Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - omnia violet
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


omnia violet

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 16>
Korisnik
Poruka
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 09:28
evo još mallo radova....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 09:44
Jako lijepe boce!Ona crna posebno!Thumbs%20Up
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 15:15
Krasne boce, vedre i vesele a one crne sa maslinama stvarno posebne!!!Tanjur odličan!!!
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 15:27
omnica super radovi, boce su mi mmmmmmmmsmile141
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2010 u 09:01
tek sad vidim radove, krasno, posebno boce!
ANĐELKA
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2010 u 10:07
Cijelo vrijeme gledam tvoju plavu kutiju i mislim što to je-ona mala srca da li si to ti nešto kemijala ili su to gotova naljepljena,jako slatko izgleda!
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2010 u 10:35
to su gotova scra u lila boji,,,iz nekog hobby dučana naručeno pa ih ima svakakvih ovlika i boja..
hvala hvala
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2010 u 10:35
Bez komentara!
Sve mi je savršeno, lijepa uredna izvedba s profinjenim detaljima.smile55
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2010 u 11:50
kako su ti lijepe boce......one s maslinama su mi baš po guštusmile71........a i boce s ružama si jako lijepo ukomponirala......ona salveta na tanjuru mene osobno je razočarala........mislila sam da je bijela,naručila a kad je stigla ona plava......malo mi je previše plava..........nisam kritizirala tvoj rad nego boju salvete koja mi ne paše,mislim da bi bila puno ljepša da je bijelo,sivo,zlatnaEmbarrassed
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2010 u 12:24
Originalno poslano od člana mare-nostrum mare-nostrum napisao:

kako su ti lijepe boce......one s maslinama su mi baš po guštusmile71........a i boce s ružama si jako lijepo ukomponirala......ona salveta na tanjuru mene osobno je razočarala........mislila sam da je bijela,naručila a kad je stigla ona plava......malo mi je previše plava..........nisam kritizirala tvoj rad nego boju salvete koja mi ne paše,mislim da bi bila puno ljepša da je bijelo,sivo,zlatnaEmbarrassed
ma sve ok..razumijem te...iskreno nisam ni toliko to obadala ali na kraju mi se baš sviđa kako je ispo,,,iako je tanjur proziran ispalo je kao da on u sebi ima neku plavu nijansu a ono sve od salvete,,,,meni je tanjur jedan od dražih....nekako mi je baš sjeo...možda i zbog oblika a i nema puno grešaka na njemu pa mi je nekako baš sjeo..nisam se puno namučila,,sve je išlo onako kako sam i sam azamislila...
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2010 u 12:50
boce su savršene,ljepe,jednostavne,super! samo tako nastavi!smile141
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 20:43
evo radova za nadolazeće blagdane...








Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 20:44


još jedna,,,,nije baš za Uskrs..rad moje mame..
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 22:21
pozdravi mamu i otvori jo galeriju!Savršeno!Oprosti što sam prvo počela s mamom ali zastao mi dah kad sam ugledala tu sliku,jaja su ti preslatka,obožavam jaja(vidi se po mojim stranicama)cvjetiči mi još nisu došli na red ali hoće!Ma zašto mi kad gledam tuđe radove ,cvijeće na jajima tako lijepo izgleda a kad ja to isto činim nije mi tako lijepo!Avaljda je tako i sa drugima!Tvoja cvjetna jaja su prekrasna!smile73
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 00:10
krasna jajčeka i jedno veliko bravo za mamu. Prava je umjetnica! I još nešto....ne pada kruška daleko od stabla Wink
ANĐELKA
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 10:45
Baš jako raznovrsna i vesela jaja!!!
Na vrh
danci-ka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 18 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 199
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje danci-ka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 19:26
pisanice su prekrasne....
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 20:01
evo još....( a mama zahvaljuje na pohvalama) ,,,










Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 20:10
a sad još malo radova...









Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 20:13
Originalno poslano od člana Slavica 08 Slavica 08 napisao:

pozdravi mamu i otvori jo galeriju!Savršeno!Oprosti što sam prvo počela s mamom ali zastao mi dah kad sam ugledala tu sliku,jaja su ti preslatka,obožavam jaja(vidi se po mojim stranicama)cvjetiči mi još nisu došli na red ali hoće!Ma zašto mi kad gledam tuđe radove ,cvijeće na jajima tako lijepo izgleda a kad ja to isto činim nije mi tako lijepo!Avaljda je tako i sa drugima!Tvoja cvjetna jaja su prekrasna!smile73


iskreno,,na slikama to stvarno izgleda bolje nego kad ga uzmeš u ruku i gledaš golim okom,,ne brini to je svima tako...samo ti naprijed u svojim idejama....
i hvalaaa velikaaaa na pohvalamaaaTongue
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 16>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.