na predivnim riječima, a pohvale decoupage majstorica poput tebe i još mnogih divnih kreativnih stvarateljica s ovog foruma koliko gode toliko i obvezuju...nadam se da neću razočarati vaša očekivanja... i ponavljam
 
 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 12:39
Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

Ovo je ludilon od radova! Ne znam šta je bolje, četke, kutije, kompletić, ma šta uopće reči smile120
 
 
 
...hvala ti puno Anđelka majstorice smile95
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 12:41
Originalno poslano od člana chiarita2 chiarita2 napisao:

definitivno ostavljena bez teksta , a to se rijetko događa!!!
 
 
... hvala ti puno draga Chiarita2... smile79
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 12:51

Originalno poslano od člana Božica Božica napisao:

meni je ova definitivno najnajnaj....obožavam ovu boju primavera...smile141

 
 
...moram priznati da i ja obožavam ljučibastu boju, naročito ovaj lavandasti ton u kombinaciji s tamnijom nijansom, mada je meni teško reći koja boja mi je najdraža, ispada da volim sve boje redom LOLLOL
 
...hvala ti puno draga Božice smile79
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
bubi12 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubi12 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 12:58
savršeno, i četke i kutijice. Kutijice su mi što ih više gledam sve savršenije i ljepše. Neznam koju bi izdvojila
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 12:58

Originalno poslano od člana lluvia lluvia napisao:

Ja, Lluvia, kao zakleta ljubiteljica kutija, ona koja se nagledala svih vrsta, dezena i  velicina, na svim mogucim i pomalo nemogucim mjestima, proglasavam tebe, Primavera, Primamajstoricom za kutije. smile211smile211

 
 
 
...beskrajno puno ti hvala draga Lluvia  ...tvoj me komentar doista taknuo smile72, ali i nasmijao zbog forme u kojoj si ga napisala...ipak, malo me i posramio Embarrassed jer sebe takvom ne doživljavam, mislim da na ovom forumu ima daleko boljih majstorica za kutije od mene...hvala ti još jednom na tako visokom mišljenju smile71 smile79
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 13:03
Originalno poslano od člana Dorina Dorina napisao:

Primavera meni je sve prekrasno, koji skladi i boje, majstorice 
 
 
...hvala ti puno draga Dorina smile79
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 13:06
Originalno poslano od člana Primavera Primavera napisao:

Originalno poslano od člana lluvia lluvia napisao:

Ja, Lluvia, kao zakleta ljubiteljica kutija, ona koja se nagledala svih vrsta, dezena i  velicina, na svim mogucim i pomalo nemogucim mjestima, proglasavam tebe, Primavera, Primamajstoricom za kutije. smile211smile211

 
 
 
...beskrajno puno ti hvala draga Lluvia  ...tvoj me komentar doista taknuo smile72, ali i nasmijao zbog forme u kojoj si ga napisala...ipak, malo me i posramio Embarrassed jer sebe takvom ne doživljavam, mislim da na ovom forumu ima daleko boljih majstorica za kutije od mene...hvala ti još jednom na tako visokom mišljenju smile71 smile79
 
O čemu ti pričaš? Kutijice su savršene. Kaj si zaboravila na one od prije? Prekrasne su!!!!
ANĐELKA
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 13:08
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:


 

 
Draga naša dočekali smo te konačno.
 
Sve mi je kao i uvijek lijepo, ali jednostavno sam "pala" na ove kutije!!!
 
Motivi odlični, izrada perfektna, inspiracija izuzetna : ukupni dojam savršeno!!!
 
smile141
 
 
...Proljeće moje drago, beskrajno puno ti hvala smile95, ima tu i tvoje zasluge, svojim neprestanim podsjećanjem sve nas tjeraš na veću aktivnost LOL a u mnoštvu radova nešto i zabljesne...posebno su me inspirirali ovi motivi, pa je zato valjda i rezultat bolji od uobičajenog...smile91
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 13:15
Originalno poslano od člana monna-1 monna-1 napisao:

što reći- osim genijalno- !!!! Motivi i boje!!!! smile227smile58
 
 
 
...Draga Monna, multitalentirana velemajstorice, puno, puno ti hvala na likjepom komentaru smile79smile79smile79smile79
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 13:19
Originalno poslano od člana more more napisao:

draga moja, radovi su prekrasni! ali i ja sam, kao i proljeće, "pala" na one 3 prekrasne kutije koje svako malo gledam. a i četka sa motivom ruže, koju je curica htjela...... smile76
 
 
 
....Drago More smile211puno, puno ti hvala smile95
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 13:21
Originalno poslano od člana bubi12 bubi12 napisao:

savršeno, i četke i kutijice. Kutijice su mi što ih više gledam sve savršenije i ljepše. Neznam koju bi izdvojila
 
 
...hvala ti puno draga Bubili smile79
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 18:20
Primavera, i kutije i četke su prekrasne,a ali definitivni favoriti: ljubičasta kutija i bijelo-crna četka!! super su!!! Clap
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 21:03

Iluvia ...slažem se sa tobom i ovoj našoj predobroj i preskromnoj i svašta nešto naj Primaveri....kažem....mila nisu majstori samo oni koji lijepo rade...da bi postao Primamajstorica....moraš imati Primaverinu dušu....i znati ju prenjeti na svoje radove...Zato draga moja Primamajstorice s ponosom nosi zasluženi naslov.smile76

Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2009 u 12:10
smile71...draga Lula, suze si mi natjerala u oči ovim komentarom...ostajem bez teksta i zahvaljujem iz dubine duše na predivnim riječima....anđeo si pravi smile222 ...hvala vam svima što tako visoko ocjenjujete moj rad, kao i mnogi radim s puno ljubavi prema tim malim predmetima i dok radim uopće ne razmišljam o tome hoće li se to ikada ili nikada prodati i mislim da je u tome "štos...prije ravno 8 godina uronila sam u svijet kreativnog stvaranja i puno mi je radosti pružio, snage da prebrodim velike teškoće i u konačnici donio cijeli jedan mali novi svijet dragih i dobrih ljudi koji dijele istu strast....
 
Draga Lula, još jednom veliko, veliko hvala, ja isto mislim o tebi, jer senzibilnost koja izbija iz tvojih radova ne može se "narihtati" već sasvim sigurno proizlazi iz nježne duše smile79smile79smile79smile79smile79
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2009 u 13:19
draga Primavera kako si ne totalno začarobirala svojim prekrasnim kutijicama visokog sjaja provela sam prijepodne tražeći lak nebili se bar malo na taj način približila u svojim radovima tvojoj vrhunskoj izradi.
Kako mi nemamo nikakav bau-hau,tražila sam po lokalnim trgovinama.A ondaLamp."kalina" trgovina u kojoj ima svašta.
Uglavnom da skratim,našla sam Tikurila akrilni gloss lak.Tikurila je poznata finska firma koja je proizvode za zaštitu drva dovela do savršenstva.S obzirom na njihovu klimu i tradiciju građenja a i činjenicu da sam koristila njihive zlatne i srebrene lakove jako sam sretna.
To jiš uvijek ne znači da ću postati majstor zanata kao ti ali ti si mi bila poticaj za jutrošnju akciju traženjasmile79
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 23>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.