Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dorinin početak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dorinin početak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 22>
Korisnik
Poruka
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 21:28
Vidim da su sad i gaće u upotrebi.Da nekom tko nije upoznat sa decoupageom i ostalim raznim tehnikama počnemo pričat koje sve rekvizite koristimo,mislim da bi nas poslali na psihijatrijusmile173
Uglavnom,odlično iskorištene gaće!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 21:35
s gacama ili bez njih ... rokovnici su ti prekrasni smile71
(hm, jel se to meni cini ili ovo "bez gaca" zvuci jako cudno?Confused)
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 21:53
O, kako sam se sad nasmijala s tim gaćama ( i bez njih, ma koliko god to čudno zvučalo!!!)! smile96
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 22:04
hmmmmm mislim da ću morat na tavan u pregledavanje....sjetila sam se nekih kombineta što mi je mama kupovala a ja ih nikad nisam obukla....možda na kraju nečem i posluže 
 smile96
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 22:25
 predivni radovi a u onaj prvi rokovnik sam se smile81
 ja sam neki dan umjesto marende kupila crni sprej a sad ću morati okolo hodati smile52
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 23:00
Sad moram natrag na prvu stranicu da dobro vidim radove još jednom... gaće i čipka svoje učinile!!!

Predivni radovi...

smile78
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 10:09
Hvala curke, najbolje ste smile79
A jel vidite kud su nas odvele samo jedne gaće ? smile96
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 14:06
Dorina prvo ću ti pohvaliti radove, naime ne znam šta izdvojiti jer su svi prekrasni.
 
Također ti hvala za ideju sa čipkom.
Ili bolje rečeno mislim da ćemo poharati kineske kvalitetne čipke.
A i moja svekrva toga ima na bacanje, još će se žena oduševiti kada je zatražim neki komad ( do sada sam je uredno i kulturno odbijala)Smile
 
I da ne dužim LOL, ugodno sam se provela i nasmijala na tvojoj temi!!!smile96
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 14:09
Eh da, piramida je spomenula i psihijatriju...ja vas sve dočekujem na Vrapču...ja sam naime već tamo smile96smile213
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 14:30
E proljeće onda ja danas kad idem doma siđem s vlaka u Vrapču pa se najdemo? Wink
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 14:49
Originalno poslano od člana Dorina Dorina napisao:

E proljeće onda ja danas kad idem doma siđem s vlaka u Vrapču pa se najdemo? Wink
Nemaš beda.LOLLOLLOLLOLAli daj bilo koji drugi dan, jer za danas sam već rasprodana LOLLOLLOL
 
A oko koliko sati si inače na Vrapču?
I ja ti ponekad idem vlakom...Confused
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 14:58
E niti ja nemerem danas isto rasprodana, a sniženja nije bilo Tongue

Bumo se već dogovorile, idem uvijek s onim u 17.26 za Harmicu, pa ak hoćeš moremo i tam trgnuti za bolju inspiraciju svaka jedan MGP smile96
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 15:06

I bez Harmice inspiracija i dosjetljivost je za deset!

Rokovnici su prekrasni, odlična ideja za poklone. Predstojeći praznici traže originalne ideje, a bogmeč ovdje ih ni falilio.
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 15:25
Curke drage svaki komentar me razveseli i daje mi krila (a red bulla nigdi) Hug da vam ja onda imam volju za dalje.
A i zeka peka mi je super s vama smile135
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 16:49
ajme šta ste vi svašta nabrbljale...
 
ja ću reći samo ovo: rokovnici pre-dob-ri!
i ajmo sad svi...gaće dole i u nove kreativne avanture!!!!
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 16:58
Originalno poslano od člana anastazija anastazija napisao:

i ajmo sad svi...gaće dole i u nove kreativne avanture!!!!


Ovo si prekrasno rekla, počinjemo večeras LOLsmile96i više ih ne oblačimo Wink

Hvala anastazija uljepšala si mi odlazak s posla domeka smile79
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 21:01
smile227genijalno ti je cipkasto mackanjesmile141a sasave ste skrozsmile96(ja neman nista cipkasto,a kamoli tange,iris das komadis kombinetaLOL)
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 23:51
...ne bi čovjek povjeroval kaj mogu jedne čipkaste gaće napraviti blink%20blinkblink%20blink ...draga Dorina bez zeza, rokovnici su mraaaak mračni, a naročito onaj mami za recepte....prekokrasni su....kak reče Lluvia, s gaćama ili bez njih This%20is%20soo%20funny%20!
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2009 u 10:00


Evo malo i mora! Ovo je moja prva službena narudžba Wink
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2009 u 12:04
odlična je! nadam se da ce nakon ovoga biti još naruđbi! smile141
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 22>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.