Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Maredelmare-galerija radova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Maredelmare-galerija radova

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 27>
Korisnik
Poruka
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 21:57
Mare stvarno nisi trebala sve ovako savršene radove staviti odjednom. Svi su mi predobri Kombinacija s šablonom, savršeni 2k, ove male ružice,........Ma sve mi je najjjjj..................smile120
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 23:37
File i Felina
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 13:40
Mare kutijice su prekrasne, sve se toliko razlikuju a savaka je lijepa na svoj način, i ovog puta nema favorita, sve su jednako lijepe! Clap
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 16:45
Sasha, bilježim se s štovanjem!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 17:13
Evo sad kad je more objavila i naš kolaž, slijedi moja swap priča.
Najprije da kažem, sav normalan svijet objavi svoje uspješne radove, a ja ubacim i one koje sam totalno zezla.
Al, opet.... šta mogu-takva sam!

Dosta sam razmišljala šta ću napravit,i onda mi jedan dan padne na pamet ona poznata rečenica iz "Casablanca"..ona završna..
E sad...šta ću s njom i kako ću je upotrijebit i povezat s proljećem???......

Nakon par dana mi blicne jedna šablona s dvije žene koje sjede u kafiću, ispijaju kavu i bla-bla...pa sam odlučila umjesto jednobojne da napravim šablone žena u sličicama avatara-maslačkicinog i mog.

Ideja me baš razveselila i ponijela...da je bar izvedba bila takva
Mogu vam reći da je puno teže izabrati pozadinu kad su šablone šarene.
Najprije sam mislila napravit neku visilicu, pa se predomislila-odlučila se za ogledalo.
Oko samog ogledala bilo prazno, a svakako sam htjela ubacit neke cvijetiće...em žena voli ruže, em proljeće...pa mislim...jel...

Uglavnom da ne trkeljam više o tome, ispao je rad koji me poprilično razočarao: a šta ispade od one , meni, tako dobre ideje?!!!!

Za sve one koji imaju dvojbe o drvofixu-jel može nešto čvrsto zalijeti, ne može li...vjerujte mi da može, sasvim sigurno.
Znam to iz razloga što sam pokušala odlijepit ogledalo s daske...pa povuci, potegni...iščupat je ne mogaše...
..jedino mi se moglo razletit u komadiće svuda oko mene i po meni...ako bi i tako uspjela skinut.

Evo slika mog neuspjeha:




Onda sam krenula ispočetka, ostala vjerna crvenim ružama za koje sam zaključila da moja swapica voli, pa sam napravila slijedeće radove.
Kutija-ja zadovoljna, a kako sam kutijomanka...
Vjedro-bunar...kakogod, toliko mi se svidilo kad sam ga završila...kao jedna košarica s bubamarama koju sam bila napravila...baš me činilo hepi...al to je moj ukus, naravno.
Evo slika, sa svih strana i izuzetno kvalitetne prezentacije ..po mom starom običaju:





..i moja simpatija...





a sad zapjevajmo zajedno



Eto!
Napisa ja Markove konake...
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
vania View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vania Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 18:20
Meni je ovo ogledalo pregenijalno ispalo..  Ne znam šta bi ti swap prija komentirala al ja bi savršeno bila zadovoljna sa takvim poklonom, koliko se god tebi ne sviđa.. smile91
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 19:44
vidjela sam ogledalo zato sam ostala bez teksta kad sam vidjela ovo drugo!prekrasno je ali je meni i ogledalo bilo predivno!
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 22:06
Kompletic ti je kao bomboncic smile170
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 22:11
mi se nakon toliko pisakaranja konacno razmijenile swapicima...  i reko idem ja sad vidjet taj neuspjeli rad...
a ono,fantasticno,..meni se svida i ideja i izvedba i samo rad...super je slatkosmile94  ..neznam sta tu po tebi ne stima...Confused
super mi je naravno sta sam dobila ovu krasnu kutijicu sa ruzama i ovaj krasan bunaric al ovo ogledalce bi zaista bilo isto savrseno...   zato  nemoj biti tako kriticna...rad je super...i imas moj smile58
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 08:49
odem ja u " friško i fino" i za oko zapne bunarček. Ma sjetim se kako sam kao mala pokušavala izvaditi vjedro vode koje je bilo za mene teško pa se polila. Drugi puta prabaka stavila u kanticu neki komad mesa (služio im kao frižider) a ja to izvadila i zinula kako u bunaru "raste" meso. E koje su to uspomene.Odem onda ja u tvoju temu i - ogledalce na kojem ja stvarno ne vidim greške (možda samo one malo zaprljane -prijateljstva- ali ako je to greška onda nisi za ništa drugo nego     
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 10:03
Swap sam već nahvalila, odlično odrađena kutijica i bunarić za tvoju swapicu Clap
Ali, ajme, chicita senorita, pa možda ono ogledalo ima pogrešaka i propusta u samom tijeku izrade,
ali meni je to ogledalo kad ga pogledam, sama ideja i idejna izvedba tako dobra da se nadam da neće otići u nepovrat,
nego da ćeš ga čuvati kao uspomenu na swap ako već nije bilo suđeno maslačkici i možda popraviti ono što ti ne sjeda
(zapravo jedina vidljiva greška je citat pa ga možeš isprintati, zalijepiti na neki kartonski oblačić iste veličine i jednostavno zalijepiti preko) Embarrassed

