Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Slavica - moji radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Slavica - moji radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 55>
Korisnik
Poruka
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 12:47
potpisujem,sto je Dorina napisalaThumbs%20Up
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 14:07
slave kod tebe prava fešta od jaja.......a ribica je opako dobrasmile75
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 14:13
Slavica ovo je suuuuper kako obrađuješ jaja!!!
 
Tako su mi slatka, baš sam uživala.
Dala si nam neku novu dimenziju u ukrašavanju jaja.
 
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 20:22
Hvala vam dgage moje!smile79Ja osobno najviše volim jaja bojana u ljuski od crvenog luka(oliti kapule po dalmatinski) pa sa lijepim lističima ,djetelinom itd.ali djeci su ipak interesantnija ovakova,neuobičajena,onda se ja malo potrudim i napravim ,čak i popravljanje zuba ne boli kad im teta poklone djeli!Tako kažu moji mali pacijenti!
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 20:48
Slavice, nadasve se divim koliko volje i mašte imaš za pisanice...Thumbs%20Up
Uibica zubica mi je mrak mrak mrak, a kućica mi je isto posebno neodoljiva...

Mi doma (tj. zadužena sam ja) oduvijek ukrašavamo pisanice isključivo listićima s livade pa ih okupamo u ljuskama luka omotane najlonkama,
a dio jaja samo skuham pa salvetiram bjelanjkom (ako lijepi sezam i sjemenke na kiflice, kako ne bi salvete)...
Iskreno, još prije koju godinu mi je prisjelo farbanje jaja umjetnim bojama i dekoriranje voskom pa mi je ovo dvoje najdraže i najpraktičnije Tongue

Kaj se tiče tog da farbanje lukom nije neobično, ja sam iz većih listova skalpelom rezala slova i oblike Embarrassed
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 21:12
Daješ mi nove ideje!Ja kod kuće nikad ne upotrebljavam boje za jaja a ovo što sam rekla"neobične" mislila sam na djecu kojima se ta jaja poklanjam!
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 21:21
Bjelanjak je za decoupagiranje pisanica za jelo kao stvoren, ne treba bojati jaja,
nego eventualno zalijepim komadiće salvetice skupa s bijelim slojem ak je jaje prirodno pretamno...

A kaj se tiče najlonki, dojadi mi na baš sva jaja klasično poslagati listiće pa sam zato malo eksperimentirala s rezuckanjem čvršćih listova škaricama ili skalpelom Embarrassed
Probavali smo i s ciklom, čajem i korama drveta, ali nema do postojane boje ljuski luka Thumbs%20Up
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 21:32
prošle godine sam ispuhivala jaja,otprilike desetak pa kad mi je dosadila kupila plastična i ovako radila,djelila a one što su mi bila posebno draga ostavila sebi i neki dan dođe moja kći sa malom unučicom(deset mjeseci) i ja da je zabavim u krevetič koji joj kod mene služi kao ogradica uvalim jaja!još me kći pita jesu li plastična,ja pogledam par i kategorički tvrdim da jesu i zabavilo se djete a kad sam nakon nekog vremena pogldala imala sam što vidjeti,ljuski svagdje samo pilića nigdje!Dobro je prošlo da nije šta uvalila u usta!
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 21:41
Od ispuhivanja jaja sam isto odustala, "spretna" sam s lomljivim stvarčicama Embarrassed
Prošle godine sam se držala uskrsno-proljetnog origamija i pisanica pa su mali i veliki klinci dobivali šarene leptire i zečeke...
Evo, stavim svoje pisanice u Razni hobi da te malo podržim u uskrsnim djelatnostima Thumbs%20Up
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 08:15
Hvala Kami na podršci!Daješ mi krila!smile78
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 10:39
Smile je, je, je, potpuno se slažem,opaka ribica je mrak,mrak!!!
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 11:33
opasna ribica je narcisoidna i zadovoljna je vašim komentarima!Hvala Maslina!smile79
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 12:56
Draga Slavice... od magarčića koji su tako podigli prašinu i to s razlogom, preko odličnih boca i kantica do tvojih osebujnih i šaljivij jajčeka za dječicu... sve mi je fantastično... veselo, otkačeno i odlično napravljeno i smišljeno Bravo!Bravo!Bravo! ....i sama jako uživam radeći pisanice, i već naveliko ispuhujem jaja, zapravo imam jednu malu spravicu koja mi u tome pomaže, a ona koja se jedu bojam isto samo u kuhanim ljuskama luka...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 14:16
Otkacena, vesela jaja smile141
Na vrh
danci-ka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 18 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 199
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje danci-ka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 19:21
Pisanice su stvarno mastovite i prekrasne...Clap
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 22:37
Otkačena ja pa otkačena i jaja!Pedeset osam godina mi je tek!Hvala curice moje,dajete mi vjetar u leđa!smile79
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 22:39
godine nisu bitne, bitna je volja i mašta...a mašta može svašta... uz dobar vjetar u leđa, želim mirno more.... 
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 22:48
Hvala Nato,godine su samo brojke,ma nije to važno,a more ,br malo je sad hladno,ma molim Maru,našu slavodobitnicu da me pusti u kadu ali ni godine mi ne pomaažu-kaže moram čekat red!
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 22:58
sad sam ja tu nešto kriva.Cry......hajde ti slave u kadicu kad god hoćeš.....ako ćeš nakon toga raditi ova svoja luda jaja i ako ti treba snage ti samo ops u kadu i točaj sesmile201
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 23:19
A mogu ja i jaja radit u kadi al onda neću tako brzo van!Fala Mare,fala eto mene lude,ne fali mi pamet!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 55>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.