Printevi avatara, kolaž kavopija, citat, natpis, ružice, to mi je sve genijalna zamisao
i ja jako cijenim i oduševljavam se kad netko krene u swap na način da radi za onog kome radi dar uz popratnu priču o nastanku
jer takva je i tvoja kamita Tongue, ali to već i ftičice u krošnjama pjevaju

Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 13:32
smile203  ...wouuuuuw, ogledalo, nesudjeni swapić je pregenijalna ideja i prava je šteta što si ga eliminirala iz razmjene, no, kao što Kami dobro veli, ostat će ti kao lijepa i jedinstvena uspomena na ovaj swap... ipak, ono što si namjenila Maslačkici je jednako lijepo i zanimljivo, posebno bunarić koji me oduševio, ovakvu minijaturu nisam nikada vidjela... bilo je davnih dana onih malih, smedjih bunarića uz općepoznate čaplje LOL ali ovaj je doista poseban... kutijica je super elegantna i sve kao cjelina jako lijep poklon.... smile141bravo MaredM za swapić ali moram dodati i za super produkciju prije toga... lavandice, makovi, ružice, ljubičice, ne mogu se odlučiti kaj mi je ljepše, sve si super napravila, ali što ti je kutija s maslinama i ona tacna s trešnjama... tu sam zastala i teško mi se odlijepiti... kažeš da nisi zadovoljna s patiniranjem pukotina, no meni se čine taman kako treba, sve u svemu jako lijepo, a podržavam te i kao zadrti kampanjac, ipak inspiracija ne dolazi svaki dan istim intenzitetom... smile58 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 21:05
kutijica je savršena smile89
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 22:37
Ajd, mare oba ti oka,što tražiš dlaku u jajetu.Aznam ja što ti želiš,da te mi što više hvalimo sad kad nas bombardiraš s tvojim fantastičnim radovima.
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 00:37
Hvala vania, Slavice, Biljana, maslacak, Gogs, kami, Primavera, rose i Kika, puno hvala!

Ma nisu meni samo ona slova smetala, već i natpis stoji ukrivo (onaj oblačić..kako li se već zove)..a sve skupa mi je bilo nekako prenakićeno...a ja od toga bježim ko vrag od tamjana....a izgledalo mi je i nekako ...nakrpljeno i neuredno sve skupa.

Ono što se ne svidi meni, neću nikad poslat drugome-ne bih se baš osjećala ka čovik...više bi sebi ličila na bezobrazno....ono što smrdi, ako me kužite.

Primavera, ma vidiš čaplja mi nije pala na pamet...a ko zna-možda sam je negdje mogla i nać negdje i dekupažirat za swap   
E to bi stvarno bilo oriđinale!
Gogs, nikad ne znaš...možda i maslačak odlući držat komadiće mesa sitno sjeckane za saft i slično u bunariću

Kami, hehehehe, sad ću ja s novom pisancijom jer slijede nove sličice ...u idućem postu.
Al, tvoje su mi draže, maštovitije   
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 01:15
Evo sad jedna daska, ukrasna, za objesiti negdje na zid-ofarbala sam joj i pozadinu i ne bi ja na tome tukla šnicle batom, ne, ne!
Ova salveta, koju sam dobila od moje drage frendice, mi je bila taaako dobra...ma pravo kuhinjska.
Primjetila sam ja da je ona nekako debela...al ni u ludilu nisam znala šta će me dočekat
Onda sam, kao i sa svakom salvetom, koju ne režem po detaljima već stavljam 1/4, krenula na razdvajanje.
I dobro, trudila se ja i trudila, al nikako je razdvojit...ma sa svih strana probala, umorila me totalno
...onda sam skužila da to baš i nije obična salveta, više je KAO platneni ubrus, koji se ne razdvaja
Ajd, dobro, odlučim ja nju zalijepit na dasku, a pošto je daska bila veća od nje, doslikavala sam one kamenčiće...ma one nekakve šare..štagod da predstavljaju.
Dodala koju maslinicu...a, mislim, ja to ne bi jela bez maslina, jel.., neke začinske biljćice doslikala da sakrijem prelaz s debele salvete na doslikani dio daske.

Sve ispalo super,al kad sam ja to išla prelakirat...desilo mi se nešto što nije nikad do sad:

Prelakirala ja, i kad se osušilo, gledam...nigdje laka na salveti-ubrusu...sav lak upio
...da ne povjeruješ!
Al, nema veze, nije beg cicija-ima u mene laka, hehehe, lakirala ja do besvijesti....dok taj ubrus nije odustao od upijanja...eee, jesam ga!!!!

Evo sad slika, s blicem i bez blica:




Onda sam od jedne prekrasne salvete od koje sam imala samo pola, a mojoj se sestri jako svidila, i obećala sam joj je stavit kao sliku...pa sam onako sestrinski...podijelila: 1/4 njoj za sliku, a ona preostala meni....obožavam ovu salvetu.
Sestri se svidilo, i već joj visi na zidu:




Dugo mi je trebalo da se osokolim radit boce, uvik me bilo strah da će mi boja sletit...al osigurala sam se ja ...a i dočepala sam se salveta s maslinama...OOOOO, KONAČNOOOO!!!!
Evo slike sa svih strana, ma nek se vide moje prve bočice ...ipak je to mali korak u dekupaž svemiru, a veliki za mene:))




a i poklopce/čepove nismo zaboravili...a Bože moj:



Iduće dvije su dio kompleta za ulje i kvasinu, iliti-ocat.
Moram napomenuti da ono nešto bijelo što izgleda kao zaprljano bojom na onim uzdužnim trakastim prazninama, koje sam ostavila da se vidi stanje tekućina unutra-nisu nikakve zamrljotine, inače je jako uredno u prirodi, a ovo je odsjaj, bezvezni-baš mi nije trebao - ma mora meni nešto zeznit prezentaciju :




i sad, na kraju dvije frendice su tamo di trebaju biti, na svom stalku, rađenom za njih osobno...ajd, dobro...nisam ja savijala žicu, bile su na stalku u dućanu:



Baš sam navalila na masline, al morate me razumit-toliko sam ih tražila, da sad od puste sriće ne mogu stat

A mogla bih na koju iduću ubacit i suncokret, i to se ulje koristi, naravno...e, spomene li mi sad netko ulje od buče....ma dajte, nemojte da još i to počnem tražit.

Idem se off-nit, dosta sam se napričala...ma mogla bi ja još, al žao mi vas.....
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 09:46
pa normalno da nećeš tuči šnicele na dašćici sa jastogom,čistit ćeš ribu!ko stvorena je za to,zamisli one silne ljušturice kako lijepo srebrenkasto svjetlucaju i daju onu potrebnu zapravo morsku notu tom tvom jastogu i umjesto linuna niz dasku se cijedi zaotala morska vodica!pravi morski štimung!jesam te,jesam!a boce su predobre!a ti se bojala,pari da imaju rogove!ide to tebi,savršeno je!smile64a je li to 2K,pukotine su ovaj put veeeelike!
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 09:48
Jao mare pa ovo je envjerojatna količina radove, kakva 5. brzina ti si u mlažnjaku.Wink
Nisam ni swap stigla vidjeti, a kad ono hrpetina novih radova.
Dakle idem po redu, "neuspjeli" swap, razumijem kako je to kad si nešto zamisliš pa onda na kraju to nije to. Mislim da je ono cvijeće gore najviše pokvarilo dojam jer je sev previše zašarenilo, d aje bilo nešto u plavo-zelenoj kombinaciji vjerujem da bi bilo odlično, ali ne može se reći da je i ovako loše. Sorry nisam te htjela popljuvati nego ti samo iznjeti svoje viđenje.
kutijica i bunarić, što rećismile73
Nisam ni znala da ima takav bunar za nabaviti.

Baš sam se nasmijala tvojoj priči o lakiranju one debele salvete. Neki dan sam i ja kupila te debele i razočarala se što se nedaju odvojiti, a bila sam zabrijala kako neće mene jedna salveta zezati, ali neda se i gotovo, a vidim da si joj ti doskočila.smile55odlično je ispalo.
O bočicama da i ne govorim i slikica s drvetom. Zaato ti za trud i odlične radove šaljem puno smile79
Inadam se da sam prva kod tebe.

Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 09:49
hehehehe dok sam ja pisala i ne vidjela sve štamparske pogreškice pretekla me Slavica.
smile96
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 11:45
prvi pogled na daskicu bio je s mišlju - pa to je pravi rakomlat na njoj- a kad ono figa- izgleda jako živ a tako mrtav. Boce su ti prekrasne s ovim velikim pukotinama, ma ide to tebi od prve         nastavi samo tako
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 27>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.